Trwa ładowanie...
Przejdź na

Emmanuelle Seigner surowo o nowym filmie Tarantino: "Zarabianie na tragedii mojego męża"

0
Podziel się:

"Z jednej strony Hollywood czerpie garściami z tragedii Romana Polańskiego, a z drugiej traktuje go jak wyrzutka" - grzmi żona Romana Polańskiego.

Emmanuelle Seigner surowo o nowym filmie Tarantino: "Zarabianie na tragedii mojego męża"

Roman Polański jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w Hollywood. Ceniony na świecie reżyser stojący za takimi klasykami kina jak Dziecko Rosemary czy Nóż w wodzie oskarżany jest o gwałt na nastolatce i kilka ostatnich lat ze swojego życiaspędził na salach sądowych.

Historia życia artysty także jest dosyć skomplikowana. Polański przeżył traumę, gdy w 1969 roku zamordowano jego ciężarną żonę. Sharon Tate zginęła z rąk szaleńców z sekty Charlesa Mansona, a sam Manson stał się "bohaterem" amerykańskiej popkultury, symbolem zepsucia i zła oraz hipokryzji amerykańskiego społeczeństwa.

Po latach Polański poznał Emmanuelle Seigner, z którą związał się, a małżeństwo to trwa do dziś. Seigner wiernie trwa przy mężu w każdej sytuacji. Francuzka postanowiła zabrać głos w sprawie nowego filmu Quentina Tarantino Dawno temu w Hollywood, w którym pojawia się historia Polańskiego i Tate:

Jak można w taki sposób wykorzystać czyjeś tragiczne życie? To totalna hipokryzja. Z jednej strony Hollywood czerpie garściami z tragedii Romana Polańskiego, a z drugiej traktuje go jak wyrzutka. Chcą zarobić na jego osobistym dramacie, to próba monetyzacji nieszczęścia - pisze Seigner na Instagramie. Mogę powiedzieć, że film jest dobry, na szczęście. Ale koncepcja mnie niepokoi.

Margot Robbie, odtwórczyni roli Sharon Tate sama przyznała, że nie konsultowała roli z Polańskim.

Wystarczyła mi książka, którą napisał, było w niej wystarczająco dużo szczegółów - mówiła aktorka.

Czekacie na ten film?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie