Wieniawa marzy o własnej linii kosmetyków

507
Podziel się

"Myślę, że fajnie, jak możemy się rozwijać na innej płaszczyźnie niż nasz zawód". - przekonuje młoda celebrytka, zapominając, że formalnie to jeszcze nie ma żadnego zawodu.

Wieniawa marzy o własnej linii kosmetyków

Julia Wieniawa aspirowała kiedyś do bycia dyplomowaną aktorką, ale ostatecznie postanowiła skupić się na pozowaniu na ściankach. Trudno jej się dziwić, takie pieniądze skusiłyby każdego.

Pierwszy milion zarobiła tuż po maturze. Jako ambasadorka tamponów dla dziewic, farb do włosów, smartfonów, kostiumów kąpielowych, lakierów do paznokci oraz butów zdołała odłożyć tyle, by wystarczyło na własne mieszkanie.

Od tamtej pory jej pozycja na rynku reklamowym jeszcze się wzmocniła.

Odkąd liczba osób obserwujących ją na Instagramie przekroczyła milion, młoda celebrytka podniosła stawki reklamowe i, jak niedawno ujawnili jej znajomi, zaczyna negocjacje od kwoty pół miliona złotych za kampanię.

Obecnie marzy o poszerzeniu działalności o własną linię kosmetyków. Raczej na pewno mogłaby liczyć na sukces, bo wiele dziewcząt chce wyglądać jak ona. Niejakim kłopotem może być to, że Wieniawa nie zna sie na produkcji kosmetyków, ale to żadnej celebrytce, firmującej swoim nazwiskiem "autorskie" kolekcje jeszcze nigdy nie przeszkodziło.

Mam kilku znajomych, którzy mogliby mi pomóc - ujawnia Julia w rozmowie z Faktem. Moim ogromnym marzeniem jest stworzenie własnej marki kosmetycznej. Mieć swój bronzer, rozświetlacz, błyszczyk, tusz do rzęs. Myślę, że fajnie, jak możemy się rozwijać na innej płaszczyźnie niż nasz zawód.
Tylko chyba zapomniała, że, przynajmniej pod względem formalnym, na razie nie ma jeszcze żadnego zawodu...

KOMENTARZE
(507)
Gość
9 miesięcy temu
Wienia cosmetics? Buahahaha
gość
9 miesięcy temu
Teraz kosmetyki potem sery i paprykarze. SUPER
gość
9 miesięcy temu
Jescze niech uczy gotowac i założy kanał parentingowy, na tym też się da zarobić, a potem to już tylko własny talk show...
gość
9 miesięcy temu
niech spier..
Gość
9 miesięcy temu
Ostatnie zdanie najlepsze :D
Najnowsze komentarze (507)
kulka
4 tyg. temu
ugotowałam piranie na obiad i zjem
kulka
4 tyg. temu
Julka-za dużo pokazujesz gołego ciała - co prawda jest piękne i młode ale bądż troszkę skromniejsza a będą mniej złych rzeczy pisać o Tobie dziewczyno !!!1
jaga
miesiąc temu
Niech się do nauki weźmie, bo uroda wątpliwa przeminie, a głowa pusta.
stulejkowiec
miesiąc temu
Wyjdź za mnie Julio. Czekałem na Ciebie całe życie!
fiutek
miesiąc temu
Po co zawód jak jest się pięknom i znanom no i mondrom...
fazit
miesiąc temu
no i super. niech marzy i spelnia marzenia. mam nawet nawze dla jej marki ViView
wef33f
miesiąc temu
sram na to
negative
miesiąc temu
Jak to nie ma zawodu, a celebryta to nie zawód?
Blabkablabla
miesiąc temu
Jaka ona jest do matki podobna, że szok. Tyle, że sztucznie opalona i włosy ciemne a tak to cała matka 20 lat wcześniej.
Anna
miesiąc temu
niech skonczy chodz szkole srednia ta postaczka Do szkoly idz dziewczynko moze sie czegos nauczysz a tak tylko wstyd i zenada Zeby byla chodz ladna hahah a taki teflon
luksusowe
miesiąc temu
Lubrykanty?
Ewa
miesiąc temu
A kto to jest, to młode dziewczę? Hi Hi Hi, takie wymagania w tym wieku?????
afrykaner
miesiąc temu
kto to jest ta Wieniawa?lepsze mulatki w RPA nogami z łóżka spychałem,zwykłe grzmocidło.
san
miesiąc temu
No to krysia trz siłeb będzie miała konkurencję. A i tak te wszystkie tynki na gębę dla idiotek mieszane są w jednej kadzi i wlewane do różnych opakowań pod różnymi nazwami
...
Następna strona