Szarmancki Paweł Pawlikowski dowcipkuje z Elle Fanning podczas spotkania jury festiwalu Cannes
modapudelek
14.05.2019 12:00

Szarmancki Paweł Pawlikowski dowcipkuje z Elle Fanning podczas spotkania jury festiwalu Cannes

Polski reżyser znalazł się w ekskluzywnym gronie twórców, którzy decydować będą o przyznaniu nagród w tegorocznej edycji imprezy. Dogada się z kolegami z loży?

Podziel się
Dodaj komentarz

Dokładnie rok temu cała Polska wstrzymywała oddech, z napięciem obserwując zmagania Zimnej Wojny w walce o Złotą Palmę na festiwalu Cannes. Narodowe trzymanie kciuków nie poszło na marne, bowiem reżyser kultowego już obrazu, Paweł Pawlikowski, nagrodzony został statuetką za najlepszą reżyserię.

Trochę mniej szczęścia Polacy mieli na rozdaniu Oscarów, ale i to potknięcie nie było w stanie zatrzymać pasma ich sukcesów. Po niezwykle ciepłym przyjęciu Zimnej Wojny w 2018 roku, Pawlikowski został zaproszony do dołączenia do jury tegorocznej edycji imprezy. Reżyser będzie oceniać dokonania najbardziej wybitnych twórców dzisiejszego kina obok takich osobistości jak Alejandro Gonzalez Inarritu i Elle Fanning.

Jury miało okazję zapoznać się przed pierwszymi pokazami filmów już w poniedziałek, podczas uroczystego obiadu. Część spotkania odbywała się na urokliwym tarasie widokowym, co pozwoliło fotoreporterom podejrzeć, jak wyglądają narady. Szarmancki Palikowski zaprezentował się w swojej ulubionej stylizacji - świetnie skrojonym garniturze oraz białej koszuli z zawadiacko rozpiętym kołnierzykiem. Elle Fanning postawiła natomiast na niebywale grzeczną, czerwoną bluzkę z aksamitną kokardką, na którą zarzuciła szarą marynarkę.

Możemy liczyć na to, że Paweł Pawlikowski nie będzie jedyną osobą, reprezentującą Polskę na festiwalu. Jak co roku, na czerwonym dywanie imprezy pojawi się z pewnością Grażyna Torbicka – ambasadorka marki L'Oréal Paris.

Kibicujecie im?

(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
(fot. ONS)
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-05-2019

GośćOn jest taki przystojny!

14-05-2019

gośćCo jest z tym pudlem? Ostatnio co napiszę komentarz, to go nie ma. A piszę kulturalnie. Wprowadzili jakiś limit znaków czy co?

14-05-2019

gośćElle Fanning jak wybitny twórca kina? :P

17-05-2019

GośćŚliczna dziewczyna, moim zdaniem idealna

17-05-2019

gośćciągnie starego dziada do młodych lasek, bella wygląda jak pokrak, więc zaczepia młode

17-05-2019

gośćnieapetyczny, niedomyty, nieogolony, odbiło mu?

16-05-2019

GośćPrzystojny ten nasz Pawlikowski.

16-05-2019

gośćPozytywni i wyglądają na szczęśliwych. Szczęścia życzę !

16-05-2019

GośćDostał się do tego grona dzięki ciężkiej pracy. Zasłużył sobie na ten sukces. Ogromny szacunek dla niego za to co osiągnął.

15-05-2019

GośćTen festiwal schodzi na psy- zapraszają na niego modelki VS a teraz w jury Elle Fanning?! Lubię ją, jest sympatyczną dziewczyną ale nie wydaje mi się, … Czytaj całość