Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zdruzgotana Ewa Chodakowska żegna fankę: "Nie mogę w to uwierzyć!"

56
Podziel się

"Krysia miała być z nami i na obecnym obozie. Brakuje Cię bardzo Krysiu kochana! Spoczywaj w spokoju" - czytamy na profilu trenerki.

Zdruzgotana Ewa Chodakowska żegna fankę: "Nie mogę w to uwierzyć!"
bCHqWNkl

W poniedziałek na instagramowym profilu Ewy Chodakowskiej nieoczekiwanie pojawił się bardzo smutny wpis. Na opublikowanym przez trenerkę czarno-białym zdjęciu widzimy ją i jej fankę, niejaką Christinę. Fotografię z uśmiechniętą kobietą Choda opatrzyła podpisem, z którego wynika, że Christina… zmarła w wypadku motocyklowym. Załamana Ewa postanowiła poświęcić jej jeden z wpisów na Instagramie.

Nie mogę w to uwierzyć - zaczyna zdruzgotana trenerka. Chwilę temu szalałyśmy razem z Christiną na Tygodniu Metamorfozy. Pamiętam, że swoim sercem, entuzjazmem i energią obdarowywała bez wyjątku każdą napotkaną osobę. Później łapałyśmy się regularnie na warsztatach, a grono znajomych tej pozytywnie zakręconej osoby rosło ze spotkania na spotkanie - wspomina kobietę. Obok zdrowego stylu życia pasją Christiny były samochody, motory. Krysia miała być z nami i na obecnym obozie. Brakuje Cię bardzo Krysiu Kochana! Spoczywaj w spokoju. Modlę się za Ciebie. PS. Christina zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę - czytamy pod zdjęciem z fanką.

bCHqWNkn
bCHqWNkO
KOMENTARZE
(56)
Gość
rok temu
Straszne. Jesteśmy, wychodzimy z domu i nie wracamy..... boję się tego.
Gość
rok temu
Bo zycie jest krotkie ...
Gość
rok temu
Za dużo osób ostatnio umiera... Wypadki... Dziś pod moim Lubinem zginęła matka i dziecko, jechali na wakacje 😪 wielka tragedia... Dobrzy ludzie nie powinni odchodzić, niech spoczywa w spokoju..
bCHqWNkP
gość
rok temu
smutne
gość
rok temu
Ach motocykle, piękne hobby, piękny sport ale jednak obarczony sporym ryzykiem, zwłaszcza na polskich drogach i z polską kulturą jazdy. Żal młodej dziewczyny, niech spoczywa w pokoju.
Najnowsze komentarze (56)
gość
rok temu
łe, w wypadku. myślałam że się zatrenowała na śmierć. to by był nius
Gość
rok temu
Gdyby jej ktoś nie urodził to by nigdy nie musiała umrzeć, każdy kiedyś umrze dzięki swojej mamusi bo człowiek rodzi się po to żeby umrzeć najgorzej jak w cierpieniach...
Gość
rok temu
Znałam ja, świetna kobieta... Niech spoczywa w pokoju
Milka
rok temu
Nie zmarła, tylko zginęła.
Gość
rok temu
"Niejaka" Christina??? Co to za określenie w takiej sytuacji?
Gość
rok temu
No i co pani Chodakowska, ten otyly pan z hot dogiem i sosem na buzi ktorego pani zjechala zyje, a dziewczyna zdrowo odzywiajaca sie juz nie. Requiescat in pace.
Gość
rok temu
Przykre
Gość
rok temu
Ciekawe czy rodzina tej dziewczyny zgodziła się na to
bCHqWNkH
Gość
rok temu
Nie wierzę Ewie - to zimna ,kobieta .
gość
rok temu
I po co tak ryzykować życiem? Dla kilku minut frajdy szybkim ścigiem.
gość
rok temu
motocykle są niebezpieczne , nie wiem dlaczego ludzie potrzebują tej adrenaliny?? muszą sobie coś udawadniać?? nie myślą o innych , narażają siebie "aby się sprawdzić"??? po co?
gość
rok temu
wiekszosc motocyklistow to poprostu samobojcy...czy milosc do jakiejs maszyny jest warta zycia?
Gość
rok temu
Smutne, ale motocykl to raczej nie jest zdrowy styl życia.
gość
rok temu
Niech spoczywa w pokoju
bCHqWNlj