Sobota 29.06.2019 09:30

Doda wyznaje: "Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije"

Doda hotnews

Doda wyznaje: "Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije"Doda nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że większość życia upłynęła jej na przestrzeganiu diety. Nie jada czerwonego mięsa i produktów zawierających gluten, unika cukru i używek. W końcu doszło nawet do tego, że zrezygnowała z makijażu i farbowania włosów. Przed sesją okładkową dla Gali, jak sama wyznała, przespała 10 godzin i wypiła kilka litrów wody mineralnej, żeby cera wyglądała promiennie.

Ja całe życie się dobrze odżywiam, a tuż przed zdjęciami wypiłam chyba całą zgrzewkę wody, więc raczej wyglądałam dobrze - wyznała w wywiadzie. Ale oczywiście są dni, kiedy wyglądam fatalnie, no i co? Co zrobisz, każdy tak ma. Najważniejsze, że dbając o siebie od środka, minimalizujemy to.

Zobacz: Doda opowiada, jak zrezygnowała z makijażu: "To WYMAGA ODWAGI! Chciałam zainspirować inne kobiety!"


Piosenkarka od lat bardzo ostrożnie dawkuje alkohol, a ostatnio, jak ujawnia w Super Expressie, zrezygnowała z niego niemal całkowicie.

Przestałam pić alkohol, dzięki temu, że mój mąż nie pije - wyjaśnia. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz, albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy. Bardzo się z tego powodu cieszę. Nigdy nie byłam imprezowa. Gram dużo koncertów, więc wolę w domu wypocząć, a nie imprezować. Cieszę się, że znalazłam osobę, która prowadzi podobny tryb życia do mojego, czyli zdrowy tryb życia.

Celebryci, którzy ograniczyli spożycie alkoholu lub całkowicie z niego zrezygnowali, często żalą się, że w Polsce ten fakt z reguły dyskwalifikuje towarzysko. Dlatego Doda od czasu do czasu poświęca się dla znajomych.

Piję maksymalnie raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące, gdy spotykam się ze znajomymi. Delektujemy się wtedy białym winem - wyznaje. Przestałam też jeść mięso, choć nie będę ukrywała - bardzo lubię jego smak. Natomiast z różnych względów, między innymi zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczenie spożycia mięsa jest dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść i od razu lepiej wyglądasz. Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom. 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (272)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 272
Odpowiedz
767 132
zgłoś
Gość 29.06.2019 09:31
Wygląda jakby swoje już wypił
Odpowiedz
291 93
zgłoś
Gość 29.06.2019 09:32
Ta na pewno, wali na potęgę
Odpowiedz
102 159
zgłoś
Gość 29.06.2019 09:32
Widzę od jakiegoś czasu nagonkę na jej osobę, domyślam się czemu cwaniaki
Odpowiedz
297 316
zgłoś
Gość 29.06.2019 09:32
I bardzo fajnie! Widać, że się zmieniła, trzeba docenić :) w tych czasach to bardzo dobrze, że promuje naturalność, oby to stało się modne.
Odpowiedz
155 151
zgłoś
Gość 29.06.2019 09:32
Wygladaja na dobrana pare
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 272