Trwa ładowanie...
Przejdź na

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku w TVP? Management reaguje na oskarżenia

52
Podziel się

Komentujący twierdzą, że na Międzynarodowym Festiwalu Talentów 14-latka nie zaśpiewała na żywo.

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku w TVP? Management reaguje na oskarżenia
bCHWqrAl

Roksana Węgiel stopniowo wyrasta na jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Wszystko za sprawą jej zwycięstwa w Eurowizji Junior, po której zyskała rozpoznawalność i wkrótce nagrała pierwszą płytę. Z czasem media zaczęły się jednak interesować nie tylko jej karierą, lecz także życiem prywatnym. Niedawno 14-latka rozstała się podobno ze swoim chłopakiem, Danielem Yastremskim, który reprezentował Białoruś w tym samym konkursie. Para podobno nie miała dla siebie czasu przez napięty grafik.

Choć Roksana Węgiel i Daniel Yastremski byli podobno bardzo zakochani, to od rozstania 14-latka nie marnowała czasu i szybko rzuciła się w wir pracy. W zeszły piątek młoda wokalistka pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German, który odbywał się w Zielonej Górze. Wydarzenie podzielono na dwie części, poświęcone odpowiednio Annie German oraz Korze i zespołowi Maanam. Roxie Węgiel wystąpiła podczas pierwszej i zaśpiewała wtedy _**Tańczące Eurydyki**_.

bCHWqrAn

Nagranie z festiwalu szybko zagościło też na fanpage'u Telewizji Polskiej Bądźmy Razem. TVP, jednak reakcja była nieco inna, niż się spodziewano. Roksana Węgiel została bowiem oskarżona o śpiewanie z playbacku, a wszystko przez... montaż opublikowanego filmiku. Z nieznanych powodów dźwięk i obraz wyraźnie się nie zgrały, przez co wiele osób było przekonanych, że 14-latka rzeczywiście nie zaśpiewała na żywo.

Sprawa stała się na tyle poważna, że na komentarze internautów postawił odpowiedzieć managament 14-latki. W rozmowie z Party.pl stanowczo zdementowali, jakoby Roksana zaśpiewała z playbacku. Zgodnie z ich słowami zarówno wokal, jak i melodia zostały wykonane w całości na żywo.

_**100 procent na żywo wokal + 100 procent na żywo orkiestra**_ - poinformował management Roksany Węgiel na łamach Party.pl.

Od tego czasu nagranie zniknęło już z fanpage'u Telewizji Polskiej i zostały na nim jedynie relacje zdjęciowe z samego festiwalu.

bCHWqrAt

Wierzycie, że Roksana Węgiel faktycznie nie śpiewała z playbacku?

bCHWqrAu
bCHWqrAO
KOMENTARZE
(52)
laska
12 miesięcy temu
ona zle skonczy :(
Gość
12 miesięcy temu
Mam to w dooopie
gość
12 miesięcy temu
Za 2 lata nikt nie będzie jej pamiętał dziewczę od 1 piosenki heh.
bCHWqrAP
Gość
12 miesięcy temu
Ciągle puszczają jeden i ten sam utwór ...
gość
12 miesięcy temu
Co jak co, ale głos to ona ma super! Oby jej nie zmarnowali...
Najnowsze komentarze (52)
helula
6 miesięcy temu
Wszystkie gwiazdy Waliły z playbacku
Gość
12 miesięcy temu
Czedto na koncertach plenerowych panują niekorzystne warunki i jeżeli gwiazda ma zaśpiewać 2 utwory a później pół miesiąca stracić 2alczwc z chorobą i bez głosu wiadomo że wybierze playback
Gość
12 miesięcy temu
Tragedia
Gość
12 miesięcy temu
I wszystko jasne...
Gość
12 miesięcy temu
LOL słaba i nie za ładna
aga412
12 miesięcy temu
Posłuchajcie jak Roksana w wieku 12 lat na konkursie zaśpiewała piosenkę "Kraj Miłości". Wokal powala. Po co jej playback? Jej głos z wiekiem robi się coraz lepszy.
gość
12 miesięcy temu
14 latka rozstała się z chłopakiem ???????? sami nakręcacie sprawę a potem będzie że nie pełnoletnia uprawia tam z jakimś gościem seks, GDZIE OJCIEC I MATKA, RODZICE SPRZEDAJĄ CÓRKĘ ZA KASE, LITOŚCI, DO SZKOŁY I DO LEKCJI
Gość
12 miesięcy temu
Jest mi przykro ze stars tak krzywia psychike dzieci. No bez jaj moi drodzy ,chyba nie tylko ja widze co dorosli wyprawiaja !!!
bCHWqrAH
gość
12 miesięcy temu
za bardzo
Gość
12 miesięcy temu
Ładna
Sss
12 miesięcy temu
Tylko mnie o dziewczę irytuje?
gość
12 miesięcy temu
Wstrętne dziewuszysko i jej drażliwe pioseneczki typu la la la la lajjjj.
Gość
12 miesięcy temu
Widać po niej, że już uważa się za niewiadomoco...a co dopiero będzie później... Dzieciom powinno się zabraniać robienia kariery- dla ich dobra.
gość
12 miesięcy temu
Jest promowana na siłę.Jaka z niej gwiazda,chyba spadając
bCHWqrBj