Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"

217
Podziel się

Gwiazda TVN skomentowała ostatnie doniesienia na temat ojca Marii Sadowskiej. "Rozpatrywałabym ją w tej sytuacji w roli ofiary"

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"
bCPbfqiJ

Tęczowy Music Box już nigdy nie będzie taki, jak go niegdyś wspominano. Wszystko za sprawą szczegółów ostatniej afery z udziałem Krzysztofa Sadowskiego, którą po raz pierwszy opisał Mariusz Zielke. Zgodnie z jego doniesieniami Sadowski miał dopuścić się molestowania seksualnego nieletnich uczestniczek kultowego programu. Ojciec Marii Sadowskiej został tym samym oskarżony o pedofilię, a coraz więcej kobiet postanowiło opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Afera pedofilska w programie Tęczowy Music Box wstrząsnęła polskimi mediami. Emocje internautów są tak duże, że zaczęli oni nawet atakować córkę muzyka, Marię Sadowską. Komentarze na jej profilach w mediach społecznościowych wyraźnie pokazują, że córka Krzysztofa Sadowskiego może jeszcze długo zmagać się z emocjonalnymi reakcjami użytkowników. I to pomimo faktu, że nie ma wpływu na przewinienia własnego ojca.

bCPbfqiL

Głos w sprawie Krzysztofa Sadowskiego i hejtu na jego córkę postanowiła nawet zabrać Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN sama jakiś czas temu wyznała, że jej ojczym okazał się pedofilem. W rozmowie z Wirtualną Polską Szelągowska przyznała, że ujawnienie tej informacji było jej świadomym wyborem. Powiedziała również, że "bycie ofiarą w Polsce nie jest proste", czego doświadczyła teraz również Maria Sadowska.

To jest nie do pojęcia, że ludzie się jej czepiają. Rozpatrywałabym ją w tej sytuacji w roli ofiary. Nie ofiary jako ojca pedofila. Ale jako ofiary, która mierzy się z przewinieniami taty. Tego, co robił innym ludziom. Nie może tak być, że ktoś pociąga ją do odpowiedzialności. Na jej miejscu zamknęłabym możliwość komentowania czegokolwiek w mediach społecznościowych - skomentowała doniesienia mediów Dorota Szelągowska w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dorota Szelągowska dodaje również, że obarczanie dzieci za przewinienia ich rodziców jest absolutnie niedopuszczalne. Nie ukrywa jednak, że przed Marią Sadowską niewątpliwie trudny czas i serdecznie jej współczuje:

Obarczanie dzieci winą rodziców jest dla mnie czymś niedopuszczalnym. To nie one powinny odpowiadać za rodziców. Z drugiej strony, rozumiem ludzi tylko pod tym kątem, że zastanawiają się, czy Maria Sadowska wiedziała, co robił jej ojciec. Mam poczucie, że w naszym kraju nie jesteśmy przygotowani na to, żeby mieć empatię wobec ludzi. Dlatego serdecznie współczuję Marii Sadowskiej, jeżeli to prawda. To będzie dla niej trudny czas do przejścia - dodała prowadząca programu _**Dorota was urządzi**_.

bCPbfqiR

Zgadzacie się z nią?

bCPbfqiS
bCPbfqjm
KOMENTARZE
(217)
Ludwiczek
rok temu
Bo ludzie są podli. Nie potrafią dostać się do sprawcy to obrywa najbliższa mu osoba, która nie jest niczemu winna. Więcej empatii ludzie!
gość
rok temu
Dorotka super. Bardzo ją lubię
Gość
rok temu
Fakt Maria nie ma lekko teraz. Dajcie jej spokoj
bCPbfqjn
Gość
rok temu
Czepiają się akurat o to, o co nie powinni. Przecież ona wtedy też była dzieckiem! Zresztą, dlaczego miałaby ponosić winę za czyny swojego ojca!? Za to ludziom nie przeszkadza nepotyzm, że córeczka znanego tatusia robi karierę, a mnóstwo utalentowanych, ale anonimowych ludzi nie ma takiej możliwości.
Gość
rok temu
niech wyłączy komentarze i już, po co się ma z przyqłupami użerać
Najnowsze komentarze (217)
jam
7 miesięcy temu
co pani Dorota powie o tematyce filmu w "reżyserii" sadowskiej?
Gość
11 miesięcy temu
Obie kreatury mocno skrzywione! Tatuś też źle dotykał to pewne!
Jaro
12 miesięcy temu
Dorotko... Ty też wyjaw wszystko....
gość
rok temu
A co ona sobie myśli, wina przechodzi na 7 pokoleń, nepotyzm i gwałty na dzieciach. Nie odpuścimy niby biedniutkiej a jednak usadzonej przez ojca "podobno gwałciciela"na pozycji. Niech następni wiedzą co ich czeka. Jemu powinni pomóc jak epsteinowi teraz.
gość
rok temu
to w końcu kto jest ojcem Marysi sadowski czy Jerzy Czuraj? [w internecie takie info.krązy?]
gość
rok temu
Być może też była ofiarą ojca? Oby dochodzenie wyjaśniło wszystkie niejasności.
Gość
rok temu
Pani Mario, nie ma zbiorowej odpowiedzialności. Jest Pani uzdolniona i wspaniałą kobietą i proszę nie reagować na ten hejt, który w ogóle Pani nie dotyczy. Proszę robić swoje i żyć własnym życiem. Serdecznie pozdrawiam
gość
rok temu
wstrętny chłop i nie wierzę żeby żona i córka nie odbierały jakichś niepokojących sygnałów !!!
bCPbfqjf
gość
rok temu
przynjamniej wiadomo czemu marysia robi taką kariere w tv. tata.
Gość
rok temu
Jeżeli ma się ciągoty do obcych, to do swoich nie.
Gość
rok temu
Swieta racja! Dla niej to ogromny cios i nalezy sie jej wsparcie, wspolczucie, ona jest niewinna ale na pewno cierpi.
gość
rok temu
No coż Maria całe życie odcinała tylko kupony,jechała na karierze ojca,teraz niestety przyszło jej za to zapłacić,niby piosenkarka a nie znam ani jednej jej piosenki
Gość
rok temu
Pani Dorotko zgadzam się w 100% z panią
gość
rok temu
oczywiście cóż winna marysia że rodzony ojciec z**********c
...
Następna strona
bCPbfqjH