Blady Kris z "Mam talent" jeździ po gimnazjach. ZA 2 TYSIĄCE

361
Podziel się

Tylko tyle jest warte dojście do finału "Mam talent"?

Blady Kris z "Mam talent" jeździ po gimnazjach. ZA 2 TYSIĄCE

W pierwszej edycji Mam talent pojawiło się wiele utalentowanych osób. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z show-biznesem, inni próbowali działać w nim już wcześniej.

Do tych drugich zalicza się Blady Kris, beat-boxer ze Szczecinka. Dowiedzieliśmy się, że obecnie, już jako "telewizyjna gwiazda", żąda 2 tysięcy złotych za 45–minutowy występ. Zanim na dobre zadomowi się w ekpie Rubika (zobacz: *Rubik bierze się za... hip-hop!)
*
, objeżdża licea i gimnazja.

Czyli tylko tyle warte jest dojście do finału podobno najważniejszego programu rozrywkowego? 2 tysiące to niby sporo, ale pamiętajcie, że gość jest teraz na szczycie, tuż po występach w TV. Pewnie już nigdy nie będzie droższy.

Poczekamy jeszcze na Paulinę Lendę (która niestety też *bardzo nisko się ceni)
*
, ale wygląda na to, że szum i popularność finalistów Mam talent nie będą miały wielkiego przełożenia na ich zarobki i perspektywy.

KOMENTARZE
(361)
anabelPL
11 lat temu
..ale gdyby żadali więcej napisalubyście że im odbiło:D
gość
11 lat temu
chlopak ma talent. kazdy pracuje jak moze, on jest dobry w tym co robi i nie uwazam ze kwota 2000 zl za 45 minut to malo :D (niech robi to co lubi i umie - to powino byc najwazniejsze)
gość
11 lat temu
Za występ dla mnie mógłbym mu zapłacić nawet 100 tys. złotych (gdybym oczywiście dysponował taką sumą), bo wiedziałbym, że dla siebie weźmie tyle, co niezbędne, a resztę zainwestuje w coś pożytecznego lub odda na cele charytatywne. Ile tego typu altruistów spotykamy wśród 'gwiazd'?
gość
11 lat temu
Jakoś trzeba zarobić :P
gość
11 lat temu
przynajmniej zarabia na tym co kocha. propsy
Najnowsze komentarze (361)
pukwtbumzjz
8 lat temu
7VGXwJ <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
spoko gostek
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Ma ładny głos. Moja koleżanka Anita bordzo go lubi.
TEN
11 lat temu
Otóż to że Blady bierze za takie coś 2000 zł to prawda. Gadałem z nim i pisał mi że najpierw wysyla się mu 500 zł a potem po występie reszte kasy. Dojazd też opłaca szkoła
gość
11 lat temu
Poza tym, robi kawał dobrej muzyki :) Bo że beatboxerem jest swietnym to chyba wiadomo ;)
gość
11 lat temu
A ja miałam okazję być koncercie z jego udziałem :) Nie żałuję :) Ogólnie bardzo fajny chłopak, całkiem normalny :) Szczerze wątpię, że bierze taką kasę za te warsztaty/występy w szkołach. Mnie kiedys poczęstował brzoskwinią ;) heh :P
qzqqu
11 lat temu
od początku nie podobał mi się ten sku***el!
gość
11 lat temu
on jest Z*******Y.!! przyjechał do nas do Puszczykowa i uczył nas beat-boxu lol2 :DD
Batory:)
11 lat temu
on jest spoko
gość
11 lat temu
b.dobrze, niech sobie chłopak radzi, za granica go docenili, to teraz w Polsce czas zarabiać, a że nikt z 'wyższych' sfer nie jest nim zainteresowany to robi szum wokół siebie chociażby w gimnazjach !
gość
11 lat temu
heheh 19 gim. na przymorzu w gdansku juz odwiedzil :)
gość
11 lat temu
Chłopak jest młody, doszedł do tego swoją pracą, bo nie wierze ze człowiek z talentem go nie rozwija. Polska to kraj porabany i chyba kazdy sie z tym zgodzi, wystarczy przeczytac kodeks cywilny! Skoro mało się ceni chce miec wiele propozycji! Gdyby chcial duzo to bylby skandal ze dopiero co wystapil w tv a juz tyle chce!
gość
11 lat temu
co moze lepsza gosia andrzejewicz? chlopak ma talent. ciekawe czy ktos z was zrezygnowal by z kilku minut bixbotu za 2tysiące?
...
Następna strona