Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odkrycie "Super Expressu". Tabloid ujawnił zawartość "tajemniczej walizki" Bieniuka

634
Podziel się

Tabloid zachęca czytelników podtytułem, w którym chwali się, ze dotarł do "pikantnych szczegółów seksafery z życia wyższych sfer".

Odkrycie "Super Expressu". Tabloid ujawnił zawartość "tajemniczej walizki" Bieniuka
bEiQfwbV

Od dwóch tygodni, czyli od zatrzymania Jarosława Bieniuka w związku z oskarżeniem o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej, cała Polska żyje skandalem seksualnym z jego udziałem i głowi się, które ze stron ma rację.

Tabloidy dawkują informacje w tej sprawie, podsycając emocje towarzyszące tej bulwersującej sprawie.

Na razie śledczym udało się postawić byłemu piłkarzowi dwa zarzuty, ale nie dotyczą one przestępstwa seksualnego lecz udostępniania narkotyków osobom trzecim. W związku z tym w minionym tygodniu doszło do przeszukania mieszkania jego rodziców.

bEiQfwbX

Sam Bieniuk miał ponoć zapewniać, że owej feralnej nocy z 12 na 13 kwietniamiał przy sobie tylko magnez, który podał Sylwii Sz. na wzmocnienie, gdy zauważył, że źle się poczuła.

Super Express, który podał ten fakt do publicznej wiadomości, chwali się, że dotarł do zeznań Bieniuka złożonych na policji, chociaż nie podaje żadnych dowodów, że rzeczywiście udało mu się uzyskać wgląd do stenogramów z przesłuchania.

Z podobnie nieoczywistego źródła pochodzą opublikowane w tabloidzie fragmenty zeznań Sylwii Sz. Chociaż brzmią ciekawie, to tabloid ciągle nie ujawnia jednoznacznie, skąd je pozyskał, z tego względu sugerujemy ostrożność w kwestii ich interpretacji.

bEiQfwcd

Super Express twierdzi, że Sylwia Sz. zeznała na policji, że Bieniuk starannie przygotował scenariusz ich spotkania. Kobieta twierdzi ponoć, że zawczasu zarezerwował pokój w hotelu, jakby był pewien, że po spotkaniu w kawiarni tam właśnie się udadzą. Rzekomo miał też przy sobie neseserek wypełniony erotycznymi gadżetami.

Z informacji, do których dotarł Super Express, wynika, że Sylwia Sz. wyjawniła, że w czarnym neseserze na kod były wibratory, kulki analne, zatyczki doodbytnicze - wymienia tabloid.

Jak nietrudno zauważyć, zeznania "Cassandry" znacząco rozmijają się z relacją Bieniuka, który twierdził, że do seksu doszło z jej inicjatywy i to ona właśnie domagała się wiązania.

Jedyne, w czym oboje się zgodzili, były próby interwencji podejmowane przez personel hotelowy, jednak Sylwia Sz. i Bieniuk zinterpretowali je zupełnie inaczej. Były piłkarz twierdził, że obsługa hotelowa skarżyła się na hałas, a Sylwia Sz. utrzymuje, że była to reakcja na jej wzywanie pomocy.

bEiQfwce

Twierdzi, że co chwilę ktoś pukał do drzwi, wtedy ona próbowała wołać o pomoc. By ją uciszyć, sportowiec zakleił jej usta taśmą - pisze tabloid. Miał także podać jej tabletkę nasenną. Po kilku odbytych stosunkach Bieniuk odwiózł taksówką Sylwię do domu. Tam kobietę odwiedził były chłopak Marcin. On namówił ją, by jechać do lekarza, a potem na policję.

Od tego momentu ustalenia Super Expressu pokrywają się z tymi, które opublikował Fakt. Fakt twierdzi, że mężczyzną, który namówił Sylwię Sz. do złożenia oskarżenia był Marcin T., założyciel klubu Zatoka Sztuki uwikłanego w 65 postępowań karnych dotyczących gwałtów na nieletnich i zmuszania nastolatek do prostytucji.

bEiQfwcf
bEiQfwcy
KOMENTARZE
(634)
Gość
2 lata temu
Kurczę, pomysł na biznes: neseserek Ala bieniuk:)
gość
2 lata temu
Koleś jest totalnie skończony, zepsuty jak 99% s*itbiznesu w Polsce
gość
2 lata temu
a taki niby skromny facet
bEiQfwcz
Devon
2 lata temu
Fuj!panie Bieniuk cos pan narobił
Gość
2 lata temu
Chooora akcja...
Najnowsze komentarze (634)
hahaha
rok temu
Szemrane towarzystwo...Okazuje się, że zatroskany facet nosi ze sobą magnez, plaster i walizkę na wszelki wypadek ? Całe życie człowiek się czegoś uczy...
gość
2 lata temu
biedna ta Ania musiaabyc, to zbok
Gość
2 lata temu
To pewnie dopiero początek 😱
Zatoka świń
2 lata temu
Zatoka Świń!
gość
2 lata temu
Co to są kulki analne i zatyczki doo******cze? To coś na hemoroidy?
Gość
2 lata temu
Zatyczki doo******cze?!! Co to jest?
Gość
2 lata temu
Zatyczki doo******cze?!! Co to jest?
Gość
2 lata temu
Obrzydlistwo tfu!
bEiQfwcr
gość
2 lata temu
Kolejna laska, która chce się wypromować.
gosc niedziel...
2 lata temu
A taki byl piekny Amerykansky!!!Fuj!!
pokojowa
2 lata temu
to byla walizka chamskiej Krychy z PiSu
gość
2 lata temu
jjedno jest pewne,taki przystojny mezczyna nie powinien sie skusic takej kobiecie.Znal ja dobrze,wiedzial kim jest,po co z nia poszedl.Czyz nie ma innych kobiet?
gość
2 lata temu
p*****k i zdradzal Anię
Gość
2 lata temu
No no co to będzie
...
Następna strona
bEiQfwcT