Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jak Cichopki STRACIŁY POŁ MILIONA

313
Podziel się

Ich dom, kupiony za ponad 3 miliony jest teraz wart najwyżej 2,5.

Jak Cichopki STRACIŁY POŁ MILIONA
bEiPYYBN

Po pęknięciu bańki spekulacyjnej na rynku nieruchomości, ceny mieszkań i domów ciągle lecą w dół. Do tego stopnia, że banki zaczynają wymagać dodatkowych zabezpieczeń od klientów, którzy zaciągnęli kredyty bez wkładu własnego. Realna (nie ofertowa) wartość kredytowanych nieruchomości tak bardzo spadła, że nie stanowią już wystarczającego zabezpieczenia.

Bardzo mocno uderzyło to w Cichopków. Po koniec maja Kasia i Marcin kupili dom w Wilanowie za ponad 3 miliony złotych złotych (w stanie surowym). Oczywiście nie było ich na niego stać - musieli zaciągnąć gigantyczny kredyt. Niemal natychmiast po tym zakupie ceny nieruchomości zaczęły spadać. Obecnie dom wart jest co najwyżej 2 550 000 zł. Super Express dokonuje tej wyceny na podstawie informacji od agenta nieruchomości.

W tej chwili możemy mówić o spadku na poziomie 10-15 proc. w tej części Warszawy - twierdzi pracownik Agencji Locus Nieruchomości. To i tak bardzo optymistyczna opnia - inni specjaliści mówią o nawet 20 proc. spadku.

bEiPYYBP

Kasia i Marcin wciąż liczą, że sprzedadzą go drożej, dlatego że to "dom Cichopków". Ale czy naprawdę znajdzie się ktoś, komu to zainponuje?

bEiPYYCq
KOMENTARZE
(313)
gość
12 lat temu
Jak widze ten Jego g***i uśmiech mam ochote rzucić cegłą No i te Ich sztuczne miny ;Jacy to My jesteśmy zakochani i szczęśliwi to nóż w kieszeni mi się otwiera Nikt normalny tak się nie zachowuje
gość
12 lat temu
ś****a z knurem
gość
12 lat temu
Co za mała g******a ze swoim szczeżują.
bEiPYYCr
normalny
12 lat temu
Polska zawiść...chyba rzygnę. A kto powiedział, że to inwestycja ? Być może kupili bo to był ich dom marzeń, a że ich stać to nikomu do tego. Po za tym ,jeśli to inwestycja ? to nieruchomości zawsze były inwestycją długoterminową. P******i (dotyczy zawistników i nieudaczników)
gość
12 lat temu
Dobrze im tak!!! Pazery!!!
Najnowsze komentarze (313)
gość
12 lat temu
Kto pisal ten artykul? I jaki redaktor go przepuscil? W ostatnim wyrazie jest błąd : napisano "zaiNponuje" a chyba ma być zaiMponuje. Zenua.
gość
12 lat temu
Ach ten uśmiech mnie powala!powinnien robić to, jak juz musi półgębkiem.
gość
12 lat temu
A TY PEWNIE KLEPIEZ BIEDE AZ PISZCZY GDZIEŚ NA ZADUPIU I SKRECA CIE ZE ZLOSCI ZE TOS MA LEPIEJ PAMIETAJ ZŁO POWRACA ZE ZDWOJONA SILĄ.
Marlita
12 lat temu
cudze szczęscie w oczy kole... Dajcie im spokój!
gość
12 lat temu
Dajmy im spokój, ich dom, ich problemy, po cholerę mamy sie w to wpie....
gość
12 lat temu
macie pecha
xxxxmyszka
12 lat temu
bywa,dadza sobie rade.lubie kasie bo jest soba nie udaje gwiazdy buziaki dla pudelka
gość
12 lat temu
ale morda
bEiPYYCj
gość
12 lat temu
Kaśka on jest z Tobą dla kasy
gość
12 lat temu
nie mogli przywidzieć że tak będzie ale to nie powód żeby się tym radować
gość
12 lat temu
Cichopki-Jołopki.
gość
12 lat temu
hakiel ma falszywy usmiech inieszczery
gość
12 lat temu
ojejku nigdy nie zamieszkam w "domu cichopkow". gdyby kasia lepiej grala to moze...
gość
12 lat temu
Wszystkiego dobrego dla Was kochani!Nie dla wrednegu pudelka(celowo z małej lit) Jesteście super-inni wam tylko zazdroszcza!(pudelek)
...
Następna strona
bEiPYYCL