Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle chce zatrudnić nianię z USA. "Mają sprecyzowane oczekiwania"

74
Podziel się

Brytyjskie media ujawniły, ile książęca para jest gotowa zapłacić wybranej opiekunce.

Meghan Markle chce zatrudnić nianię z USA. "Mają sprecyzowane oczekiwania"
bCHtJGjV

Meghan Markle wżeniła się w brytyjską rodzinę królewską, ale od początku dawała do zrozumienia, że skostniałe tradycje nie do końca jej odpowiadają. Odkąd zaszła w ciążę, regularnie pojawiają się informacje o tym, jak zamierza podążać własną ścieżką i nie podporządkowywać się protokołowi obowiązującemu angielskich monarchów. Amerykanka nie planuje, tak jak większość arystokratów, rodzić w szpitalu St Mary’s, tylko, wzorem Elżbiety II, w domu. Nie pokaże też syna bądź córki zaraz po porodzie, a dopiero co najmniej dwa dni później.

Księżna Sussex zamierza złamać kolejne wzorce postępowania rodziny królewskiej. Jak informują brytyjskie media, Meghan chciałaby, aby opieką jej dzieci zajęła się niania pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Pokazuje tym samym, że sercem wciąż jest w swojej ojczyźnie. Jakby tego było mało, para nie ma nic przeciwko, żeby opieką ich pierwszej latorośli zajął się mężczyzna.

bCHtJGjX

Meghan nigdy nie ukrywała faktu, że jest dumna ze swoich amerykańskich korzeni. Para jest otwarta na możliwość zatrudnienia męskiej niani – donosi informator portalu Mirror.

Przyjęło się, że królewskimi dziećmi zajmują się wyspecjalizowane brytyjskie nianie. Faworyzowane są absolwentki szkoły Norland. Można je rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Noszą brązowe fartuszki i czapeczki z wielką literą "N". Do tej ekskluzywnej uczelni uczęszczała jedynie garstka mężczyzn, a jak do tej pory skończyło ją tylko dwóch.

bCHtJGkd

Meghan dała jasne wytyczne pracownikom firmy, która ma zatrudnić nianię w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Meghan i Harry mają sprecyzowane oczekiwania, co do wychowywania ich dziecka. Księżna powiedziała rekruterom, że bardziej niż brytyjską, wolałaby amerykańską nianię i chce, żeby czuła się częścią rodziny, a nie umundurowaną służącą – czytamy na portalu Mirror.

Książęca para osobiście będzie rozmawiać z kandydatami na stanowisko niani. Nowa pracownica lub pracownik zamieszka we własnym domku na terenie posiadłości Meghan i Harryego, otrzyma służbowy samochód i, w zależności od doświadczenia, będzie zarabiać do 70 tys. funtów rocznie, czyli w przeliczeniu jakieś 346 tys. złotych.

Podjęlibyście się opieki nad królewskim dzieckiem za taką kwotę?

bCHtJGke
bCHtJGky
KOMENTARZE
(74)
Saray
rok temu
Dzień bez nich to dzień stracony 🤪
Gość
rok temu
A jeszcze niedawno było ze sama miała sie dzieckiem zajmować!
Gość
rok temu
Pasuje do tego dworu jak wół do karety, a się panoszy.
bCHtJGkz
Maturzysta
rok temu
Moja wychowawczyni ma gosposie z Francji i sprzątaczki z Ukrainy.
gość
rok temu
No i niech sobie zatrudni, ludzie.. każdy żyje jak chce to niech ona tez tak żyje, przecież oni są 6 do tronu ! Ludzie tak ja hejtuja a sami nie wiedza jak to jest żyć S takiej klatce
Najnowsze komentarze (74)
gość
rok temu
nigdy. meghan jest kaprysna, niech sama chowa dziecko.
Gość
rok temu
Elżbieta. Szpital. Megan. Utruc. Królowe Megan dała szyczury
magda
rok temu
bedyie wzmzslac nowe swoje pryemzslenia a skonyz sie na tzm ye krolowa nie bedyie dawala poieniedyz i skoncyz sie bankructwem
Kiepska ofert...
rok temu
Praca niani w rodzinie królewskiej Do 70 tys funtow rocznie, bardzo kiepska pensja przy takiej ogromnej presji i odpowiedzialnosci, zwykla pielegniarka w domu starców wuk zarobi min.3- 4 tys funtow miesiecznie
gość
rok temu
Ciekawe kto z nią wytrzyma
Gość
rok temu
Dzieci Kate i Williama wychowuje niania z Hiszpanii, wiec to nic nowego mieć nianie z zagranicy
gość
rok temu
Ci ludzie ciągle podróżują. Nie będą targać niemowlaka po całym świecie. Żeby dziecko miało poczucie bezpieczeństwa zatrudniają nianię, która z nim będzie cały czas.
Gość
rok temu
Hm... czyli Harry nie daje rady.. 😂😂😂😂
bCHtJGkr
Robert
rok temu
Ona nie ma amerykańskich korzeni, tylko afrykanskie
Robert
rok temu
We łbie się murzynie popieprzylo! I pomyśleć, ze tak niedawno zbierała by bawełnę na plantacji! To nie rasizm ani hejt! To brak klasy i obniżenie autorytetu monarchii ! Oj Harry, ales ty g***i . Zobaczymy kiedy będziesz singlem
Anka
rok temu
Do widzenia Meghan! Żyjemy teraz sprawą Bieniuka!
Gość
rok temu
Z jaka kultura ? Kultura amerykańska ma 200 lat. Sztuczny twór stworzony na cierpieniu Indian którym lad ukradziono. Rzeczywiście jest się czymś szczycić.
Gość
rok temu
Murzynke niech zatrudnią- świat schodzi na psy, w każdym wymiarze
Gość
rok temu
A po co jej niania? Skoro nie pracuje to moze byc przy dziecku ona a nie obca kobieta
...
Następna strona
bCHtJGkT