Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zenon Martyniuk znów zaklina rzeczywistość: "Będę śpiewał dla Laurki"

88
Podziel się

"Myślę nad tym, żeby nagrać dla niej kołysanki". - zapowiada dumny dziadek. Zapomniał, że wnusia nadal mieszka na drugim końcu Polski?

Zenon Martyniuk znów zaklina rzeczywistość: "Będę śpiewał dla Laurki"
bCZahyWd

Zenon Martyniuk od ślubu syna sprawia wrażenie, jakby wypierał rzeczywistość. Trudno mu się dziwić, bo minione miesiące obfitowały w dramatyczne wydarzenia rodzinne.

Mit szczęśliwego małżeństwa Daniela i Eweliny runął pod koniec zeszłego roku, gdy syn gwiazdora disco polo został zatrzymany przez policję po awanturze domowej w przeddzień sylwestra, gdy wygrażał swojej młodziutkiej ciężarnej żonie, trzymając ją na mrozie oraz sąsiadom.

bCZahyWf

Po tej traumatycznej nocy Ewelina w trosce o bezpieczeństwo swoje i nienarodzonego dziecka uciekła przed agresywnym mężem do rodzinnego domu w Russocicach. Została tam do porodu, a dziecko postanowiła urodzić w pobliskim szpitalu w Kole.

W tym czasie relacje Daniela z teściami stały się tak napięte, że gdy pojechał do szpitala odwiedzić córkę oraz żonę, którą przy okazji "częściowo przeprosił", wolał nocować w hotelu niż w domu teściów. W międzyczasieregularnie skarżył się na teściową na Instagramie.

Ostatecznie wszystkich przywołał do porządku kościelny miejscowej parafii, ostrzegając w tabloidzie, że jeśli młodzi się nie pogodzą, to ksiądz nie wyda karteczki, więc zaplanowany na Wielkanoc chrzest się nie odbędzie i będzie wstyd.

bCZahyWl

W tej sytuacji konieczność zachowania pozorów wybiła się na pierwszy plan i obie rodziny na pozór pogodzone pojawiły się na uroczystości w kościele św. Michała Archanioła. Niestety, zaraz po chrzcie wszyscy rozjechali się w swoje strony. Daniel z rodzicami wrócił na Podlasie, a żona z córką zostały w Russocicach.

Od tamtej pory Zenek nie przestaje udzielać radosnych wywiadów, w których opowiada, jak to mała Laura scaliła rodzinę i nagle, w magiczny sposób, wszystko zaczęło się układać.

Wprawdzie nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, bo Martyniukowie mają styczność z Laurą głównie za pośrednictwem Internetu, ale Zenek najwyraźniej ciągle nie przyjmuje tego smutnego faktu do wiadomości.

bCZahyWm

Na pewno będę śpiewał dla Laurki - marzy w rozmowie z Faktem. Myślę nad tym, żeby nagrać dla niej kołysanki. Może nie całą płytę, ale kilka balladek. Fajnie byłoby nagrać takie piosenki, które lubię śpiewać, na przykład "Puszek okruszek", czy "Bal moich lalek" Natalii Kukulskiej. To fajna dziewczynka. Jest prześliczna, rośnie jak na drożdżach. Zaraz skończę trzy miesiące, a już niedługo będzie stawiać pierwsze kroczki, wypowiadać pierwsze kroczki, wypowiadać pierwsze słówka. Nie mogę się doczekać tych chwil.

_

bCZahyWn

_

bCZahyWG
KOMENTARZE
(88)
Gość
rok temu
Trzeba było synkowi nagrać piosenki aby wyciągnął podczas słuchania spore wnioski
Gość
rok temu
Syna ma, jakiego ma. Dobrze, że się interesuje wnuczką i chce być dla niej dobrym dziadkiem.
Gość
rok temu
Laurki to ty Zenek w podstawówce robiłeś
bCZahyWH
Gość
rok temu
Mogę go posłuchać po 0,7 ale tylko raz
Gość
rok temu
Prosty człowiek, który zrobił fortunę na głupocie ludzi
Najnowsze komentarze (88)
SANDRA
7 miesięcy temu
SPIEWAJ DLA WSZYSTKICH
SANDRA
7 miesięcy temu
Śpiewaj dla niej ZENUŚ SPIEWAJ
Gość
rok temu
somsiadom
Gość
rok temu
Śpiewać? Chyba skrzeczeć, zejdź pan na ziemię
Gość
rok temu
Macie słabe informacje.... malutka mieszka w tym momencie w Białymstoku 😊
Gość
rok temu
Ten człowiek ma tak tragiczny głos, nie rozumiem jego fenomenu
Gość
rok temu
Pudel odstosunkuj się od Zenka !! Jest świetny!! Świetnie śpiewa! I ma mnóstwo ludzi w około którzy go uwielbiają słuchać!! Syn jest dorosły i powinien sam wyciągać wnioski ze swego życia!! Zwlasza,ze sam jest ojcem!!każdy dla swego dziecka chce nieba uchylić,lecz nie zawsze dzieci to doceniają!!
Gość
rok temu
Laura? A nie miała być NOEMI? 😂
bCZahyWz
Gość
rok temu
Biedne dziecko.
gość
rok temu
I po co psuć dziecku gust muzyczny od małego...
Gość
rok temu
Zenuś , weź mnie na tekściarza kołysanek dla Laurki , mam próbkę potwierdzającą mój geniusz. Cytuję : " przez te kupki zielone , zielone , się z..gałem "
Gość
rok temu
Zenuś , weź mnie na tekściarza kołysanek dla Laurki , mam próbkę potwierdzającą mój geniusz. Cytuję : " przez te kupki zielone , zielone , się z..gałem "
Gość
rok temu
Oszczędź dziecku tego.Nie nagrywaj nic i nie śpiewaj, bo wypaczysz mu wrażliwość muzyczną.
gość
rok temu
Jaki ojciec taki syn😱
...
Następna strona
bCZahyXb