Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mam zdolności nadprzyrodzone! Jestem medium!"

1104
Podziel się

"Muszę sobie zbadać mózg." Rzeczywiście, dobry pomysł.

"Mam zdolności nadprzyrodzone! Jestem medium!"
bEiPZUyd

Doda nieraz już wspominała o swojej słabości do wróżek i kart tarota. Ten wybitny umysł, obdarzony wielkim IQ chodzi regularnie po porady do Cyganki ze szklaną kulą. W najnowszym wywiadzie dla Sukcesu żali się jednak, że nie jest do końca zadowolona z jej porad:

Liczę, że w końcu zobaczy we mnie magiczną aurę, bo uważam się za medium. Czekam na to, że powie mi: "tu widzę wielką mega moc". A ona gada bez sensu, ciągle to samo, że podbiję świat i takie tam pierdoły.

Czuję, że mam zdolności nadprzyrodzone, po prostu jestem czarownicą. Mnie się śnią historie, które następują dzień później. Widziałam we śnie już tyle rzeczy, które się potem sprawdziły, że ludzie aż boją się pytać, co mi się śniło. Muszę sobie zbadać mózg, bo pewnie mam tam zwoje zupełnie inne niż u większości ludzi.

bEiPZUyf

Przypomnijmy - ostatnio, gdy Doda zeszła na temat wróżek, poskarżyła się, że jakaś konkurentka (prawdopodobnie Edyta Górniak) zamroziła jej zdjęcie w lodówce i odprawiała nad nim jakieś czary, by ją zniszczyć. Wypowiedź ta zaowocowała akcją, którą bardzo miło wspominamy:

bEiPZUyl
bEiPZUyG
KOMENTARZE
(1104)
gość
12 lat temu
czy ona jest aż tak g****a?
gość
12 lat temu
To nie jest "robienie jaj", a początki choroby psychicznej. Najgorsze zacznie się po 40-tce. Osoby z pod znaku Wodnika są najbardziej podatne na tego typu dolegliwości.
gość
12 lat temu
uhahahaha o matko, to dziewczę p****k jest bezgranicznie przekonana, że ma coś w głowie, co za tupet
bEiPZUyH
gość 1234
12 lat temu
JESTEM ZA ,D****O TO JEDYNO CO WARTO UNIEJ ZBADAĆ.
gość
12 lat temu
u ciebie niema co badac .bo go nie masz . wogle sie dziwie ze taki t****k jak ty umie pisac .
Najnowsze komentarze (1104)
gość
4 lata temu
Polska Country Love....
gość
10 lat temu
po co sie wczuwac? czlowiek jak kazdy inny, a jak przezywacie w roznoraki sposob dajecie jej wladze... najlepiej milczec ;] wtedy zobaczymy
gość
12 lat temu
'krowa jest tylko jedna' ;]
j&w
12 lat temu
jestem za tym buś przebadała mózg a tylko nie strac rytmu
gość
12 lat temu
Omg co za I*****A!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
przydałoby się
gość
12 lat temu
Doda jest jedyna tak prawdziwą i piękną polską gwiazdą !!!
gość
12 lat temu
i ma racje
bEiPZUyz
gość
12 lat temu
mi sie tez czsem cos sni a potem to sie sprawdza ale nie robie z tego zadnej afery ..... z jednym sie zgadzam powinna sobie zbadac muzg .... ciekawe co bedzie za 10 lat pewne jakas pomarszczona babcia z opalenizną po solarium .... zallll
pati i niki
12 lat temu
niemartw się
pati i niki
12 lat temu
niemartw się
gość
12 lat temu
Doda jest niepohamowana i w ten sposób pokazuje swoja kulturę(a raczej jej brak).Nie martwcie się to chwilowe (ale chyba nie w tym przypadku).
a.nn.a
12 lat temu
czy jak na swój wiek ona jest rozgarnięta?
gość
12 lat temu
dorota rabczewska nie jest ani medium ani osoba o ponadprzeciętnej inteligencji.Jej uroda jest dziełem skalpela głos dziełem sprzętu do obróbki dźwięków a kariera dziełem...... niewyparzonej gęby.Zaryzykuję nawet twierdzenie ze jej charakter, wypowiedzi i poczynania świadczą że ma zaburzenia osobowości -jest narcyzem przeświadczonym o własnej omnipotencji Kobieta która zachowuje się jak samiec alfa histrioniczna o płynnym afekcie i najprawdopodobniej w głębi podświadomości ma bardzo niska samoocenę którą kompensuje pokazami siły na zewnątrz ,które teraz przeradzają się w paranoiczno- wielkościowe konfabulacje.Jeżeli jej ekspresja pozostaje w ambiwalencji do rzeczywistych emocji głęboko skrywanych i nawet przed samym sobą nie artykułowanych to można jej jedynie współczuć -żyje w permanentnym braku poczucia bezpieczeństwa jest aktorką 24h i takim stylem bycia demonstracyjnym, prowokacyjnym chroni resztki swojego zastraszonego ja od dalszej defragmentacji Ale takich ludzi lubimy przecież oglądać -nie? co tam!
...
Następna strona
bEiPZUzb