Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Roberta Janowskiego WŚCIEKŁA NA TVP: "Mam tego ku*wa dosyć!"

443
Podziel się

Monika Janowska zamieściła obszerny wpis, w którym nie przebierała w słowach.

Żona Roberta Janowskiego WŚCIEKŁA NA TVP: "Mam tego ku*wa dosyć!"
bDfLfIZN

Od kilku lat Telewizja Polska dokonuje zmian personalnych w stacji. O ile nie ma nic złego w chęci wprowadzenia nowych twarzy do programów, o tyle trudno zrozumieć sposób informowania dziennikarzy o zwolnieniach, który pozostawia wiele do życzenia. Z pracą w TVP zdążyli pożegnać się już m.in. Beata Tadla, Joanna Racewicz, Paweł Orleański, Michał Olszański czy Robert Janowski i żadne z nich nie wspomina rozstania najprzyjemniej. W sobotę żona tego ostatniego zdecydowała się zabrać głos i dosadnie poinformować, co o tym myśli. Na instagramowym profilu Moniki Janowskiej pojawił się obszerny wpis ze zdjęciem Jurka Owsiaka z artykułu jednego z portali o tym, że 65-latek apeluje o wyłączenie TVP. W swojej publikacji kobieta, nie przebierając w słowach, skrytykowała działanie władz telewizji publicznej:

Uwaga! Będę bluźnić, w sumie zabluźnię tylko raz, ale uprasza się wszystkich nadwrażliwych o pominięcie mnie w swoich planach na wieczorną lekturę. Mam tego ku*wa dosyć! - zaczyna ostro żona Roberta. Standard w wykonaniu PiS - odwrócić kota ogonem i zaatakować tą samą bronią. I tak oto w Gdańsku, tramwaj będzie puszczał faszystowski dym, kiedy to na Woronicza puszczają polskie bąki mlekiem i miodem pachnące. Mam tego ku*wa dosyć! Homoseksualiści na ulicach to przyszli pedofile, a teraźniejsi pedofile w kościele, to "po prostu ludzie", a tym może się wszystko zdarzyć. Zresztą w porównaniu z murarzami księży dewiantów jest, jak na lekarstwo. Co za paradoks. Mam tego ku*wa dosyć! - kontynuuje wyraźnie poirytowana.

W dalszej części wpisu Monika zapewniła, że od dawna nie ogląda Telewizji Polskiej:

bDfLfIZP

Jurek Owsiak wyłączyć TVP? Kochany, wyłączyliśmy. My wszyscy już dawno nie włączamy. Tych, którzy wciąż oglądają, też nie można winić. Oni chcą w zasadzie dobrze. Dla nas, dla kraju, dla ogółu. Oni chcą tego, co słyszą w TVP Info. Wierzą w to, co widzą, a jak wiemy, wiara czyni cuda. Takich cudów jak w TVP nie uświadczysz nigdzie indziej. Ale, Panie Jurku, może Ty mi powiesz, co z tymi, którzy tam pracują i milczą? - pyta.

Janowska wystosowała kilka zapytań do osób, które pracują w TVP i wspomniała, jak ciężko było jej rodzinie, gdy mąż zakończył współpracę ze stacją:

Dla jasności w temacie: nie wymagam, aby wszyscy myśleli, jak ja. Pytam o tych, którzy jednak myślą jak ja, Pan, ale milczą, współtworząc tę telewizyjną, zakłamaną rzeczywistość? Wszyscy, od dziennikarzy, przez prezenterów, aktorów, do montażystów, oświetleniowców itp.? Co z nimi? Czy są współodpowiedzialni, współwinni? Czy nie lepiej byłoby, gdyby to oni się postawili? Byłam z R. na tym wózku razem z dziećmi, kredytami, strachem. Wysiedliśmy nie mając wątpliwości w słuszność tej decyzji. A gdyby tak wszyscy Ci, którzy się nie zgadzają... czy to nie byłoby lepsze od ciemnych odbiorników? - pisze i dodaje:

bDfLfIZV

Od lat nikogo nie interesuje, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami w domach, za to wszyscy ochoczo podglądają, co się dzieje w świetle jupiterów. Nie przeoczyliby takiego blasku jak masowa rezygnacja z TVP. Marzę, a marzenia czasem się spełniają. Póki co, mam tego ku*wa dosyć - skwitowała.

Pod swoim wpisem Janowska mogła liczyć na słowa uznania i wsparcia od internautów:

"Brawo! Popieram! Tutaj nie da się nie bluźnić", "Monia, 100% racji!", "Trzeba mówić o tym głośno!" - czytamy.

bDfLfIZW
bDfLfIZX
bDfLfJaq
KOMENTARZE
(443)
Gość
rok temu
To ta co kradła futra w stanach ???
gość
rok temu
może i została uniewinniona ale foty policyjne zrobione miała czyli coś na rzeczy było skoro sklep zawiadomił policje i policja ją ARESZTOWAŁA a to ze potem sprawa się rozeszła i żądała przeprosin hehe za co?
gość
rok temu
floryda ahh ta floryda wszyscy pamiętami te ładne fotki z policyjnej kartoteki aaa no tak to był fejk przecież sąd uniewinnił ah te złe futra same wskakują uczciwym ludziom do toreb!
bDfLfJar
Gość
rok temu
tyle lat jej mąż przynosił kasę z TVP i nie marudziła wtedy, a jak maz pracę stracił i luksusy się skończyły to zaczęła krzyczeć
gość
rok temu
A to ta pani od futerek??? Jak się Pani nie podoba to fruuu.....
Najnowsze komentarze (443)
Gość
9 miesięcy temu
Widać, że patologia...najpierw sprawa z futrami, a teraz ten rynsztokowy język. Autorytet dla nowych " elit"
Adam J.
9 miesięcy temu
Żeby płacić na dzieci dwóm partnerkom i zaspokoić trzecią trzeba mieć dużo pieniędzy. Nikt nikogo nie zmusza do brania kredytów i nie nakazuje życia na wysokim poziomie. Niestety, Rafał Brzozowski jest dużo lepszy od Pana Roberta Janowskiego w prowadzeniu programu Jaka to melodia i lepiej śpiewa. Poza tym jest młodszy. Trzeba się liczyć z tym, że kiedyś wszystkich prowadzących wymienią na młodszy model. Mam nadzieję, że wymiana zacznie się od Pana Jacka Kurskiego, ceniącego osiągnięcia Pana Zenona Martyniuka na równi z Panem Krzysztofem Pendereckim.
gość
rok temu
To prawda była kelnerką w Łodzi żaden wstyd ale wstyd że sypiała z. klientem który przychodził z żoną i dziećmi na obiad wynajmował jej mieszkanie patrzyła żonie w oczy jednym słowem dno i nie tylko!!!!!
Jaqna
rok temu
Monika zwana Basią pracowała w kawiarni Wiedeńska w Łodzi za 4,zł na godzinę i jeszcze na wciąganie do noska wystarczyło? Ludzie znają i pamiętają oj pamiętają
gość
rok temu
MONiKA zwana Basią pracowała w kawiarni Wiedeńska w Łodzi za 4zł na godzinę i było dobrze? Starczało jeszcze na wciąganie do noska w toalecie razem z Janiną zwaną Niną
gość
rok temu
a kogo obchodzi wasz kredyt? Mało to ludzi traci prace, mając kredyt ? nie jesteście jedyni, ale Wam się wydaje, że jesteście pod ochroną bo jesteście znani. Nie popieram tego co robi Pan Kurski ale zastąpienie Pana Janowskiego Norbim to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam wszystkich
bg
rok temu
A kimże ta wulgarna "dama "(damy nie damy pisz Pan, że damy) jest. Nie wiem co chciała powiedzieć. Słowa iście z rynsztoka nie przy stoją partnerce tak kulturalnego artysty. W jakim świetle stawia ojca dzieciom. Ale to chyba nie ten poziom.
zagalopowali ...
rok temu
no i ma racje dobra zmiana zmianami zafascynowana zaczęła już zmieniać nawet samą siebie.
bDfLfJaj
Gość
rok temu
Monikę powinni zaszczepić przeciwko wściekliźnie
gość
rok temu
Co to za pani jest?
gość
rok temu
Opanuj się kobieto bylabys zero żeby nie Janowski
Gość
rok temu
Dla jasności, nie usiadła Pani Ani szanowny małżonek z własnej woli. Gdyby nie został zastąpiony I zwolniony, pracował by dla Pisu I innych partii do ostatniej śmierci. Trochę obiektywizmu.
Gość
rok temu
Dla jasności, nie usiadła Pani Ani szanowny małżonek z własnej woli. Gdyby nie został zastąpiony I zwolniony, pracował by dla Pisu I innych partii do ostatniej śmierci. Trochę obiektywizmu.
Gość
rok temu
Ma kobieta racje i fajnie że to napisała bo większość siedzi cicho choć nie powinni
...
Następna strona
bDfLfJaL