Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biało-czerwona Ewa Chodakowska zachęca Polaków do aktywności fizycznej

80
Podziel się

Doceniacie element patriotyczny w jej stylizacji?

Biało-czerwona Ewa Chodakowska zachęca Polaków do aktywności fizycznej
bCORlhOt

Unikająca przeważnie otwartych konfliktów Ewa Chodakowska zaskoczyła ostatnio swoich fanów, odpowiadając na zarzuty Pauliny Krupińskiej, która zaatakowała trenerkę za pomocą instagramowego nagrania. Internetowa sprzeczka nastąpiła na skutek "agresywnych komplementów", które Ewa, jako jurorka Dance, Dance, Dance, wystosowała pod adresem biorącej udział w show, Pauliny.

Gwałtowna reakcja "trenerki wszystkich Polaków" nie dziwi, biorąc pod uwagę, w jakim stopniu jej niezwykle dochodowy biznes opiera się na pozytywnym wizerunku. Poza treningami, sportowymi obozami, fit-przekąskami i biżuterią, Chodakowska od niedawna sygnuje też swoim nazwiskiem bio-kosmetyki i nic nie wskazuje na to, jakoby miała zamiar zwolnić tempa.

bCORlhOv

W ostatnią środę Ewa rozpoczęła aktywną promocję najnowszego projektu ze swym udziałem. Trenerka przybyła na konferencję targów Go Active Show, które odbędą się w dniach 24-26 maja w Warszawie. Jak na guru w zakresie aktywności fizycznej przystało, Chodakowska zaprezentowała się na wydarzeniu w kompozycji atletyczno-patriotycznej składającej się z biało-czerwonej odzieży sportowej marki Adidas. Całość uzupełniał "skromny" plecak szalenie popularnej ostatnimi czasy marki Gucci za ok. 4,5 tysiąca złotych.

Zachęciła Was do wzięcia udziału w Go Active Show?

bCORlhOB
bCORlhOC
bCORlhOW
KOMENTARZE
(80)
gość
rok temu
Siłkę mam w robocie przy wykładaniu towaru😂😂😂
gość
rok temu
Odejmijcie jej silikonowy biust... i co zostaje? Ciało chłopca z dużą głową. Niech każdy robi to co chce i to co może, choć aktywność fizyczna jest jak najbardziej dla zdrowia wskazana. Ale czy to muszą być katorżnicze ćwiczenia z Ewą?
gość
rok temu
Choda dałabyś odpocząć od siebie :) Plsss
bCORlhOX
Gość
rok temu
Więcej pasków nie mogło być na tym dresie!?
gość
rok temu
Spodnie to jakas taka pizama
Najnowsze komentarze (80)
gość
rok temu
nie, to ty nie pokazuj ryjka!
gość
rok temu
Tak, to jej wina! i nie powinna męczyć internautów swoim żenującym wyglądem!
JZ
rok temu
jaką twarz? chodzi wam że jej twarz wygląda jak paszcza konia? owszem, tak własnie wygląda jej paszcza!
Wit121
rok temu
jeśli nastąpi zmniejszenie kosztów poboru podatków i ich naliczania to faktycznie więcej hajsu zostanie w kieszeni pracownika, no ten postulat Gwiazdowskiego wybitnie ma sens ;)
moda
rok temu
Patryk Wild w Fair Play!!! Świetnie, coraz więcej konkretnych osób dołącza do Gwiazdowskiego ;)
wlad
rok temu
Likwidacja składek na NFZ i ZUS !!!! Gwiazdowski chce wprowadzić konkretne zmiany
Karina
rok temu
Zatrzymajmy depopulację kraju!!!! jesli zaryzykujemy i w tym rou zagłosujemy inaczej, to mamy szanse coś zmienic. Może bezpartyjni z fair play są w stanie cos ogarnąc
ccc
rok temu
możemy pomóc w rozwoju małych i średnich miast! Serio, jeśli powstaną w nich urzędy państwowe, zamiast w Warszawie to będzie mega. Poczytajcie cosbie conieco o szóstce gwiazdowskiego
bCORlhOP
ItalionoM
rok temu
Polska Fair Play chce rozbudować infrastrukturę transportową, dobry plan ;)
Kaska
rok temu
Będą wprowadzone Jow!!! W końcu posłowie zaczną być odpowiedzialni przed wyborcami. Polska Fair Play gwarantuje w końcu demokratyczne prawa. Co o tym sądzicie?
Gość
rok temu
Dałam się nabrać na jej gadanine, ale prawda jest taka, że choda nie jest wyjątkowa i jej tak samo jak innym zależy wyłącznie na kasie.przestalam ja obserwować, jak zauważyłam związki pomiędzy jej wpisami na fb, a biznesami np. wpis o tym jak szkodliwe są niektóre składniki kosmetyków, aby zaraz później wypuścić linie własnych kosmetyków. Nie lubię cię choda za tą dwulicowość. Wystarczyło szczerze powiedzieć po co te wpisy.
Gość
rok temu
Nigdy nie miała nadwagi Ludzie myślcie !!!
Gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Jezeli Bieniuk sie przyjazni z Siwiec ze stajni jej meza alfonsa to ja nie mam juz pytan. Majdan i stajnia szczecinska Stajnia Fibaka i byla zona Adamczyka Jedno wielkie bagno Sex, narkotyki i patola[/cytat]Patola to ty jesteś. Normalny człowiek ma swój świat i żyje swoim życiem.
Gość
rok temu
fajna pozytywna osoba ☺
...
Następna strona
bCORlhPr