Wieniawa marzy o własnej linii kosmetyków
julia wieniawa
30.05.2019 12:45

Wieniawa marzy o własnej linii kosmetyków

"Myślę, że fajnie, jak możemy się rozwijać na innej płaszczyźnie niż nasz zawód".  - przekonuje młoda celebrytka, zapominając, że formalnie to jeszcze nie ma żadnego zawodu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Julia Wieniawa aspirowała kiedyś do bycia dyplomowaną aktorką, ale ostatecznie postanowiła skupić się na pozowaniu na ściankach. Trudno jej się dziwić, takie pieniądze skusiłyby każdego.

Pierwszy milion zarobiła tuż po maturze. Jako ambasadorka tamponów dla dziewic, farb do włosów, smartfonów, kostiumów kąpielowych, lakierów do paznokci oraz butów zdołała odłożyć tyle, by wystarczyło na własne mieszkanie.

Od tamtej pory jej pozycja na rynku reklamowym jeszcze się wzmocniła.

Odkąd liczba osób obserwujących ją na Instagramie przekroczyła milion, młoda celebrytka podniosła stawki reklamowe i, jak niedawno ujawnili jej znajomi, zaczyna negocjacje od kwoty pół miliona złotych za kampanię.

Obecnie marzy o poszerzeniu działalności o własną linię kosmetyków. Raczej na pewno mogłaby liczyć na sukces, bo wiele dziewcząt chce wyglądać jak ona. Niejakim kłopotem może być to, że Wieniawa nie zna sie na produkcji kosmetyków, ale to żadnej celebrytce, firmującej swoim nazwiskiem "autorskie" kolekcje jeszcze nigdy nie przeszkodziło.

Mam kilku znajomych, którzy mogliby mi pomóc - ujawnia Julia w rozmowie z Faktem. Moim ogromnym marzeniem jest stworzenie własnej marki kosmetycznej. Mieć swój bronzer, rozświetlacz, błyszczyk, tusz do rzęs. Myślę, że fajnie, jak możemy się rozwijać na innej płaszczyźnie niż nasz zawód.

Tylko chyba zapomniała, że, przynajmniej pod względem formalnym, na razie nie ma jeszcze żadnego zawodu...

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
30-05-2019

GośćWienia cosmetics? Buahahaha

30-05-2019

gośćTeraz kosmetyki potem sery i paprykarze. SUPER

30-05-2019

gośćJescze niech uczy gotowac i założy kanał parentingowy, na tym też się da zarobić, a potem to już tylko własny talk show...

04-06-2019

Moniadobrze, że nie wyglądam jak te sztucznie dziunie z telewizji, wcale nie maluję się

01-06-2019

gośćDubaj czeka dziewczynko,tam możesz ciągnąć kasę i nie tylko.

01-06-2019

segaI co jeszcze mamusia dla niej wymyśliła ?

31-05-2019

gośćNastępna nawiedzona a;la Rozenek...moda,kosmetyki.talerze,ksiązki matko kochana co to się porobiło na tym świecie byle kto ,kto ma swoje 5 minut nagle … Czytaj całość

31-05-2019

gośćobiZa duzo pokazuje ciała tym kariery nie zrobi a wrecz odwrotnie to jest nie smaczne

31-05-2019

gośćLudzie nie krytykujcie jej tak. Ona musi tak tyrać bo matka ma kochanka na utrzymaniu A on nie może pracować. Wiem.

31-05-2019

GośćDla niektórych to coś najważniejszego w życiu i czekają na to bardzo długo . Nie wiem jak można tak ironicznie komentować taką radosną wiadomość.