Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda wyznaje: "Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije"

188
Podziel się

"Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku albo z drinkiem". - ujawnia piosenkarka. "Nie chodzimy też na imprezy".

Doda wyznaje: "Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije"
bDzFLcxx

Doda nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że większość życia upłynęła jej na przestrzeganiu diety. Nie jada czerwonego mięsa i produktów zawierających gluten, unika cukru i używek. W końcu doszło nawet do tego, że zrezygnowała z makijażu i farbowania włosów. Przed sesją okładkową dla Gali, jak sama wyznała, przespała 10 godzin i wypiła kilka litrów wody mineralnej, żeby cera wyglądała promiennie.

Ja całe życie się dobrze odżywiam, a tuż przed zdjęciami wypiłam chyba całą zgrzewkę wody, więc raczej wyglądałam dobrze - wyznała w wywiadzie. Ale oczywiście są dni, kiedy wyglądam fatalnie, no i co? Co zrobisz, każdy tak ma. Najważniejsze, że dbając o siebie od środka, minimalizujemy to.

bDzFLcxz

Piosenkarka od lat bardzo ostrożnie dawkuje alkohol, a ostatnio, jak ujawnia w Super Expressie, zrezygnowała z niego niemal całkowicie.

Przestałam pić alkohol, dzięki temu, że mój mąż nie pije - wyjaśnia. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz, albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy. Bardzo się z tego powodu cieszę. Nigdy nie byłam imprezowa. Gram dużo koncertów, więc wolę w domu wypocząć, a nie imprezować. Cieszę się, że znalazłam osobę, która prowadzi podobny tryb życia do mojego, czyli zdrowy tryb życia.
Celebryci, którzy ograniczyli spożycie alkoholu lub całkowicie z niego zrezygnowali, często żalą się, że w Polsceten fakt z reguły dyskwalifikuje towarzysko. Dlatego Doda od czasu do czasu poświęca się dla znajomych.

Piję maksymalnie raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące, gdy spotykam się ze znajomymi. Delektujemy się wtedy białym winem - wyznaje. Przestałam też jeść mięso, choć nie będę ukrywała - bardzo lubię jego smak. Natomiast z różnych względów, między innymi zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczenie spożycia mięsa jest dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść i od razu lepiej wyglądasz. Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom.

bDzFLcxF

_

bDzFLcxG

_

bDzFLcya
KOMENTARZE
(188)
Gość
2 lata temu
Wygląda jakby swoje już wypił
Gość
2 lata temu
Przeciez ona to kameleon, do kazdego faceta sie dostosowuje ze wszystkim . Byl Majdan imprezy picie i sex, nergal havy metal i obrazanie kosciola. Jej tancerz to styl rodem z dyskotek i plastiku, Emil nr 1 to sex imprezki i agresja Emil nr 2 kosciol, domowe bambosze i naturalne wlosy bo Emil lubi brunetki . Dziewczyna dostosowuje sie do faceta a to zle bo jest Jak choragiewka Gdzie Wiatr zawieje to Dorota idzie w ta strone. Tzn zawirowana osobowosc
gość
2 lata temu
wygląda jak srylion kup
bDzFLcyb
gość
2 lata temu
chyrlawy trans dodon, upadła gwiazdka jednego sezonu hahha
Gość
2 lata temu
No tak. W końcu on woli koks.. Komu ona chce sprzedać te beznadziejne historie?
Najnowsze komentarze (188)
Mala
5 miesięcy temu
Uwielbiam Dode ma głos śpiewa pięknie a wy co zazdrościcie !!!!!!
Magda K.
rok temu
Kazdy ma prawo do własnego zycia...brak akceptacji drugiego człowieka to porażka nas samych.
Gosc
rok temu
A ja uwielbiam Dodę pajace
olinka
2 lata temu
Dorota podkreśla ,że od dziecka miała "higieniczny tryb życia"(dieta , ruch) To stosowali i zaszczepili w niej Rodzice.Kurcze , to skąd teraz u obojga nowotwory? Mama Doroty przeszła leczenie jakis czas temu a u Ojca chyba jeszcze trwa
gość
2 lata temu
chyrlawy trans dodon, upadła gwiazdka jednego sezonu hahha
gość
2 lata temu
kogo obchodzi to stare kópsko
gość
2 lata temu
Zwierzenia przymulastej prukwy.
gość
2 lata temu
Doda wyznaje że jest rozbitym jajem.
bDzFLcxT
gość
2 lata temu
Widać, że już umiera.
gość
2 lata temu
nudna jak flaki z olejem babcia Dobrocia
gość
2 lata temu
wygląda jak srylion kup
gość
2 lata temu
hahaha! ta babcia kroczy z kora w tanich szpilkach a torbą rusza jak śmigłem
gość
2 lata temu
doda to smutny stary klaun
Gość
2 lata temu
Ależ ten Dodo jest p******y i w dodatku w peruce z darów dla powodzian.
...
Następna strona
bDzFLcyv