Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother": z programu odpadła "następczyni Frytki", Magda Zając

180
Podziel się

Hodowczyni krów ze skłonnościami do ekshibicjonizmu otrzymała 42% wszystkich głosów. Będziecie za nią tęsknić?

 "Big Brother": z programu odpadła "następczyni Frytki", Magda Zając
bCznUvSJ

Kasia Olek nie próżnowała w ciągu tygodnia po swojej eliminacji z domu Wielkiego Brata. Aspirująca celebrytka z marzeniami o wielkiej sławie i serniku zdążyła już nawet poskarżyć się na warunki w Big Brotherze, w tym na wyjątkowo niskie pieniądze oferowane bohaterom programu. Producenci show najwyraźniej nie byli za bardzo obrażeni na Kasię, ponieważ pozwolili jej wystąpić na otwarcie show. Pół utworu Olek musiała jednak odśpiewać a capella ze względu na niezgranie się ze ścieżką dźwiękową.

Przed tygodniem eliminacją zagrożeni byli jedynie Łukasz i Magda Zając, jednak w trakcie ostatnich kilku dni dołączyło do nich aż pięciu domowników. Dodatkowe eliminacje posypały się w wyniku mało pomysłowych gier, których zwycięzcy lądowali automatycznie w zagrożonej grupie. Pułapki uniknęła jedynie Magda Wójcik.

bCznUvSL

Ku zaskoczeniu licznych antyfanaów Łukasza, znanego również jako "ślicznotka Witkowskiego", w niedzielę z programem pożegnała się Magdalena Zając. Właścicielka 21 krów i 200 ha ziemi zabłysnęła w domu Wielkiego Brata nie tylko barwnym charakterem, ale i nieposkromioną nagością.

Spodziewałam się, że miesiąc to jest maks. Prześlizgiwałam się przez ten program. Cztery immunitety łącznie otrzymałam - przyznała szczerze farmerka podczas wywiadu z Agnieszką Woźniak-Starak.

bCznUvSR

Magda od razu zaproponowała też zorganizowanie wielkiego after party po programie, na które zaprosiła wszystkich pozostałych uczestników show, prowadzących, a także Wielkiego Brata, który w tym sezonie okazał się być kobietą.

Jak można było się spodziewać, największą liczbę nominacji otrzymał ponownie Łukasz. Pozostali domownicy nadal nie uwierzyli w jego "cudowną przemianę". O przetrwanie w programie walczyć będzie również Iza.

bCznUvSS
bCznUvTm
KOMENTARZE
(180)
gość
rok temu
Trochę szok że ona ma ledwie 26 lat.... Z zachowania i myślenia to starsza babka.
Gość
rok temu
A starakowa jak się oburzyla na Ohme haha
gość
rok temu
Ona pracuje w Wydziale Kultury, a pokazała totalny brak kultury.
bCznUvTn
Gość
rok temu
Igor do domu cwaniaku
gość
rok temu
Bardzo wulgarna dziewczyna, w sumie dobrze że odpadła, bez sensu promować takie osoby bo w tv pokazuje się już wystarczająco dużo pato celebrytów.
Najnowsze komentarze (180)
Gość
rok temu
Nominuje chajzra i staraczke....
gość
rok temu
Przepieknie Szulim brawo , po to sa Zakady kosmetyczne 👏👏👏👏👏👏🌞🌞🌞❤️❤️
Gość
rok temu
Igor z wyglądu i zachowania tak jakby lekko niedorozwiniety
gość
rok temu
Iza sprytnie lawiruje aby przypodobac sie wszystkim. Od poczatku programu zero konfliktow...matka a nawet przez chwile nie wspomina swoich dzieci....powinna odpasc juz dawno..nudna jak flaki z olejem...
gość
rok temu
Madzia od krow! Okropna, wulgarna..
Gość
rok temu
lzunia też dobra cwaniara!
gość
rok temu
Pudel manipuluje- likwiduje wpisy ,ktore mialy duzo glosow-np,ten zeby wyrzucic starego cwaniaka, brodacza
gość
rok temu
brodacz -falszywy typ powinien odpasc
bCznUvTf
gość
rok temu
wyrzuccie tego brodacza ,falszywca
Gość
rok temu
Nie potrafię zrozumieć tego promowania Łukasza na siłę. To jest niesprawiedliwe. Ciekawe czy tvn sam wysyłał smsy, bo ja na miejscu Magdy chciałabym sprawdzić jak było naprawdę a tymi procentami...
Gość
rok temu
Myślałam źe ona ma około 35 lat a te włosy powinna sobie zagęścić w renomowanym salonie bo przez te bardzo źadkie włosy to ma bardzo pełną twarz i wygląda niekoźystnie.
Gość
rok temu
Super dziewczyna. Szkoda, ze odpadła.
Gość
rok temu
Pani Starak, bardzo niesympatyczna, zarozumiala i nietaktowna,no cóż
gość
rok temu
magda to żmija
...
Następna strona
bCznUvTH