Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz broni artystów przed Owsiakiem!

2666
Podziel się

W przyszłym roku i tak nikt już nie odważy się poprosić o pieniądze. Więc po co to?

Kukiz broni artystów przed Owsiakiem!
bDfBBbvp

Dwa dni po XVII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ustają dyskusje na temat gwiazd, które biorą pieniądze za koncerty w ramach finału Orkiestry. Zbignew Hołdys w otwartym liście do Jurka Owsiaka zaatakował wszystkich artystów, którzy każą sobie płacić za charytatywne występy, nazywając ich "zdemoralizowanymi chujami". Pod tymi słowami podpisał się Owsiak. Zobacz: "To zdemoralizowane chuje! Nie podam im ręki!"

Nie spodobało się to Pawłowi Kukizowi, który broni prawa artystów do zarabiania na koncertach dobroczynnych. W końcu to praca jak każda inna...

Lubię Zbyszka Hołdysa, ale pisząc "zdemoralizowane ch..." o muzykach, którym zapłacono za występ podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chyba jednak przegiął - mówi Kukiz. Publicznie wydał bardzo ostry wyrok na artystów, którzy mogli przyjąć honorarium w różnych wielkościach i z różnych przyczyn. Mogą też - tego nie wiemy - przekazać otrzymane pieniądze na jakąś formę pomocy charytatywnej.

bDfBBbvr

Muzykowi nie podoba się to, że na biednych artystów wywierana jest społeczna presja:

Mam wrażenie, że powstał jakiś niepisany przymus grania dla Jurka Owsiaka, i to grania za darmo. To trochę tak, jakby lider U2 Bono, znany z inicjatyw charytatywnych, jeździł na koncerty własnym samochodem i jeszcze musiał pod kasą kupować sobie kanapki. Czy kamerzyści TVP też pracują przy Orkiestrze za darmo? A oświetleniowcy? A straż pożarna?

A Jurek Owsiak? Czemu o to nie zapytałeś, Paweł? Przecież chciałeś.

bDfBBbvx
bDfBBbvS
KOMENTARZE
(2666)
gość
12 lat temu
Prawda!!!!!! placiciw podayki to niech panstwo wam zapewni sprzet itd a nie orkiestra!! ludzie jak zachorujecie to owsiak wam nie pomoze!!!!!! sami musicie sobie radzic!
gość
12 lat temu
jurek a za co organizujesz woodstok?
gość
12 lat temu
i kukiz ma racje moim zdaniem kasa rzedu tak jak IRA wziela ok 9 tysiecy to nic - ilu tam ludzi pracuje w tym zespole a hotel oswietlenie dzwiekowcy caly sztab ludzi tam jest. rozumiem jakby afera byla za 20-30 tysiecy. pozatym gdzie jest kasa tam są konszachty kto na tym WOŚPie nie zarobi. a gdyby tych gwiazd nie bylo to zarobiła by orkiestra o wiele mniej kasy
bDfBBbvT
gość
12 lat temu
jasne i oczywiscie, brak kontruktywnej krytyki;/ eh Ludzie gdyby nie Owsiak, wiecie jak wiele istnien nie byłoby na świecie? Zresztą człowiek musi za coś żyć! Czy to dziwne,ze jezeli pomaga ludziom, to musi miec gdzie spac i co jesć? przecież nie rzuca sie jakimś bogactwem, nie jeżdzi jaguarem(jak niektórzy księża, ale to inna bajka)!
gość
12 lat temu
Racja Pawel!
Najnowsze komentarze (2666)
Gość
7 lat temu
Bo o Owsiaka pytać nie trzeba, ludzie wiedzą, czym kabzę nabija.
trs
8 lat temu
Najwięcej na WOŚP zarobi Owsiak, ale to jest w porządku. Kukiz ma 100% racji.
dlyR5R featw...
9 lat temu
dlyR5R <a href="
68wUV8 , [url...
9 lat temu
68wUV8 , [url= [link=
P0lGf3 dadgo...
9 lat temu
P0lGf3 <a href="
You Sir/Madam...
9 lat temu
You Sir/Madam are the enemy of confusion evrewyehre!
Willy z Dubli...
9 lat temu
Kukiz to zapity frajer, któremu wóda zmiękczyła mózg i dlatego się nawrócił. I zdziwiłby się, gdybym mu powiedział, że na koncerty charytatywne swojej fundacji Bono jeździ swoim autem i ze swoimi kanapkami. Sam widziałem, to wiem.
gość
10 lat temu
Popieram Wszystkie opinie ,,o Artystach co biorä pieniädze za Charytatywne wystepy sä to poprostu Hieny . dla mnie Charytatywnosc to dac z wlasnej Kieszeni a nie byc tylko posrednikiem i samemu na tym zarabiac . , Tak sie szczycä reklamujä ze wystäpiä . ,. Harytatywnie , Hieny . :::Hieny Hieny ;; Brawo Holdys i Brawo Owsiak Tepic Hieny .jeszcze bedä prosic Biedaki zeby mogli zaspiewac za Kotleta .albo do Kotleta . WIELKIE GWIAZDY ?????!!!! HA HA HA ..HIENY HIENY
bDfBBbvL
gość
10 lat temu
Panie Piotrze oglädalem Wczoraj Program Lis na Zywo .w ktörym sie pan wypowiadal , i bardzo sie rozczarowalem . panskä wypowiedziä,, .dlamnie upadl pan ponizej poziomu PiS.owcöw. I Kaczynskiego . poprostu wstyd mi ze tak pan Mysli . ale Kaczory otumanili bardzo duzo Ludzi wiec widze ze pana Takze .,, Zawsze kupowalem panski Plyty i sluchalem Panskiej muzyki na tym koniec . , jest pan poplecznikiem Mocherowcöw .. Wstyd .
gość
10 lat temu
Nie utrzymujmy więcej Owsiaka, który emoralizuje młodziez . Jest tyle innych fundacji robiących wiele dobrego ale nie mających jak ten przygłup rozgłosu w tv.
gość
11 lat temu
Jurek musi z czegoś żyć, jak zacznie płacić artystom, to skąd sfinansuje Woodstock, Hare Kriszna, Telewizję, polityków, wódę, panienki? I jeszcze te straszne podatki...
gość
11 lat temu
pawel the best person
thai
11 lat temu
kukiz to p***c!!! chce na sile zaistniec w TV! haha zal ..schowaj ta brzydka morde bo kiedy ja widze to mi sie agresja wlacza!
gość
11 lat temu
masz racje
...
Następna strona
bDfBBbwn