Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grzegorz Markowski planuje przejść na emeryturę? "To już jest koniec drogi"

31
Podziel się

Wokalista zespołu Perfect po wielu latach planuje muzyczną emeryturę. "Kończy mi się zasób energii"

Grzegorz Markowski planuje przejść na emeryturę? "To już jest koniec drogi"
bCxVdnFh

Grzegorz Markowski rozpoczął karierę w 1974 roku. Mimo, że wcześniej też odnosił sukcesy, to zasłynął ostatecznie jako wokalista legendarnego zespołu Perfect, z którym związał się w 1980 roku. Od tego czasu przez wiele lat budował swoją pozycję w polskim show biznesie i na zawsze zapisał się na kartach polskiej muzyki rozrywkowej. W marcu 2015 roku media donosiły jednak, że Markowski jest coraz bardziej zmęczony i planuje wkrótce przejść na muzyczną emeryturę, co mocno zaniepokoiło jego fanów.

Kilka dni temu Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, prywatnie jego córka, promowali swoją wspólną płytę na kanapie w programie śniadaniowym _**Dzień Dobry TVN**_. Ojciec i córka połączyli swoje siły i wydali razem album Droga, który trafił do sklepów w styczniu tego roku. Z tej okazji Dorota Wellman postanowiła również zapytać wokalistę o jego najbliższe plany zawodowe, bowiem zapowiadał on, że będzie to jego ostatnie wydawnictwo w karierze.

Panie Grzegorzu, powiedział Pan, że jest to Pana ostatnia płyta. To skandal i niedowierzanie – powiedziała dziennikarka w programie Dzień Dobry Wakacje.

bCxVdnFj

Markowski w odpowiedzi tłumaczył swoją decyzję tym, że "kończy mu się zasób energii", którą może spożytkować na scenie. Jednocześnie nie ukrywał, że najnowsze wydawnictwo jest prawdopodobnie końcem jego muzycznej drogi.

Mam wrażenie, że taki potencjał na życie, na działanie, ten pewien rodzaj energii, który dostajesz od stwórcy, który dajesz ludziom, myślę, że ten zasób energii mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już jest koniec drogi. Widzę ludzi, którzy przeszli tę barierę i są teraz bez energii, i to jest dla mnie smutny widok, szczególnie na scenie, szczególnie na rock'n'rollowej scenie, która rządzi się prawem energii – odpowiedział muzyk na pytanie Doroty Wellman.

Wygląda więc na to, że Grzegorz Markowski może wkrótce ostatecznie zakończyć karierę. Nie są to jednak nowe doniesienia, bowiem o swoich planach muzyk informował już od kilkunastu miesięcy. Mimo, że sprawa od początku wydawała się przesądzona, to fani wokalisty mocno przeżyli jego słowa. W decyzji o zakończeniu kariery wspiera go podobno także jego córka, Patrycja.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Grzegorz Markowski raczej nie będzie narzekać na brak środków do życia na emeryturze. Przez lata intensywnie koncertował, a na samym jubileuszu zespołu Perfect w 2015 roku zarobił podobno milion złotych.

bCxVdnFp
bCxVdnFK
KOMENTARZE
(31)
Gość
11 miesięcy temu
Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zjeść niepokonanym.. dziękuję rocznik 88
Gość
11 miesięcy temu
Dziękujemy za te wszystkie lata 👏 , wszystkiego dobrego na zasłużonej emeryturze 👍🍻
Gość
11 miesięcy temu
NIE!!!!!!!
bCxVdnFL
Gość
11 miesięcy temu
raz po raz straszą nas mówią wprost że to finał rok może pięć komet deszcz i szlus chyba że tęgi łeb myli się i kurtyna w dół zamiast spaść w górę pnie... Dziękuję Perfect. Jesteście wielcy. Rocznik 89.
Gość
11 miesięcy temu
Chciałbym być sobą, chciałbym być sobą wreszcie... Dziękuję panie Grzegorzu i zespołowi Perfect. Rocznik 92
Najnowsze komentarze (31)
Ewa
11 miesięcy temu
Mój najlepszy wokalista no cóż każdemu należy się odpoczynek pozdrawiam Pana Grzegorza i dziękuję za wspaniałą muzykę
GośćAndrzej
11 miesięcy temu
Odchodząc zabierz ze sobą córkę, to drewno sceniczne i tak nie wnosi nic do polskiej muzyki. Ponadto Perfect skończył się po odejściu Holdysa.
Gośćiu
11 miesięcy temu
Ten się tych d*p naobracał :D
gość
11 miesięcy temu
I całe szczeście!!!!!
gość
11 miesięcy temu
A ja nigdy nie lubilam Perfektu i tych banalnych pioseneczek. Jak ktos spiewal to przy ognisku to mnie mdlilo. Prawdziwego rocka juz nie ma. Spokojnej emerytury panie dziadku Grzegorzu.
Bunia
11 miesięcy temu
Niezapomnimy Rocznik 81
gość
11 miesięcy temu
zycie.....niestety takich zespolow PRAWDZIWYCH z krwi i kosci jest coraz mniej....teraz muza jedzie na sztucznosci i playbackach....
gość
11 miesięcy temu
Dzięki,powodzenia, dużo zdrowia..😘😍😍
bCxVdnFD
gość
11 miesięcy temu
Nareszcie!
gość
11 miesięcy temu
On nigdy nie powinien pojawić się na scenie!
Zosia z Gdańs...
11 miesięcy temu
Pięknie Dziekuje panie Grzegorzu !!!
Dorota z Bydg...
11 miesięcy temu
Panie Grzegorzu, „Niepokonani” na pogrzebie Grzegorza Miecugowa było dla mnie czymś niesamowitym. Dwa lata wcześniej umarł mój Brat i wtedy pomyślałam, że chciałabym, żeby zaśpiewał Pan na Jego pogrzebie. Dziękuję za te wszystkie nieśmiertelne pieśni, wszystkiego dobrego Panie Grzegorzu, uwielbiam Pana.
Borys Tutka
11 miesięcy temu
co na to Joanka Szajbus Bajbus?
lambada 500+
11 miesięcy temu
w końcu
bCxVdnGf