Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"

217
Podziel się:

Gwiazda TVN skomentowała ostatnie doniesienia na temat ojca Marii Sadowskiej. "Rozpatrywałabym ją w tej sytuacji w roli ofiary"

"Tęczowy Music Box". Dorota Szelągowska komentuje hejt na Marię Sadowską: "To jest NIE DO POJĘCIA!"

Tęczowy Music Box już nigdy nie będzie taki, jak go niegdyś wspominano. Wszystko za sprawą szczegółów ostatniej afery z udziałem Krzysztofa Sadowskiego, którą po raz pierwszy opisał Mariusz Zielke. Zgodnie z jego doniesieniami Sadowski miał dopuścić się molestowania seksualnego nieletnich uczestniczek kultowego programu. Ojciec Marii Sadowskiej został tym samym oskarżony o pedofilię, a coraz więcej kobiet postanowiło opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Afera pedofilska w programie Tęczowy Music Box wstrząsnęła polskimi mediami. Emocje internautów są tak duże, że zaczęli oni nawet atakować córkę muzyka, Marię Sadowską. Komentarze na jej profilach w mediach społecznościowych wyraźnie pokazują, że córka Krzysztofa Sadowskiego może jeszcze długo zmagać się z emocjonalnymi reakcjami użytkowników. I to pomimo faktu, że nie ma wpływu na przewinienia własnego ojca.

Głos w sprawie Krzysztofa Sadowskiego i hejtu na jego córkę postanowiła nawet zabrać Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN sama jakiś czas temu wyznała, że jej ojczym okazał się pedofilem. W rozmowie z Wirtualną Polską Szelągowska przyznała, że ujawnienie tej informacji było jej świadomym wyborem. Powiedziała również, że "bycie ofiarą w Polsce nie jest proste", czego doświadczyła teraz również Maria Sadowska.

To jest nie do pojęcia, że ludzie się jej czepiają. Rozpatrywałabym ją w tej sytuacji w roli ofiary. Nie ofiary jako ojca pedofila. Ale jako ofiary, która mierzy się z przewinieniami taty. Tego, co robił innym ludziom. Nie może tak być, że ktoś pociąga ją do odpowiedzialności. Na jej miejscu zamknęłabym możliwość komentowania czegokolwiek w mediach społecznościowych - skomentowała doniesienia mediów Dorota Szelągowska w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dorota Szelągowska dodaje również, że obarczanie dzieci za przewinienia ich rodziców jest absolutnie niedopuszczalne. Nie ukrywa jednak, że przed Marią Sadowską niewątpliwie trudny czas i serdecznie jej współczuje:

Obarczanie dzieci winą rodziców jest dla mnie czymś niedopuszczalnym. To nie one powinny odpowiadać za rodziców. Z drugiej strony, rozumiem ludzi tylko pod tym kątem, że zastanawiają się, czy Maria Sadowska wiedziała, co robił jej ojciec. Mam poczucie, że w naszym kraju nie jesteśmy przygotowani na to, żeby mieć empatię wobec ludzi. Dlatego serdecznie współczuję Marii Sadowskiej, jeżeli to prawda. To będzie dla niej trudny czas do przejścia - dodała prowadząca programu _**Dorota was urządzi**_.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(217)
Ludwiczek
5 lata temu
Bo ludzie są podli. Nie potrafią dostać się do sprawcy to obrywa najbliższa mu osoba, która nie jest niczemu winna. Więcej empatii ludzie!
gość
5 lata temu
Dorotka super. Bardzo ją lubię
Gość
5 lata temu
Fakt Maria nie ma lekko teraz. Dajcie jej spokoj
Gość
5 lata temu
Czepiają się akurat o to, o co nie powinni. Przecież ona wtedy też była dzieckiem! Zresztą, dlaczego miałaby ponosić winę za czyny swojego ojca!? Za to ludziom nie przeszkadza nepotyzm, że córeczka znanego tatusia robi karierę, a mnóstwo utalentowanych, ale anonimowych ludzi nie ma takiej możliwości.
Gość
5 lata temu
niech wyłączy komentarze i już, po co się ma z przyqłupami użerać
Najnowsze komentarze (217)
jam
4 lata temu
co pani Dorota powie o tematyce filmu w "reżyserii" sadowskiej?
Gość
5 lata temu
Obie kreatury mocno skrzywione! Tatuś też źle dotykał to pewne!
Jaro
5 lata temu
Dorotko... Ty też wyjaw wszystko....
gość
5 lata temu
A co ona sobie myśli, wina przechodzi na 7 pokoleń, nepotyzm i gwałty na dzieciach. Nie odpuścimy niby biedniutkiej a jednak usadzonej przez ojca "podobno gwałciciela"na pozycji. Niech następni wiedzą co ich czeka. Jemu powinni pomóc jak epsteinowi teraz.
gość
5 lata temu
to w końcu kto jest ojcem Marysi sadowski czy Jerzy Czuraj? [w internecie takie info.krązy?]
gość
5 lata temu
Być może też była ofiarą ojca? Oby dochodzenie wyjaśniło wszystkie niejasności.
Gość
5 lata temu
Pani Mario, nie ma zbiorowej odpowiedzialności. Jest Pani uzdolniona i wspaniałą kobietą i proszę nie reagować na ten hejt, który w ogóle Pani nie dotyczy. Proszę robić swoje i żyć własnym życiem. Serdecznie pozdrawiam
gość
5 lata temu
wstrętny chłop i nie wierzę żeby żona i córka nie odbierały jakichś niepokojących sygnałów !!!
gość
5 lata temu
przynjamniej wiadomo czemu marysia robi taką kariere w tv. tata.
Gość
5 lata temu
Jeżeli ma się ciągoty do obcych, to do swoich nie.
Gość
5 lata temu
Swieta racja! Dla niej to ogromny cios i nalezy sie jej wsparcie, wspolczucie, ona jest niewinna ale na pewno cierpi.
gość
5 lata temu
No coż Maria całe życie odcinała tylko kupony,jechała na karierze ojca,teraz niestety przyszło jej za to zapłacić,niby piosenkarka a nie znam ani jednej jej piosenki
Gość
5 lata temu
Pani Dorotko zgadzam się w 100% z panią
gość
5 lata temu
oczywiście cóż winna marysia że rodzony ojciec z**********c
...
Następna strona