Patryk Vega przedstawia zwiastun filmu "Polityka". Fani: "Przewidywalnie i NUDNO!" (WIDEO)

283
Podziel się

W komentarzach pojawiły się porównania do... "Świata według Kiepskich". Wybieracie się do kina?

Patryk Vega przedstawia zwiastun filmu "Polityka". Fani: "Przewidywalnie i NUDNO!" (WIDEO)

Patryk Vega ostatnie tygodnie spędził na publikowaniu zapowiedzi swojego nowego filmu. Produkcja o dość wymownym tytule Polityka jest jego pierwszym dziełem poświęconym elitom politycznym w naszym kraju. Od razu stało się jasne, że członkowie partii rządzącej raczej nie będą entuzjastami jego nowego projektu. Najbardziej dotknięty poczuł się Bartłomiej Miesiewicz, który zażądał od reżyseria milionowego odszkodowania. Vega pozostał jednak niewzruszony na jego groźby.

Reżyser od jakiegoś czasu stopniowo odsłaniał kolejne wątki, które zostały poruszone w filmie. Patryk Vega nie ukrywał, że jego produkcja może wywołać burzę, jednak nie brakowało także głosów, że będzie to raczej burza w szklance wody. Dziś możemy już oficjalnie obejrzeć zwiastun filmu Polityka, którego premiera zaplanowana jest na 4 września.

O ile poprzednie fragmenty Polityki były przyjmowane ze sporym entuzjazmem, tak zapowiedź nowego filmu Vegi raczej nie zrobiła furory u jego fanów. Wielu widzów nie kryje swojego rozczarowania i oczywiście szybko dali temu wyraz w komentarzach. Popularną opinią jest również to, że trailer produkcji nie pokazał praktycznie niczego nowego, więc trudno obiektywnie się do niego odnieść.

"Fajny trailer, już nie muszę iść do kina, wszystko widziałem", "Najbardziej kontrowersyjny film ostatnich dekad. Sorry, ale takie napisy to straszny cringe...", "Ten film to taki Świat według Kiepskich, tylko pełnometrażowy", "Kontrowersyjnie? Nudno raczej i przewidywalnie" - to tylko niektóre z opinii, które użytkownicy zostawili pod trailerem Polityki.

Swojego rozczarowania nie kryła też Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka i miłośniczka dobrego kina wzięła pod lupę plakat nowego filmu Vegi, który jej zdaniem raczej nie jest dobrą wizytówką produkcji. Korwin Piotrowska stwierdziła wprost, że według niej jest on "obezwładniająco ohydny i kiczowaty":

To jest tak obezwładniająco ohydne i kiczowate, tak bardzo byle jakie, tak szokująco tanie, ze może nadszedł czas, żeby pan Vega wynajął jednak grafika do tych plakatów... No i okulista by się przydał. Mocne okulary. Szybko - napisała Karolina Korwin Piotrowska na Instagramie.

Zobaczcie zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi. Faktycznie będzie "najbardziej kontrowersyjnym filmem roku"?

KOMENTARZE
(283)
Gość
6 miesięcy temu
Tylko margines spoleczny chodzi na filmy tego czlowieka i daje mu zarabiac.
Gość
6 miesięcy temu
A ja bym chetnie obejrzala
Gość
6 miesięcy temu
Vega to dno
Gość
6 miesięcy temu
Miał być tuż przed wyborami. Filmik na zlecenie opozycji. Kasa wyzucona w bloto. Ludzie już mają dosyć tych tematów. Chcą spokojnie żyć.
Gość
6 miesięcy temu
Wstyd dla polskiej kinematografii. Kto zezwala na wyświetlenie tego pseudofilmu w kinie??
Najnowsze komentarze (283)
gość
6 miesięcy temu
dawno nie byłam w kinie ale na Patryka film pójdę jest wielki i odważny musi widzieć poparcie polaków SUPERR.
Gość
6 miesięcy temu
Papryk Vegeta wraz z utratą wagi traci twórczą wene
gość
6 miesięcy temu
chwyt poniżej pasa OKROPNE żadnych zasad uczciwości.
gość
6 miesięcy temu
a deklarował się jako wierzący.. tylko sie pytam jakiemu panu służy... Godny politowania człowiek. Po drugie jego filmów nie da się oglądać, są bezwartosciowe, odzierają człowieka z godnosci
gość
6 miesięcy temu
ja pójdę. Zwiastun świetny.
gość
6 miesięcy temu
cos wspaniałego prosze wiecej takich filmików pokazywac co oni wyprawiaja
Gość
6 miesięcy temu
Prawda fajnie prawda w oczy kole tych ktorym nie podoba się ten film ludzie nie można być zaklamsnym w tym filmie tylko prawdę pokazano pogodzie się z tym że tak naprawdę jest
Gość
6 miesięcy temu
Co za syf nigdy w zyciu
Annnnnnnnn
6 miesięcy temu
Ja nie lubię PiSu, wręcz niedobrze mi jak widzę niektóre twarze, ale czy cały film jest tylko politykach PiSu? Jak tak to trochę słabo... Wiadomo, że 90% tej hołoty ma coś za uszami i myślałam, że będzie o wszystkich. Chyba, że zostanę zaskoczona ☺️
Matylda
6 miesięcy temu
Kino to nie miejsce na hejt, nienawiść itd . Mam głeboko w d... takie filmy.
Gość
6 miesięcy temu
Szacun dla Vegi
Gośćjjjiii
6 miesięcy temu
Próbowałem obejrzeć jakiegoś pitbula niebezpieczne kobiety... I żenada, beznadzieja a ta od karpii zawsze jak Beatka w jakimś serialu
gość
6 miesięcy temu
zawsze warto zobaczyć, jak działa ukochana partia suwerena
Gość
6 miesięcy temu
Ja nie moge sie doczekac!
...
Następna strona