Dlaczego nie leczył syna?

293
Podziel się

Travolta przez lata ukrywał prawdę o stanie zdrowia Jetta.

Dlaczego nie leczył syna?

Dzisiaj przeprowadzono autopsję Jetta, syna Johna Travolty, który zmarł w piątkowy ranek. Lekarze próbują ustalić przyczynę zgonu dziecka. Sekcja zwłok ostatecznie wykazała, że chłopiec dostał ataku padaczki i uderzył głową o wannę. Poważny uraz czaszki spowodował śmierć.

Wyniki badan jeszcze bardziej skomplikowały sprawę tajemniczej i nagłej śmierci nastolatka. Już wiadomo, że rodzina nie chciała przyznać, że chłopiec ma autyzm (w końcu według nich to nie choroba). Okazuje się również, że Jett najprawdopodobniej wcale nie chorował na syndrom Kawasaki jak utrzymywał jego ojciec i matka. Przez wiele lat próbowano wyleczyć go z choroby, której nie miał!

Chłopiec miał ataki padaczki raz na cztery dni. Z wiekiem ich częstotliwość się nasilała. 16-latek codziennie przyjmował lek Depakote, który działał anty-padaczkowo. Jednak na nic się zdawał, gdy nie był przyjmowany z innymi specyfikami.

Funkcjonariusze podejrzewają, że Travolta wraz z żoną ukrywali przed pozostałymi członkami sekty stan zdrowia ich dziecka. Zarówno autyzm, jak i padaczka są uważane przez Kościół Scjentologiczny za "nieczysty stan duszy". Najprawdopodobniej gwiazdor nigdy nie mógłby wstąpić do ugrupowania, gdyby wyjawił, na co chorował Jett.

KOMENTARZE
(293)
KariokaJa
11 lat temu
daliby mu już spokój
kama&alojzy
11 lat temu
CHORE! TO JAK SEKTA!
gość
11 lat temu
Współczuję:(:(:( On czyli kto, ograniczony człowieku?
gość
11 lat temu
:-(
Xx_Aga_xX
11 lat temu
ja też xd
Najnowsze komentarze (293)
gość
9 lat temu
Jak jego córka na coś zachoruje to też nie będzie jej leczył .. ?bo mu sekta nie będzie pozwalac ..
gość
11 lat temu
ten gość to d***l
gość
11 lat temu
PrZypadkiem to jest jego corka Ella-Blue
gość
11 lat temu
Mylisz sie ! nie zrobil kariery dzieki sekcie to sekta go odnalazla kiedy juz mial forse .....
gość
11 lat temu
i po kiego hu** im ta pieprzona sekta ?!
gość
11 lat temu
co za podłe środowisko brak słów jak człowiek może być nieludzki i jakie głupoty mogą przyjść do głowy jak się ma za dużo kasy i czasu
gość
11 lat temu
Autyzmu się nie leczy...
gość
11 lat temu
scentolog się znalazł wielki i teraz przez głupotę dziecko nie żyje!!!!
gość
11 lat temu
sekta a nie religia ...
lubię owoce l...
11 lat temu
ja też bardzo lubie poziomki ja też bardzo lubie poziomki :)
gość
11 lat temu
Słuchaj nie porównuj jakiejś gównianej sekty, to chrześcijaństwa! A to ze palimy papierosy, czy czasem wypijemy alkohol , to juz cos zlego, kazdy to robi, czy jest to ż*d, czy enwagelik, czy jeszcze ktos tam;/ Gupisz sie we własnej teorki :/ jesli masz takie glupoty pisac to lepiej nic nie pisz.
gość
11 lat temu
Pieniążki do główki uderzyły, kazdy gwiazdor ma swoje zajawki, a to ze jego "religia" byla wazniejsza od zycia syna, to swiadczy tylko o nim:/ NIECH SIE WSTYDZI..!! Ani troche mi teraz go nie żal...mógł temu zapobiec, a nie zrobił tego...wiec o co wam wszystkim chodzi....? :/ Jak chciał tak ma...Nie mam racji?;/
gość
11 lat temu
to dla niego wstapienie do tej sekty było ważniejsze od zdrowia i życia własnego dziecka?? To ja już współczuje córce Toma....
gość
11 lat temu
żal dzieci dla takich idiotów
...
Następna strona