Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Wiśniewski ma dość medialnych oskarżeń Dominiki: "Zagroził, że opowie ze szczegółami, dlaczego się z nią rozwodzi"

193
Podziel się

"Powody są naprawdę zaskakujące i szokujące". Zdziwieni?

Michał Wiśniewski ma dość medialnych oskarżeń Dominiki: "Zagroził, że opowie ze szczegółami, dlaczego się z nią rozwodzi"
bDeLRyut

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej stał się jednym z topowych medialnych tematów ostatnich miesięcy. Czwarta żona wokalisty grupy Ich troje nie kryła zaskoczenia z faktu, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Szczerze przyznała nawet, że jest w rozsypce i ma "złamane serce". Kolejny rozwód "wokalisty-bankruta" skomentowały jego dwie pierwsze żony. Jedna z nich zaleciła mu nawet wykupienie pakietu do Urzędu Stanu Cywilnego.

Sprawy rozwodowej z pewnością nie ułatwiają wielomilionowe długi, którymi obciążeni są Wiśniewscy. Michał co prawda próbuje robić dobrą minę do złej gry i powoli układać sobie życie na nowo. Miał spotykać się ze znaną patosteamerką i byłą przyjaciółką Agnieszki Orzechowskiej, a ostatnio szuka nowej miłości na aplikacji randkowej. Porzucona Dominika wsparcie znalazła u Justyny Żyły, specjalistki od rozwodów, która swoją karierę zbudowała właśnie na rozstaniu ze skoczkiem narciarskim.

bDeLRyuv

Wygląda na to, że Michał ma dość medialnych zarzutów, które padły ostatnio z ust Dominiki. Czwarta żona wokalisty w porę się opamiętała i przyznała, że żałuje, iż publicznie opowiedziała o rozwodzie. Zrozumiała, że musi chronić bliskich przed negatywnymi konsekwencjami medialnej batalii z Wiśniewskim.

Michał jednak nie do końca potrafi pogodzić się z wylewnością żony. Jak podaje Na Żywo, wokalista ostrzegł ją, że jeżeli nie przestanie opowiadać mediom o ich prywatnych sprawach, zdradzi rzeczywisty powód rozwodu:

bDeLRyuB

Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami, dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - podaje informator gazety.

Myślicie, że Dominika posłucha rad męża?

bDeLRyuW
KOMENTARZE
(193)
Gość
rok temu
Ciekawe niech mowi chętnie posłucham
gość
rok temu
Raczej go wyśmieje bo poza tym,że się rozwodzi to nic nie mówiła.
gość
rok temu
Myśli że zacznie koncertować jak więcej szumu zrobi wokół siebie ? W końcu przywykł do luksusów a kasy nie ma.
bDeLRyuX
gośćO
rok temu
Wiem! Kazała mu zakładać narty do łóżka !
Gość
rok temu
Powody zaskakujace i szokujace! Zatem czas na popkorn i czekamy na ciag dalszy telenoweli!
Najnowsze komentarze (193)
gość
rok temu
moze pierdziala w lózku?
gość
rok temu
to niech w końcu powie o co chodzi
Gość
rok temu
NA ; JEJ ; MIEJSCU 😌; BYM ; MILCZAŁA
gość
rok temu
No jak można z takim pajacem się wiązać !!!!
Gość
rok temu
W sumie to nigdy do niego nie pasowala taka matruna
gość
rok temu
Misiu pysiu wiedz, że nikogo to nie obchodzi (kto z kim i dlaczego). Wszyscy wiedza przecież, że nie jesteś stały w uczuciach, nie ma co tego roztrząsać. No chyba, że liczysz na profity to leć do faktów tefałenów i polsatów w tvp Cie nie puszcza....
Gośćfug
rok temu
Taka fajna laska z takim pedałem była fuj
gość
rok temu
wyglada na nimfonke, pewnie michal nie dawal rady
bDeLRyuP
Gość
rok temu
Uwaga,uwaga to ja napiszę to za niego.. Rozwodzi się bo ona była kiedyś mężczyzną i ma siusiaka zamiast dziurki 😂
Gość
rok temu
Szkoda jej.
gość
rok temu
gupie baby ze go wogole chca to jest tep
gość
rok temu
gupie baby ze go wogole chca to jest tep
Gość
rok temu
Michał powiedz powiedz, czemu 😀
gość
rok temu
michaś jest kompletnie niedojrzały i nie wart żadnej ze swoich żon
...
Następna strona
bDeLRyvr