Poniedziałek 29.07.2019 12:30

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku w TVP? Management reaguje na oskarżenia

Roksana Węgiel hotnews

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku w TVP? Management reaguje na oskarżenia

Roksana Węgiel stopniowo wyrasta na jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Wszystko za sprawą jej zwycięstwa w Eurowizji Junior, po której zyskała rozpoznawalność i wkrótce nagrała pierwszą płytę. Z czasem media zaczęły się jednak interesować nie tylko jej karierą, lecz także życiem prywatnym. Niedawno 14-latka rozstała się podobno ze swoim chłopakiem, Danielem Yastremskim, który reprezentował Białoruś w tym samym konkursie. Para podobno nie miała dla siebie czasu przez napięty grafik.

Zobacz: Roksana Węgiel ROZSTAŁA się z chłopakiem! "Nie ma zbyt wiele czasu na związek"

Choć Roksana Węgiel i Daniel Yastremski byli podobno bardzo zakochani, to od rozstania 14-latka nie marnowała czasu i szybko rzuciła się w wir pracy. W zeszły piątek młoda wokalistka pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German, który odbywał się w Zielonej Górze. Wydarzenie podzielono na dwie części, poświęcone odpowiednio Annie German oraz Korze i zespołowi Maanam. Roxie Węgiel wystąpiła podczas pierwszej i zaśpiewała wtedy Tańczące Eurydyki.

Nagranie z festiwalu szybko zagościło też na fanpage'u Telewizji Polskiej Bądźmy Razem. TVP, jednak reakcja była nieco inna, niż się spodziewano. Roksana Węgiel została bowiem oskarżona o śpiewanie z playbacku, a wszystko przez... montaż opublikowanego filmiku. Z nieznanych powodów dźwięk i obraz wyraźnie się nie zgrały, przez co wiele osób było przekonanych, że 14-latka rzeczywiście nie zaśpiewała na żywo.

Sprawa stała się na tyle poważna, że na komentarze internautów postawił odpowiedzieć managament 14-latki. W rozmowie z Party.pl stanowczo zdementowali, jakoby Roksana zaśpiewała z playbacku. Zgodnie z ich słowami zarówno wokal, jak i melodia zostały wykonane w całości na żywo.

100 procent na żywo wokal + 100 procent na żywo orkiestra - poinformował management Roksany Węgiel na łamach Party.pl.

Od tego czasu nagranie zniknęło już z fanpage'u Telewizji Polskiej i zostały na nim jedynie relacje zdjęciowe z samego festiwalu.

Wierzycie, że Roksana Węgiel faktycznie nie śpiewała z playbacku?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (64)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64
Odpowiedz
75 13
zgłoś
Gość 29.07.2019 12:38
Kogo to tak naprawdę obchodzi?
Odpowiedz
106 21
zgłoś
laska 29.07.2019 12:39
ona zle skonczy :(
Odpowiedz
20 18
zgłoś
Gość 29.07.2019 12:40
Mam to w dooopie
Odpowiedz
82 29
zgłoś
Beata 29.07.2019 12:42
Fajnie śpiewa, niech wykorzystuję swoją szansę. Szkoła nie zając i nie ucieknie. Wiele gwiazdek nie ma studiów, a nawet matury i na milionach śpią, bo wybrały karierę. Przykład Chylińska, Górniak . Dziewczyno rób swoje i się na innych nie oglądj
Odpowiedz
40 5
zgłoś
Gość 29.07.2019 12:43
Jej chłopak postanowił się przeprowadzić do Warszawy, sprawy zrobiły się zbyt poważne i rodzice się kazali Roksance wycofać, żeby nie czuć odpowiedzialności
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64