Piątek 12.07.2019 11:30

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Przetakiewicz o nowym programie: "Czuję ekscytację"

Joanna Przetakiewicz Rinke Rooyens

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Przetakiewicz o nowym programie: "Czuję ekscytację"Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens poznali się osiem lat temu, gdy miał produkować pierwszy pokaz La Manii, ale ostatecznie współpraca rozeszła się po kościach. Drugi raz wpadli na siebie na Balu Dziennikarzy i wtedy, jak ujawnił z perspektywy czasu Rinke, Joanna od razu go zachwyciła.


Ona jednak była wtedy świeżo po zakończeniu dziesięcioletniego związku z Janem Kulczykiem i nie miała głowy do nowych znajomości.
Zresztą z najbogatszym Polakiem również po rozstaniu pozostała w przyjaźni i bardzo przeżyła jego śmierć cztery lata temu.

Zobacz: Przetakiewicz wspomina Kulczyka w "Vivie": "Jego śmierć była szokiem. Pojechałam na nowojorski Fashion Week, przechodziłam CAŁY TYDZIEŃ W JEDNEJ SUKIENCE"

Nabrała wtedy podejrzeń, że nigdy już nie spotka mężczyzny takiego formatu, co Jan. I wtedy w jej życiu znów pojawił się Rooyens. W grudniu 2017 roku, zaprosiła go, nie do końca świadomie, na swoje 50. urodziny. Jak potem wspominała, wysłała wiadomość 300 znajomym, a Rinke jakoś się między nimi zaplątał. No, a potem poszło już z górki.

Jak donosi Fakt, nie można wykluczyć, że ukoronowaniem ich miłości będzie wspólny program telewizyjny. Podobno Rooyens prowadzi rozmowy z jedną ze stacji komercyjnych na temat wyprodukowania nowego talk show z Przetakiewicz jako prowadzącą. Swoją drogą wyznaczenie na prowadzącą osoby, która mówi głównie o sobie, wydaje się tak karkołomnym pomysłem, że aż jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie…

Ona ma w sobie wiele luzu, więc będzie prowadziła rozmowy z ciekawymi osobami bez tabu i niepotrzebnego zadęcia - komentuje informator tabloidu. Na zdjęciach próbnych wypadła świetnie. Asia jest bardzo podekscytowana i bardzo wdzięczna Rinke.

Poprosiliśmy Joannę o komentarz. Przetakiewicz zaprzeczyła, jakoby była po zdjęciach próbnych:

Wbrew temu co pisze Fakt, nagranie pilota będzie miało miejsce dopiero w przyszłym tygodniu - mówi w rozmowie z Pudelkiem.

Projektantka i przyszła prowadząca show wyznała, że w związku z nową rolą nie ma żadnych obaw:

Nie mam żadnych obaw, dojrzałość polega na tym, żeby ich nie mieć, wszystkim dobrze się bawić i cieszyć z możliwości, które mamy. W związku z nową rolą czuję raczej ekscytację, nie strach. Nawet jeśli ten program nie będzie miał dalszego ciągu, chcemy się tym bawić - mówi w rozmowie z nami.

Póki co, Joanna nie zdradziła szczegółów produkcji. Jesteście ciekawi tego formatu?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (141)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 141
Odpowiedz
60 12
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:31
Jak kotka w marcu
Odpowiedz
43 9
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:32
Przygotowywujemy oby pani znów nie mówiła takim językiem polskim 😜
Odpowiedz
72 11
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:32
Luz szczególnie na naciągniętej facjacie
Odpowiedz
128 19
zgłoś
gość 12.07.2019 11:32
To fenomen - ma w sobie magnes na kasę.
Odpowiedz
29 56
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:32
Prawdziwa dama. Druga Rafalela
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 141