Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowska poucza wdowę po Grzegorzu Ciechowskim: "Przez ostatnie lata tak pięknie pani milczała"

142
Podziel się

Dziennikarka, znana z wbijania szpil byłej żonie Zbyszka, nie rozumie postawy Anny Skrobiszewskiej.

Zamachowska poucza wdowę po Grzegorzu Ciechowskim: "Przez ostatnie lata tak pięknie pani milczała"
bEaeKksB

Dwie byłe partnerki zmarłego przed 18 laty Grzegorza Ciechowskiego nie darzą się zbytnią sympatią. Anna Skrobiszewska uważa się za jedyną spadkobierczynię całej spuścizny po muzyku. Ostro skrytykowała książkę Małgorzaty Potockiej, w której aktorka odkryła kulisy jej związku z Obywatelem G.C. Z publikacji dowiadujemy się, że ukochanego odbiła jej 20-letnia niania ich córki Weroniki, Anna. Skrobiszewska uznała książkową "spowiedź" Potockiej za stek bzdur.

Anna Skrobiszewska promuje w mediach film o Ciechowskim. Reżyserią dokumentu zajął się jej obecny mąż, Wojtek Skrobiszewski. Wdowa po Ciechowskim opowiadała niedawno w Dzień Dobry TVN o trudach ukrycia romansu z muzykiem przed jego ówczesną partnerką, Małgorzatą.

bEaeKksD

Skrobiszewska pojawiła się na kanapie kolejnej śniadaniówki, a tym razem z filmu i związku z Ciechowskim odpytywała ją gospodyni Pytania na Śniadanie, Monika Zamachowska. Dziennikarka, znana z wbijania szpil byłej żonie swojego obecnego męża, Zbyszka Zamachowskiego, nie mogła zrozumieć, dlaczego wdowa po Obywatelu G. C. po latach zdecydowała się "zniszczyć" wizerunek Potockiej. Najwyraźniej zapomniała, jak sama oczerniała Aleksandrę Justę i wypominała w tabloidach pobieranie alimentów od Zbyszka:

W tym filmie pani właściwie niszczy wizerunek Małgorzaty Potockiej. Jako matki, jako kobiety, jako żony. Mówi pani, że brała narkotyki z Grzegorzem, że nikt się Weroniką nie zajmował i właściwie nie zostawia pani powietrza - oburzała się Zamachowska.

bEaeKksJ

Skrobiszewska odpierała zarzuty Zamachowskiej:

Myślę że ta historia jest do opowiedzenia tylko w ten sposób. Że trzeba było pokazać całą tę prawdę, opowiedzieć, jak było. To jest tylko mój punkt widzenia.

bEaeKksK

Żona Zbyszka jednak nie dawała za wygraną:

Ale to warto angażować się w tę dyskusję? Tak pięknie pani milczała tyle lat - zastanawiała się Monika.

Do rozmowy włączył się też obecny mąż Skrobiszewkiej i reżyser filmu o Ciechowskim, który stanął w obronie żony:

Małgorzata miała już wystarczająco dużo okazji, żeby zabierać głos.

bEaeKksL

Spodziewaliście się, że Monika będzie pouczała inne kobiety o tym, jak nie należy zachowywać się wobec byłych partnerek swoich mężów?

bEaeKksM
bEaeKkte
KOMENTARZE
(142)
gość
2 lata temu
Rzekła ta znana z taktu i dyskrecji...
gość
2 lata temu
Hahahah - czy to się nie nazywa hipokryzja?
Gość
2 lata temu
Szkoda, że Pani nie potrafi pięknie milczeć
bEaeKktf
gość
2 lata temu
Pani Moniko, naprawdę?:)
gość
2 lata temu
Dziwne że dla jej obecnego męża to nie jest w jakimś sensie upokorzenie? Reżyserowanie filmu o romansie swojej kobiety, zarabianie na tym, łażenie po telewizjach.
Najnowsze komentarze (142)
Gość
2 lata temu
Proszę nie nazywać mnie kobietką. Po co to infantylne zdrabnianie?
gość
2 lata temu
ZONA CIECHOWSKIEGO ZARABIA NA PAMIECI MEZA
gość
2 lata temu
wszyscy są siebie warci
gość
2 lata temu
nie rozumiem ani słowa z artykułu.. kto jest kim i kto komu odbił męża? chyba że chodzi o wbicie szpilki Monice Zamachowskiej? lol
Gość
2 lata temu
Super wywiad! Znam pnie, Uwazam,ze nie bylo przesady! Pozdrawiam Normalny
gość
2 lata temu
nie wierze, ale tupet
wujek
2 lata temu
Zamachowska nie ma grama taktu czy ogłady.
gość
2 lata temu
Za to ta nie milczy nigdy
bEaeKksX
Gość
2 lata temu
Akurat tu Monika ma rację,jak można publikować takie rzeczy,znowu w imię reklamy i kasy wyciąga takie rzeczy sprzed epoki? Żenada
Grazka
2 lata temu
Jedna nie lepsza od drugiej ;)
gość
2 lata temu
Akurat to wyjątkowo trafne zdanie. Bez względu na to kto je wypowiedział. Czytałam książkę Potockiej. Wg mnie nie pisze w niej nic czego by nie potwierdziła Skrobiszewska. Może opinia Potockiej o Skrobiszewskiej jest krzywdząca, ale do tego ta druga nie bardzo potrafi się odnieść .
gość
2 lata temu
Obie siebie warte. A tak nawiasem to o ile pamietam ta obecna Skrobiszewska to po Ciechowskim też miałachyba męża ktory zmarł. Czyli dwukrotna czarna wdowa.
Gość
2 lata temu
Zamachowski to ostatnia osoba która może pouczać o moralności. Sama zero moralności.!
gość
2 lata temu
Nie no, oszalała, osoba, która nie potrafi milczeć na temat swojego związku oczekuje,ze inna kobieta bedzie to robic. A niby dlaczego ma milczec?
...
Następna strona
bEaeKktz