Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sarsa skromnie o sobie: "Fajnie jest być postacią kultową"

106
Podziel się:

"To supermiłe, że dziewczynki czeszą się na mnie i robią rogi" - cieszy się piosenkarka.

Sarsa skromnie o sobie: "Fajnie jest być postacią kultową"

O Sarsie Markiewicz zrobiło się głośno w 2014 roku, gdy krótko przed finałem wycofała się z rywalizacji w The Voice of Poland. Swoją rezygnację tłumaczyła wypadkiem samochodowym. Potem odwołała tę wersję, tłumacząc, że jednak wypadku nie było, a "okoliczności były inne". Podobno zrezygnowała, bo w tym samym czasie kończyła negocjacje w sprawie kontraktu płytowego.

Decyzja okazała się trafiona. Sarsa rzeczywiście nagrała płytę, a jej utwór Naucz mnie stał się hitem Internetu. Sarsa wzbudza jednak spore kontrowersje i dorobiła się już pseudonimu "Sepsa".

Od tamtej pory udało jej się zdobyć rzesze wytrwałych fanek, głównie wśród nastoletnich dziewcząt, które nie tylko słuchają jej muzyki lecz także naśladują jej fryzurę i styl. Sarsa w rozmowie z Faktem uznała to za wzruszające.

To supermiłe, że dziewczynki czeszą się na mnie i robią sobie rogi - wyznaje piosenkarka. Fajnie jest być postacią kultową. Kiedyś mi się to nie marzyło, a to się dzieje. Nie dość, że ludzie śpiewają ze mną moje utwory, przeżywają je, to jeszcze się na mnie stylizują. To mnie wzrusza.

Podoba Wam się jej styl?

_

_

KOMENTARZE
(106)
gość
3 lata temu
kultowa? dobry żart
Gość
3 lata temu
Lady gaga dla bardzo ubogich
Gość
3 lata temu
Skonczylaby już z tymi rogami. To się robi nudne...
Kola-borant
3 lata temu
Kultowa to jest pomidorowa.
Gość
3 lata temu
Odleciala
Najnowsze komentarze (106)
gość
3 lata temu
Kultowy to jest Elton John...
gość
3 lata temu
rogi to deklaracja za sztanem wiec co w tym dobrego poza tym moda n aczaptki z2 kulkami to tez dekalracja z sztanem i opaski z niby rogami to tez to samo pomyślcie zanim bezmyslie idziecie z amoda niewiecie kto i jakei miał intencje a gdyby modne był modny ogon szatana tez byscie zalozyly pomyślcie w kościele jest runa na szacie papieża i gdy ksiądz mowi ofiara została spelniona robi ruch dwomarekmi DO GORY ODPROWADZA ENERGIE DO KAD.W ELEKTRONICE TAKI ZNAK ODPOWIADA ANTENIE
Gość
3 lata temu
Sodówka uderzyła do głowy.
Gość
3 lata temu
No ikona piękna to ona nie jest. A rogi miały odwrócić uwagę od szpetnej urody. Kolejna 7ydowa, która przekazuje masońskie treści
gość
3 lata temu
he he hehe he he he he he he heh eheh he KULTOWA : ) BEZ JAJ!!!
Gość
3 lata temu
Czym 😂😂😂😂😂😭
Adminka
3 lata temu
Ani nie wygląda ani nic sobą nie reprezentuje, a śpiewa strasznie, jej piosenki są męczące, jak lecą w radiu od razu zmieniam stacje.
Gość
3 lata temu
Jeszcze ani jednej osoby nie widziałam, która robiłaby sobie fryzurę podobną do Niej.
Nauczyciel ka
3 lata temu
Droga Sarso. Pracuje w szkole. Bardzo często dziewczynki naśladowały mój styl ubierania.Kupowaly rzeczy podobne do moich.....czesały się jak ja.....to nic Sarso nie znaczy. Nie jesteś postacią kultową. Po prostu podobasz się małym dziewczynkom . Bo właśnie taką z ciebie piosenkarka. dla dziewczynek...;) Pozdrawiam.
Gość
3 lata temu
Szkoda, że ty te rogi skopiowałaś od Poison Girl z Batmana 😂😂
Gość
3 lata temu
Kultowa postać żart czy co?
gość
3 lata temu
ha ha ha -to ci gwiazda pewnie bez tych śmiesznych rogów nie zauważono by jej !!!
gość
3 lata temu
Wygląda na to, że te rogi będzie nosiła do późnej starości.
Gość
3 lata temu
Kultowa! O Dzizas ! Poza tym kto cię naśladuje,nikogo z takimi kretyńskimi rogami nie widać! Dopraw sobie ogon i kopyta, może wtedy ktoś na ciebie zwróci uwagę. Żałosna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie