Trwa ładowanie...
Przejdź na

Luksusowe baby shower Natalii Klimas: złote balony, tort z zimnymi ogniami i 25 przyjaciółek (FOTO)

180
Podziel się

Wśród gości pojawiła się Olga Frycz i Karolina Ferenstein-Kraśko. Impreza z rozmachem?

Luksusowe baby shower Natalii Klimas: złote balony, tort z zimnymi ogniami i 25 przyjaciółek (FOTO)
bEqONqYB

Przez długi czas życie uczuciowe Natalii Klimas nie układało się dobrze. Aktorka długo dochodziła do siebie po rozstaniu z Piotrem Starakiem, którego poznała jeszcze za czasów studenckich. Jakby tego było mało, musiałajak "zwykli ludzie" chodzić na castingi i zabiegać o role. Dopiero gdy w życiu Natalii pojawił się zamożny biznesmen Mikołaj, wszystko się odmieniło. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku, a fundamentem ich uczucia stało się zamiłowanie do koni. Pod koniec kwietnia tego roku Klimas poinformowała na Instagramie, że niedługo na świecie powita dziecko. Zachwycała się wtedy, że wreszcie wszystko dzieje się po jej myśli.

Córka projektantki Joanny Klimas zainspirowała się Meghan Markle i wyprawiła w czwartek luksusowe baby shower. Wśród gości nie zabrakło Karolony Ferenstein-Kraśko, która miała zeswatać aktorkę z biznesmenem oraz "instamamy" Olgi Frycz.

bEqONqYD

Klimas na swoim Instagramie pochwaliła się hucznym przyjęciem wyprawionym w ulubionej warszawskiej knajpce celebrytów. Złote balony, wymyślne dekoracje i tort z zimnymi ogniami sprawiały, że impreza przypominała bardziej wesele niż przedporodowy spęd przyjaciółek:

Wczoraj było moje baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie! - zachwycała się.

Natalia mogła liczyć na "obłędne prezenty", a największym wyzwaniem okazało się... zrobienie sobie zdjęć ze wszystkimi gośćmi:

bEqONqYJ

Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę), jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. [...] Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię!

Zobaczcie, jak świętowała przed porodem. Robi wrażenie?

bEqONqYK
bEqONqYL
bEqONqZe
KOMENTARZE
(180)
Gość
2 lata temu
Zawsze mnie zastanawialo, jak można mieć tyle koleżanek, i ile rzeczywiście z nich pomoże „w biedzie”...
gość
2 lata temu
Niedobrze mi się robi od tego ciągłego baby szołer … kurde. gdzie my jesteśmy?! Ludzie gdzie są te normalne czasy?
Gość
2 lata temu
Chwalenie sie slodkim i lukrowanym życiem jest słabe. Robicie nastokatkom i młodzieży wodę z mózgu.
bEqONqZf
gość
2 lata temu
Baby Girl.. Baby Boy... K.. mać Dziewczynka to dziewczynka a chłopiec to chłopiec...
gość
2 lata temu
No tak, narzeczony musiał byc bogatym biznesmenem... :)
Najnowsze komentarze (180)
gość
2 lata temu
To fakt zapanowała moda na takie imprezy, ale ja lubię ten radosny klimat oczekiwania. Mnie też siostra wyprawiła takie party. Było nas mniej i w domu ale dostałam całą wyprawkę dla maluszka sensillo i kosmetyki przeciw rozstępom dla siebie.
Gość
2 lata temu
Ale d....dali z tym balonem y w innym kolorze...
She said
2 lata temu
Czy któraś z 'koleżanek' jest Angielką? Bo wszystkie dekoracje sprowadzone że Stanów z angielskimi napisami. Żenada.
LeeAnne
2 lata temu
Jakie to infantylne
Hala
2 lata temu
Balanga taka że niestety większość z nas nie stać nawet zrobić takich chrzcin to jest ta wolność jaką daje kasa i niech nikt nie chrzani że za pieniądze szczęścia nie kupi. Większość miłości kłótnie o kasę zabijają niestety....
gość
2 lata temu
jeszcze złotych monet brakowalo rozsypanych na podłodze- beznadzieja level hard
gość
2 lata temu
moja sandra woli ZŁOTY DESZCZ
gość
2 lata temu
dno :(
bEqONqYX
Gość
2 lata temu
Kurde... Co to jest to "baby schower"??? Od kiedy to w Polsce robi się takie imprezy? Najpierw halloween przywedrowalo do nas a teraz to.
Guess
2 lata temu
A tak pluja na Stany ! A naśladuja jak by mie mieli swoich tradycji!
Nosowska
2 lata temu
Jaka aktorka przecież to prostututka
Gość
2 lata temu
Polacy to gesi i ich jezyk zanika.Co zlego z czyms takim jak "to bedzie dziewczynka" albo"przyszla mama" etc. Mieszkam poza Polska od 40 lat i niedobrze mi jak widze te anglicyzmy
Mieszkaniec T...
2 lata temu
Czy ktoś z wawy może mi powiedzieć dlaczego celebryci spotykaja się w tej samej knajpie serio pytam ? Podobno warszawa to duże miasto Chiba jest tam jeszcze jakaś inna restauracja albo bar mleczny chociaż?
gość
2 lata temu
Po co te baby chodzą pod prysznic, nie lepiej w wannie poleżeć?
...
Następna strona
bEqONqZz