Piątek 09.08.2019 12:45

Patryk Vega przedstawia zwiastun filmu "Polityka". Fani: "Przewidywalnie i NUDNO!" (WIDEO)

Patryk Vega Polityka

Patryk Vega przedstawia zwiastun filmu "Polityka". Fani: "Przewidywalnie i NUDNO!" (WIDEO)

Patryk Vega ostatnie tygodnie spędził na publikowaniu zapowiedzi swojego nowego filmu. Produkcja o dość wymownym tytule Polityka jest jego pierwszym dziełem poświęconym elitom politycznym w naszym kraju. Od razu stało się jasne, że członkowie partii rządzącej raczej nie będą entuzjastami jego nowego projektu. Najbardziej dotknięty poczuł się Bartłomiej Miesiewicz, który zażądał od reżyseria milionowego odszkodowania. Vega pozostał jednak niewzruszony na jego groźby.

Zobacz: Patryk Vega WYŚMIEWA Bartłomieja Misiewicza: "Mam zegarek, który jest dwa razy więcej wart niż jego pozew"

Reżyser od jakiegoś czasu stopniowo odsłaniał kolejne wątki, które zostały poruszone w filmie. Patryk Vega nie ukrywał, że jego produkcja może wywołać burzę, jednak nie brakowało także głosów, że będzie to raczej burza w szklance wody. Dziś możemy już oficjalnie obejrzeć zwiastun filmu Polityka, którego premiera zaplanowana jest na 4 września.

O ile poprzednie fragmenty Polityki były przyjmowane ze sporym entuzjazmem, tak zapowiedź nowego filmu Vegi raczej nie zrobiła furory u jego fanów. Wielu widzów nie kryje swojego rozczarowania i oczywiście szybko dali temu wyraz w komentarzach. Popularną opinią jest również to, że trailer produkcji nie pokazał praktycznie niczego nowego, więc trudno obiektywnie się do niego odnieść.

"Fajny trailer, już nie muszę iść do kina, wszystko widziałem", "Najbardziej kontrowersyjny film ostatnich dekad. Sorry, ale takie napisy to straszny cringe...", "Ten film to taki Świat według Kiepskich, tylko pełnometrażowy", "Kontrowersyjnie? Nudno raczej i przewidywalnie" - to tylko niektóre z opinii, które użytkownicy zostawili pod trailerem Polityki.

Swojego rozczarowania nie kryła też Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka i miłośniczka dobrego kina wzięła pod lupę plakat nowego filmu Vegi, który jej zdaniem raczej nie jest dobrą wizytówką produkcji. Korwin Piotrowska stwierdziła wprost, że według niej jest on "obezwładniająco ohydny i kiczowaty":

To jest tak obezwładniająco ohydne i kiczowate, tak bardzo byle jakie, tak szokująco tanie, ze może nadszedł czas, żeby pan Vega wynajął jednak grafika do tych plakatów... No i okulista by się przydał. Mocne okulary. Szybko - napisała Karolina Korwin Piotrowska na Instagramie.

Zobaczcie zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi. Faktycznie będzie "najbardziej kontrowersyjnym filmem roku"?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (397)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397
Odpowiedz
606 184
zgłoś
Gość 09.08.2019 12:46
Tylko margines spoleczny chodzi na filmy tego czlowieka i daje mu zarabiac.
Odpowiedz
13 18
zgłoś
Gość 09.08.2019 12:46
Siwiec to les
Odpowiedz
37 32
zgłoś
Gość 09.08.2019 12:47
Ale czy pokażą Antka jak wkłada Bartka?
Odpowiedz
71 37
zgłoś
Gość 09.08.2019 12:47
Chała
Odpowiedz
147 88
zgłoś
Gość 09.08.2019 12:47
A ja bym chetnie obejrzala
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397