Trwa ładowanie...
Przejdź na

To już pewne: Liszowska się rozwodzi!

169
Podziel się

Sprawa trafiła juz na wokandę. "Wyrok jeszcze nie zapadł". - ujawnia pracownik sądu.

To już pewne: Liszowska się rozwodzi!
bCxrQEMR

Kiedy 24 lipca 2010 roku Joanna Liszowska przysięgała miłość szwedzkiemu milionerowi w w bydgoskiej katedrze Św.Marcina i Mikołaja, nie wszyscy spośród jej bliskich mieli dobre przeczucia.

Wiadomo było, że ani Ola Serneke nie przeprowadzi się na stałe do Polski, ani też Joanna nie zrezygnuje ze swojej kariery aktorskiej. A nie trzeba chyba przypominać, że związki na odległość nie należą do najbardziej stabilnych i długotrwałych.

bCxrQEMT

Na szczęście Joannie i Oli udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Wymagało to trochę zachodu, zwłaszcza odkąd na świecie pojawiły się córki i Joanna kursowała z nimi między Warszawą i Goeteborgiem, jednak ostatecznie jakoś się ułożyło.

Jak się okazuje, do czasu…

Pierwsze zgrzyty pojawiły się, gdy Emma i Stella wkroczyły w wiek przedszkolny i trzeba było podjąć decyzję, czy posłać je do polskiej czy szwedzkiej placówki. Liszowska uparła się na polską, czym podobno mąż nie był do końca zachwycony. Joanna uważała jednak, że decyzja w tej sprawie należy do niej, bo to na niej spoczywa cała odpowiedzialność za wychowanie dzieci, podczas gdy Ola realizuje swoje światowe ambicje.

Chodzi o to, aby do 2030 roku znaleźć się wysoko w rankingu najlepszych firm budowlanych na świecie, tak, abyśmy mogli uczestniczyć i wpływać na rozwój społeczeństw - wyznał kilka miesięcy temu w wywiadzie dla szwedzkich mediów.

bCxrQEMZ

Z czasem drogi małżonków do tego stopnia się rozeszły, że postanowili zrezygnować z podtrzymywania fikcji o wspólnym życiu. Jak potwierdza pracownik warszawskiego sądu, sprawa trafiła już na wokandę.

Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw - ujawnia w rozmowie z Super Expressem. Wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł.

Informacja o tym, że kolejny termin nie został wyznaczony, z reguły brzmi optymistycznie. Bo może małżonkowie dostrzegli szansę na pojednanie….
Niestety, w tym wypadku bardziej prawdopodobne wydaje się, że w powodu nawału zajęć nie byli w stanie ustalić odpowiadającego wszystkim stronom terminu. Albo Joanna nie jest do końca zadowolona z podpisanej przed ślubem intercyzy...

bCxrQENa
bCxrQENu
KOMENTARZE
(169)
gość
rok temu
I TAK DŁUGO WYTRZYMALI :)
gość
rok temu
kazdy rozpad związku to dramat tym bardziej jak są tam dzieci
Gość
rok temu
Niezły pracownik sądu :/
bCxrQENv
gość
rok temu
Szkoda ,że tyle rozwodów dookoła
gość
rok temu
Bardzo szkoda...Kolejna rodzina, która myśli tylko o karierach...Trzeba robić wszystko żeby rodzinę ratować...Pieniądze to nie wszystko!
Najnowsze komentarze (169)
Gość
rok temu
Przeciez to było wiadome,ze te kobiety są aż tak zachłanne na forse .Szkoda tylko dzieci ,to mamusie gotują im taki los.
gość
rok temu
Szkoda że pani Joanna poświęciła swoją rodzinę dla kariery, rodzina jest najważniejsza. Z czasem zrozumie jak wielki błąd popełniła zostawiając męża milionera dla kręcenia filmików
gość
rok temu
szkoda
Gość
rok temu
Ona jest beznadziejna nie pasowała do niego ,lecz on super facet ,ale i tak wyluzdana Liszowska sie zabezpieczyla koszetm milionera
gość
rok temu
Tak też rozpadło się pierwsze małżeństwo Kaza i nie tylko ich,pewny polityk z PSL też.
gość
rok temu
Jak widać nie wychodziła za mąż dla pieniędzy,szkoda że im nie wyszło,małżeństwa na odległość rzadko są udane.
Gość
rok temu
Dokładnie. On też mógłby się przeprowadzić, gdyby chciał . To dziala w dwie strony.
Gość
rok temu
No na tych zdjęciach jeszcze jakoś wygląda bo teraz roztyła się jak Ostałowska
bCxrQENn
Gość
rok temu
Insta pudel
Gość
rok temu
mieszkam.od lat w Szwecji i to bylo do przewidzenia ze ten zimny-bogaty Szwed da jej popalic!! oni nie sa dobrymi mezami!! kasa sie liczy i ich poglady i ich kraj!! sa zadufani w sobie!!
gość
rok temu
a niby w normalnych małżenstwach to się ludzie nie kłócą ?
Gość
rok temu
Już ma innego
gość
rok temu
Joasia to nie facet dla Ciebie . Jesteś petardą . Musisz mieć tego kogoś .....
gość
rok temu
Prawdziwa Mama Joasiu szacunek , że dbasz o język polski dzieci ❤️❤️❤️
...
Następna strona
bCxrQENP