Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja Ostaszewska skarży się: "Straciłam kontrakt reklamowy przez swoje zaangażowanie społeczne"

287
Podziel się

Aktorka znana jest ze wspierania m.in. Czarnych Protestów i Parad Równości. Twierdzi, że spotyka ją za to ostracyzm.

Maja Ostaszewska skarży się: "Straciłam kontrakt reklamowy przez swoje zaangażowanie społeczne"
bDIfEmsB

Kilka lat temu Maja Ostaszewska poczuła wyraźną potrzebę angażowania się w tematy społeczne takie jak równość płci, walka z dyksryminacją homoseksualistów czy wolność sądów. Niektórzy jej fani uznali, że rolą artysty nie jest noszenie sztandarów na manifestacjach, co nie spodobało się samej zainteresowanej. Ostaszewska twierdzi, że tak jak każdy Polak, ma prawo do głoszenia własnych poglądów i bronienia ich.

W rozmowie z Plejadą wyznała, że przez swoją prospołeczną naturę straciła współpracę z jedną z firm:

bDIfEmsD

Chcę być uczciwa sama ze sobą i nie mam zamiaru udawać, że czegoś nie widzę, jeśli dzieje się to na moich oczach. Straciłam kontrakt reklamowy przez swoje zaangażowanie społeczne - nie jeden. (...) To było przykre. Poczułam się nieco zażenowana. Wydawało mi się, że to jest bardzo nie w porządku. Zwłaszcza, że osoby, które mi zakomunikowały tę decyzję, twierdziły, że prywatnie podzielają moje poglądy. Nie miałabym z tym problemu, gdyby okazało się, że nie pasuje im mój sposób życia, nie zgadzają się z tym, co mówię i dlatego nie chcą, żebym była twarzą ich firmy. To byłoby dla mnie w stu procentach zrozumiałe. A w tym przypadku nie było to fajne. Pieniądze ponad wartościami.

Po raz kolejny Maja zaznaczyła też, że wspiera środowiska LGBT:

Paradę popieram rokrocznie. Należę do sojuszników osób LGBTQ. Niewyobrażalny jest dla mnie atak na drugiego człowieka, bez względu na jego płeć, pochodzenie, światopogląd, orientację seksualną czy status społeczny. Uważam, że każdy ma takie samo prawo do szczęścia i wolności. Obecnie jeszcze silniej to podkreślam, ponieważ widzę bardzo wyraźny, paskudny atak na społeczność LGBTQ.

Ostaszewska została również zapytana o jej funkcję jako celebrytki. Wyraźnie jednak dała do zrozumienia, że w przeciwieństwie do niektórych koleżanek i kolegów z branży, nie zaprasza mediów do swojego życia.

bDIfEmsJ

za mną nie jeżdżą paparazzi (...) Gdy ludzie otwierają drzwi do swojego prywatnego życia, umawiają się na ustawki, robią sesje zdjęciowe z bobasem czy partnerem na plaży, no to nie ma się co dziwić, że paparazzi śledzą każdy ich krok. Ale dzieje się to na ich własne życzenie. Ja nigdy nie zgodziłam się na coś takiego i za mną nikt nie chodzi z aparatem.

_

bDIfEmsK
bDIfEmsL
bDIfEmsM

_

bDIfEmte
KOMENTARZE
(287)
gość
2 lata temu
i tak jej nie lubię
gość
2 lata temu
nie klap dziobem
gość
2 lata temu
Kobieto zanim kogos poprzesz i cos powiesz i pokarzesz zastanow sie, ja tez stracilam sympatie do ciebie
bDIfEmtf
zenek DST
2 lata temu
ona przede wszystkim jest aktorka niech tym sie zajmie !! i tu się wykaże to bedzie atrakcyjna dla reklamodawców!! a nie latanie po marszach
gość
2 lata temu
slaba aktorka, to za polityke sie bierze
Gość
2 lata temu
I wcale sie noe dziwie. Kto by taka osobe angazowal.
gość
2 lata temu
no i dobrze
John
2 lata temu
Ona może wszystko.... Ale ktoś kto daje kasę też ma swoje zdanie... Godność... Światopogląd.... I wymaga... Coś w tym niezrozumiałe Maju?
Wuja Dobra Ra...
2 lata temu
Maja załóż koszulkę konstytucja i glowa do góry....
wujek ładek
2 lata temu
To jest typowy "kryzys wieku średniego" w babskim wydaniu.
Gość
2 lata temu
Jak się staje za kłamczucha Rossati nie znając prawdy a broniąc „ kobiet maltretowanych „ które chcą alimenty 22.000 zł a nie były maltretowane to traci się również nasz szacunek do siebie
Gość
2 lata temu
Róża luxemburg nowa
Gośćilona
2 lata temu
Bo jak można było wstawić się za Rossati ??? Która nie działa jak my kobiety tylko nas wpuszcza w kanał kłamstw
bDIfEmsX
Gość
2 lata temu
I to normalne
...
Następna strona
bDIfEmtz