Czwartek 08.08.2019 11:15

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"

Tęczowy Music Box Krzysztof Sadowski Maria Sadowska Dorota Szelągowska

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"

Tęczowy Music Box już nigdy nie będzie taki, jak go niegdyś wspominano. Wszystko za sprawą szczegółów ostatniej afery z udziałem Krzysztofa Sadowskiego, którą po raz pierwszy opisał Mariusz Zielke. Zgodnie z jego doniesieniami Sadowski miał dopuścić się molestowania seksualnego nieletnich uczestniczek kultowego programu. Ojciec Marii Sadowskiej został tym samym oskarżony o pedofilię, a coraz więcej kobiet postanowiło opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Zobacz: "Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat. Gwałcił mnie, czuję się jak śmieć". Kobieta oskarża w książce "znanego polskiego muzyka" (MOCNE CYTATY)

Afera pedofilska w programie Tęczowy Music Box wstrząsnęła polskimi mediami. Emocje internautów są tak duże, że zaczęli oni nawet atakować córkę muzyka, Marię Sadowską. Komentarze na jej profilach w mediach społecznościowych wyraźnie pokazują, że córka Krzysztofa Sadowskiego może jeszcze długo zmagać się z emocjonalnymi reakcjami użytkowników. I to pomimo faktu, że nie ma wpływu na przewinienia własnego ojca.

Głos w sprawie Krzysztofa Sadowskiego i hejtu na jego córkę postanowiła nawet zabrać Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN sama jakiś czas temu wyznała, że jej ojczym okazał się pedofilem. W rozmowie z Wirtualną Polską Szelągowska przyznała, że ujawnienie tej informacji było jej świadomym wyborem. Powiedziała również, że "bycie ofiarą w Polsce nie jest proste", czego doświadczyła teraz również Maria Sadowska.

To jest nie do pojęcia, że ludzie się jej czepiają. Rozpatrywałabym ją w tej sytuacji w roli ofiary. Nie ofiary jako ojca pedofila. Ale jako ofiary, która mierzy się z przewinieniami taty. Tego, co robił innym ludziom. Nie może tak być, że ktoś pociąga ją do odpowiedzialności. Na jej miejscu zamknęłabym możliwość komentowania czegokolwiek w mediach społecznościowych - skomentowała doniesienia mediów Dorota Szelągowska w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dorota Szelągowska dodaje również, że obarczanie dzieci za przewinienia ich rodziców jest absolutnie niedopuszczalne. Nie ukrywa jednak, że przed Marią Sadowską niewątpliwie trudny czas i serdecznie jej współczuje:

Obarczanie dzieci winą rodziców jest dla mnie czymś niedopuszczalnym. To nie one powinny odpowiadać za rodziców. Z drugiej strony, rozumiem ludzi tylko pod tym kątem, że zastanawiają się, czy Maria Sadowska wiedziała, co robił jej ojciec. Mam poczucie, że w naszym kraju nie jesteśmy przygotowani na to, żeby mieć empatię wobec ludzi. Dlatego serdecznie współczuję Marii Sadowskiej, jeżeli to prawda. To będzie dla niej trudny czas do przejścia - dodała prowadząca programu Dorota was urządzi.

Zgadzacie się z nią?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (327)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327
Odpowiedz
579 29
zgłoś
gość 08.08.2019 11:16
Ma rację!!!
Odpowiedz
14 114
zgłoś
edi 08.08.2019 11:16
pokuta musi być
Odpowiedz
545 31
zgłoś
Ludwiczek 08.08.2019 11:16
Bo ludzie są podli. Nie potrafią dostać się do sprawcy to obrywa najbliższa mu osoba, która nie jest niczemu winna. Więcej empatii ludzie!
Odpowiedz
229 38
zgłoś
gość 08.08.2019 11:16
Dorotka super. Bardzo ją lubię
Odpowiedz
442 28
zgłoś
Gość 08.08.2019 11:17
Fakt Maria nie ma lekko teraz. Dajcie jej spokoj
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327