Trwa ładowanie...
Przejdź na

Związek Camili Cabello i Shawna Mendesa TO USTAWKA?

31
Podziel się

Prawdziwe uczucie czy zwyczajny chwyt marketingowy?

Związek Camili Cabello i Shawna Mendesa TO USTAWKA?
bDfacRwB

Camila Cabello i Shawn Mendes to obecnie dwa najbardziej gorące nazwiska w amerykańskim show biznesie. Para już wcześniej współpracowała ze sobą: cztery lata temu wydali wspólny utwór I Know What You Did Last Summer. Od tego czasu Camila i Shawn pozostają bliskimi przyjaciółmi. I choć plotki o ich romansie krążą praktycznie od początku ich znajomości, oboje zawsze zgodnie zaprzeczali.

Wszystko zmieniło się przy okazji promocji najnowszego wspólnego singla Señorita. Już sam klip do piosenki wzbudził niemałą sensację wśród internautów. Teledysk ma wyraźnie erotyczne zabarwienie, a sensualne pozy Camili i Shawna zawstydziły niejednego nastoletniego fana. Od czasu premiery teledysku para jest widywana razem. Spędzili nawet razem amerykańskie Święto Niepodległości.

bDfacRwD

Camila wybrała się też na koncert Shawna, co oczywiście udokumentowała na Instagramie.

Kulminacją gorącego romansu miał byćzmysłowy pocałunek pod hotelem, problem w tym, że na pierwszym planie widzimy… kaktusa. Czy to możliwe, aby zawodowy fotograf nie postarał się o lepsze zdjęcie?

Coraz więcej internautów uważa, że związek jest jedynie chwytem marketingowym mającym napędzić promocję singla. Wiarygodności związkowi nie pomagają też plotki o homoseksualizmie dwójki idoli. Oboje nie mają za sobą żadnych poważnych relacji, co oczywiście można wytłumaczyć młodym wiekiem.

bDfacRwJ

Plotki o tym, że Mendes jest gejem pojawiały się od dawna, sam piosenkarz nerwowo reagował na te doniesienia. W uwiarygodnieniu heteroseksualnego wizerunku Kanadyjczyka nie pomógł nawet krótki "związek" z obecną żoną Justina Biebera - Hailey. Skończyło się na wspólnym wyjściu na MET Galę i jednej ustawce w parku.

Domysły na temat prawdziwej orientacji Camilli Cabello pojawiły się już podczas jej nastoletniej kariery w Fifth Harmony. Camila miała pozostawać w bardzo bliskiej relacji z koleżanką z zespołu - Lauren Jauregui. Debiutancki album 22-latki wyraźnie nawiązuje do bolesnego rozstania, jednak sama Cabello nigdy wprost nie powiedziała o kogo chodzi. Młoda wokalistka nigdy nie ukrywała też swojego wyjątkowego poparcia dla społeczności LGBT+. W wątpliwość należy też poddać jej jedyny oficjalny związek z Matthewem Hussey'em, dużo starszym coachem datingowym. Rozstanie zbiegło się w czasie z promocją… singla Señorita.

Nie jest tajemnicą, że wytwórnie płytowe kreują wizerunek artystów, często zmuszając wręcz do ukrywania pewnych faktów, które mogłoby się nie spodobać masowej widowni. Dla samej dwójki taki układ również wydaje się bardzo wygodny.

Wierzycie w ten nagły wybuch namiętności, czy raczej skłaniacie się ku wersji PR-owej ustawki?

bDfacRwK
bDfacRwL
bDfacRxe
KOMENTARZE
(31)
Patryk
rok temu
Oczywiście, ze chwyt! Shawn jest moim chłopakiem! Pozdrawiam Patryk
Gość
rok temu
Jeżu jakie nuuudy w tą niedziele.
gość
rok temu
Jeśli to prawda, to jest to smutne że dla sławy robią takie rzeczy że nawet nie potrafią być sobą w pełni :/ .
bDfacRxf
gość
rok temu
Widac, że rozpoczął się pewien trend na takie związki, a nawet śluby poukładane pod współprace z różnymi markami. Polecam artykuł o ślubie Marissy Fuchs.
Gość
rok temu
A co za różnica niech żyją jak chcą po swojemu
Najnowsze komentarze (31)
Camren1993
10 miesięcy temu
nic tylko czekac na coming out z ich strony
Gość
rok temu
Przecież oni w związku nie są
Gość
rok temu
Tak samo jak shawn i hailey baldwin (bieber) 😂😂😂😂 tez było głośno o tym związku a okazał się ściema
gość
rok temu
Kaktus wiedział gdzie stanąć.
Gość
rok temu
Gej trans parą?
Gość
rok temu
Co to za ludzie? Kto to jest w ogóle?
Gość
rok temu
To wszystko to jeden wielki fejk. Shawn jest gejem i potrzebował ustawki, by zrobić w najbliższym czasie wielki powrót
rok temu
Fajne filmiki- dziękuje
bDfacRwX
gość
rok temu
Jeśli to prawda, to jest to smutne że dla sławy robią takie rzeczy że nawet nie potrafią być sobą w pełni :/ .
Gość
rok temu
Ustawka jak Baron i Wieniawa....
Gość
rok temu
Haj bicz
Gość
rok temu
Odpowie mi ktoś na kom pls
Gość
rok temu
Jedna loza cztery kroki z nich każda chce Gucci bag na twarzy wpisany lód tak jak Gucci mane trap trap aż po grob tak jak Gucci mane
Gość
rok temu
Omg ale z******ta laska se mn
bDfacRxz