Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biało-czerwona Ewa Chodakowska zachęca Polaków do aktywności fizycznej

80
Podziel się

Doceniacie element patriotyczny w jej stylizacji?

Biało-czerwona Ewa Chodakowska zachęca Polaków do aktywności fizycznej
bEpGpZgB

Unikająca przeważnie otwartych konfliktów Ewa Chodakowska zaskoczyła ostatnio swoich fanów, odpowiadając na zarzuty Pauliny Krupińskiej, która zaatakowała trenerkę za pomocą instagramowego nagrania. Internetowa sprzeczka nastąpiła na skutek "agresywnych komplementów", które Ewa, jako jurorka Dance, Dance, Dance, wystosowała pod adresem biorącej udział w show, Pauliny.

Gwałtowna reakcja "trenerki wszystkich Polaków" nie dziwi, biorąc pod uwagę, w jakim stopniu jej niezwykle dochodowy biznes opiera się na pozytywnym wizerunku. Poza treningami, sportowymi obozami, fit-przekąskami i biżuterią, Chodakowska od niedawna sygnuje też swoim nazwiskiem bio-kosmetyki i nic nie wskazuje na to, jakoby miała zamiar zwolnić tempa.

bEpGpZgD

W ostatnią środę Ewa rozpoczęła aktywną promocję najnowszego projektu ze swym udziałem. Trenerka przybyła na konferencję targów Go Active Show, które odbędą się w dniach 24-26 maja w Warszawie. Jak na guru w zakresie aktywności fizycznej przystało, Chodakowska zaprezentowała się na wydarzeniu w kompozycji atletyczno-patriotycznej składającej się z biało-czerwonej odzieży sportowej marki Adidas. Całość uzupełniał "skromny" plecak szalenie popularnej ostatnimi czasy marki Gucci za ok. 4,5 tysiąca złotych.

Zachęciła Was do wzięcia udziału w Go Active Show?

bEpGpZgJ
bEpGpZgK
bEpGpZhe
KOMENTARZE
(80)
gość
2 lata temu
Siłkę mam w robocie przy wykładaniu towaru😂😂😂
gość
2 lata temu
Odejmijcie jej silikonowy biust... i co zostaje? Ciało chłopca z dużą głową. Niech każdy robi to co chce i to co może, choć aktywność fizyczna jest jak najbardziej dla zdrowia wskazana. Ale czy to muszą być katorżnicze ćwiczenia z Ewą?
gość
2 lata temu
Choda dałabyś odpocząć od siebie :) Plsss
bEpGpZhf
Gość
2 lata temu
Więcej pasków nie mogło być na tym dresie!?
gość
2 lata temu
Spodnie to jakas taka pizama
Najnowsze komentarze (80)
gość
2 lata temu
nie, to ty nie pokazuj ryjka!
gość
2 lata temu
Tak, to jej wina! i nie powinna męczyć internautów swoim żenującym wyglądem!
JZ
2 lata temu
jaką twarz? chodzi wam że jej twarz wygląda jak paszcza konia? owszem, tak własnie wygląda jej paszcza!
Wit121
2 lata temu
jeśli nastąpi zmniejszenie kosztów poboru podatków i ich naliczania to faktycznie więcej hajsu zostanie w kieszeni pracownika, no ten postulat Gwiazdowskiego wybitnie ma sens ;)
moda
2 lata temu
Patryk Wild w Fair Play!!! Świetnie, coraz więcej konkretnych osób dołącza do Gwiazdowskiego ;)
wlad
2 lata temu
Likwidacja składek na NFZ i ZUS !!!! Gwiazdowski chce wprowadzić konkretne zmiany
Karina
2 lata temu
Zatrzymajmy depopulację kraju!!!! jesli zaryzykujemy i w tym rou zagłosujemy inaczej, to mamy szanse coś zmienic. Może bezpartyjni z fair play są w stanie cos ogarnąc
ccc
2 lata temu
możemy pomóc w rozwoju małych i średnich miast! Serio, jeśli powstaną w nich urzędy państwowe, zamiast w Warszawie to będzie mega. Poczytajcie cosbie conieco o szóstce gwiazdowskiego
bEpGpZgX
ItalionoM
2 lata temu
Polska Fair Play chce rozbudować infrastrukturę transportową, dobry plan ;)
Kaska
2 lata temu
Będą wprowadzone Jow!!! W końcu posłowie zaczną być odpowiedzialni przed wyborcami. Polska Fair Play gwarantuje w końcu demokratyczne prawa. Co o tym sądzicie?
Gość
2 lata temu
Dałam się nabrać na jej gadanine, ale prawda jest taka, że choda nie jest wyjątkowa i jej tak samo jak innym zależy wyłącznie na kasie.przestalam ja obserwować, jak zauważyłam związki pomiędzy jej wpisami na fb, a biznesami np. wpis o tym jak szkodliwe są niektóre składniki kosmetyków, aby zaraz później wypuścić linie własnych kosmetyków. Nie lubię cię choda za tą dwulicowość. Wystarczyło szczerze powiedzieć po co te wpisy.
Gość
2 lata temu
Nigdy nie miała nadwagi Ludzie myślcie !!!
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Jezeli Bieniuk sie przyjazni z Siwiec ze stajni jej meza alfonsa to ja nie mam juz pytan. Majdan i stajnia szczecinska Stajnia Fibaka i byla zona Adamczyka Jedno wielkie bagno Sex, narkotyki i patola[/cytat]Patola to ty jesteś. Normalny człowiek ma swój świat i żyje swoim życiem.
Gość
2 lata temu
fajna pozytywna osoba ☺
...
Następna strona
bEpGpZhz