Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ile NAPRAWDĘ zarobił na Wielkiej Orkiestrze?

1092
Podziel się:

Czy koszty zagrania koncertu to aż 10 tysięcy złotych?! Coś tu śmierdzi...

Ile NAPRAWDĘ zarobił na Wielkiej Orkiestrze?
bESDAbwB

Szymon Wydra bardzo oburzał się na doniesienia Rzeczpospolitej, która w swoim artykule Zespoły kasują za orkiestrę oskarżała go o zażądanie 30 tysięcy złotych za zagranie na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Łodzi. Gazeta doniosła, że ponieważ miasto nie zgodziło się na taką stawkę, Szymon z zespołem zagrali w Białymstoku za około 10 tysięcy złotych. W rozmowie telefonicznej z autorami artykułu menedżer Carpe Diem, Łukasz Gburzyński przyznał, że wystąpili w zamian za "koszt dojazdu i zakwaterowania". Nieważne jak to nazwą, coś im chyba zostało w kieszeni.

Bo jaki tak naprawdę ponieśli koszt? Czy zakwaterowanie i wyżywienie 4-osobowego zespołu rzeczywiście kosztuje aż 10 tysięcy złotych? Przecież za 10 tysięcy 4 osoby mogą spokojnie przeżyć miesiąc.

bESDAbwD

Nasze przypuszczenia potwierdziła osoba zajmująca się organizowaniem rożnych imprez, również koncertów charytatywnych:

Kilka miesięcy temu miałam przyjemność organizować koncert, na którym zagrała min. Novika, Goya i zespół Pogodno - opisuje nasza czytelniczka. Być może nie są to formacje tak popularne jak rzeczony Szymon Wydra i Bracia Cugowscy (choć pewnie zależy jak dla kogo), ale to też nie poziom IZY 3D. Oczywiście załatwialiśmy im noclegi oraz zwrot kosztów za przejazd, w związku z czym stawki są mi dobrze znane. Cała kwota dla 8-osobowego zespołu + akustyk i menadżer (przejazd Warszawa - Katowice - Warszawa + nocleg w hotelu) zamykała się w kwocie 1600 zł.

Owszem, hotel nie był pięciogwiazdkowy, ale wcześniej spały w nim takie gwiazdy jak np. Kazik, więc wydaje mi się, że w ramach WOŚP można trochę spuścić z tonu i nie spać w Sheratonach. Skoro z zespołem Wydra wziął 10 000 zł (a jest ich 4 + menadżer + akustyk = 6 osób) i nawet jeśli wzięli więcej osób ze sobą, to i tak wykazali się wyjątkowa pazernością. Skubnęli Orkiestrę na minimum 8 tysięcy złotych. Krótko mówiąc - skandal.

Najgorsze że właśnie nie skandal. Większość "artystów" robi tak od lat. Wielka Orkiestra to dla nich czas żniw.

bESDAbwJ
bESDAbxe
KOMENTARZE
(1092)
gość
13 lat temu
on jest nienormalny jak bierze kase za takie coś;/.
gość
13 lat temu
z******j roku jak dla mnie!!!!!! nic do niego nie mialam w sumie ale teraz juz mam!!!!
gość
13 lat temu
OJ TAM, UCZEPILIŚCIE SIĘ WYDRY, A ON I TAK NIE JEST NAJGORSZY W PORÓWNANIU DO TYCH INNYCH HIEN!
bESDAbxf
gość
13 lat temu
miesiąc? za 10 tysięcy 4 osoby mogą przeżyć znacznie więcej
gość
13 lat temu
"Osoba zajmująca się" albo kłamie, albo za dużo nielegalnych substancji wciąga i jej się cyferki poprzestawiały. Przejazd jednej osoby w dwie strony to minimum 350 zł. Dwie doby zakwaterowania z obsługą - minimum 600 zł. Pomnóżcie sobie teraz 950 zł przez liczbę osób i nie pierniczcie głupot, bo ktoś gotów pomyśleć, że was z zerówki za debilizm matematyczny wyrzucili. :)
Najnowsze komentarze (1092)
gość
9 lat temu
Ja nie wierze, że On wziął za to kasę ! NIe UWIERZĘ W TO NIGDY !
pamiętliwy
11 lat temu
Ten gość co mu sodówa uderzyła w baniak tj. Szymon Wydra to na Top Trendach w 2007 był tak nafukany że w oczach miał same białko.
gość
12 lat temu
A czy zespół liczy sobie 4 osoby?Jak tak ktoś myśli to jest idiotą!Zaczynając od tego ze w zespole gra 5 osób+basista,to jeszcze dochodzą do tego technicy,kierowcy,monterzy,oświetleniowcy,akustyk i wiele osób
gość
13 lat temu
Creator , może zostaniesz zbawcą swiata!!!!!!!
gość
13 lat temu
"Taka osoba", na którą się powołujecie nie powie ile zarabia na takich zespołach, o których mówi? A może żal jej , że nie jest menadżerem Braci, lub innych , których szkaluje?????? Nim obrobisz komuś plecy, to zastanów się co sam robisz!!!! Znawco!!!!!
gość
13 lat temu
to nie zapraszajmy takich ludzi(JAK ICH W OGOLE MOZNA NAZWAC LUDZMI) na WOSP. po co???? przekazmy te pieniadze co powinny isc na artustów na chore dzieci a oni nie sie wypchają:)
dani-tor
13 lat temu
pazerny d***l
gość
13 lat temu
a ty pewnie masz raka? mózgu????
bESDAbwX
gość
13 lat temu
a niech twoje dziecko urodzi sie z nowotworem skurczybyku
gość
13 lat temu
ale przypał....
gość
13 lat temu
wydra ty pedale
gość50
13 lat temu
dla niego ta nazwa to komplement, l***a jedna
Creator
13 lat temu
Cztery osoby przeżyją miesiąc za 1,5 do 2 tysięcy. A niektóre rodziny muszą za 1000 zł.
gość
13 lat temu
brudny kibel
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDAbxQ
bESDAbxR
bESDAbxS
bESDAbxT
bESDAbxU
bESDAbxz