Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chłopak Emily Hartridge wyznaje: "Ludzie mówią, że jej śmierć to moja wina"

48
Podziel się

Hulajnoga, na której miała wypadek, był prezentem urodzinowym od jej partnera, Jacoba Hazella. Mężczyzna nie uważana jednak, że elektryczne hulajnogi powinny zostać zdelegalizowane.

Chłopak Emily Hartridge wyznaje: "Ludzie mówią, że jej śmierć to moja wina"
bCGrNWjp

Tragiczna śmierć brytyjskiej blogerki i dziennikarki Emily Hartridge, do której doszło 12 lipca tego roku, wstrząsnęła mediami na całym świecie. 35-latka podróżowała na elektrycznej hulajnodze do kliniki leczenia niepłodności, kiedy zderzyła się z furgonetką na rondzie w londyńskim Battersea.

Tydzień po zdarzeniu Jacob Hazell - młodszy o 8 lat partner tragicznie zmarłej - postanowił udzielić wywiadu dziennikowi The Sun.

bCGrNWjr

Jestem w rozsypce. Wstałem pierwszy, żeby wyjść z domu o 5 rano. Pocałowałem ją w usta. Tylko trochę się rozbudziła i wymamrotała: "kocham cię". Jestem bardzo zadowolony, że to zrobiłem - zdradził w rozmowie z The Sun.

Ludzie mówili mi, że to moja wina, ponieważ kupiłem jej hulajnogę, ale nie mogę tak myśleć. Moja rodzina powiedziała mi, że nie jestem winny - mówi w rozmowie z tabloidem.

Oskarżenia muszą być dla Hazella wyjątkowo bolesne, ponieważ, jak wyjawił w poście na Instagramie, zaledwie 11 miesięcy temu opuścił on szpital psychiatryczny. Jacob jest też trzeźwy od ponad 15 miesięcy i nadal walczy z uzależnieniem od alkoholu.

bCGrNWjx

Partner tragicznie zmarłej blogerki dodał też, że Emily bardzo cieszyła się z prezentu, ale zdawała sobie sprawę z ryzyka podróżowania po ulicach Londynu. Zawsze miała wtedy na głowie kask.

Dopiero co razem zamieszkaliśmy i planowaliśmy założenie rodziny. Jestem załamany faktem, że jej już nie ma - wyjawił w trakcie wywiadu.

Mimo tragedii, która go spotkała, Jacob Hazell nie uważa, że elektryczne hulajnogi powinny być zdelegalizowane. Przypomnijmy, że tragiczny wypadek jego partnerki jest uznawany za pierwszy tego typu w Wielkiej Brytanii.

bCGrNWjy

Uważam, że nie powinno się zakazywać używania tych pojazdów, są napędzane elektrycznie, rozpędzają się tylko do 30 kilometrów na godzinę i są przyjazne dla środowiska.

Jacob wytłumaczył także, dlaczego zdecydował się na udzielenie wywiadu The Sun. Mówienie o swoich uczuciach miało być ponoć częścią terapii, która pomogła mu walczyć z uzależnieniami. W tej walce mocno wspierała go Emily, która często starała się poszerzać wiedzę swoich obserwatorów w zakresie zdrowia psychicznego.

Wiem, że Emily była osobą, która zachęcała mnie do rozmowy o tym, jak się czuję i chcę tylko opublikować wideo i powiedzieć, że dziękuję i dać ludziom znać, że daję sobie radę - zapewnił.

bCGrNWjz
bCGrNWjS
KOMENTARZE
(48)
Gość
12 miesięcy temu
Biedny facet. Nie dość, że stracił swoją miłość, kobietę, z którą chciał założyć rodzinę i która pewnie bardzo go wspierała w chorobie alkoholowej, to jeszcze takie coś...
gość
12 miesięcy temu
jezdzila nieostroznie, to jej wina, no i przykry zbieg okolicznosci niestety
Gość
12 miesięcy temu
Prawie wszystkim można sobie zrobić krzywdę, nie rozumiem o co takie wielkie halo. Może chodzenie też zdelegalizujmy, bo w sumie piesi też czasem umierają w wypadkach.
bCGrNWjT
Gość
12 miesięcy temu
Dlaczego niby jego wina? Ludzie to już nie wiedzą co wymyślec.
Gość
12 miesięcy temu
To był wypadek. I kropka.
Najnowsze komentarze (48)
SZkoda
12 miesięcy temu
A kim Ona była , bo ja nie wiem....
ekolog
12 miesięcy temu
przyjazna dla środowiska to jest ale taka odpychana z jednej nogi,...
gość
12 miesięcy temu
To wina jego bo hulałnoga
Gość
12 miesięcy temu
Żal dziewczyny ale wypadki się zdarzają
Gość
12 miesięcy temu
To nie była jego wina biedny dopiero stracił miłość życia i do tego jeszcze musi się mierzyć z ludzką głupotą poprostu miała pecha co to ma znaczyć szkoda jej bo ładna jak by była brzytka to nie szkoda. Mogła się potknac o wycieraczke i też zginąć ludzie zajmij ie się swoim życiem bo nie jeden wytyka błędy a sam nie lepszy
gość
12 miesięcy temu
Miała pecha,to niczyja wina.
Gość
12 miesięcy temu
Bardzo przykro...młodzi ...piekni itd..tragedia.
Gość
12 miesięcy temu
Szkoda jej
bCGrNWjL
Gość
12 miesięcy temu
Pomocy. Porady.Co dalej.
Gość
12 miesięcy temu
Jej rodzina i znajomi obwiniają go za jej śmierć. Tak jak napisał, to jego rodzina go broni
Gość
12 miesięcy temu
Ludzie są straszni...
Gość
12 miesięcy temu
Jak można tak powiedzieć? To jeżeli ktoś komuś kupi w prezencie narty, albo rodzic dziecku smaochod i coś się stanie to jego wina??
Gość
12 miesięcy temu
to jest dramat śmierć nagła kogokolwiek
Gość
12 miesięcy temu
Niektórzy ludzie to nie mają za grosz taktu czy kultury.. Jak można gadać takie rzeczy, zwłaszcza komuś, kto jest w żałobie.
bCGrNWkn