Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Sadowski wydał oświadczenie: "STANOWCZO ZAPRZECZAM stawianym mi zarzutom"

196
Podziel się:

"Kierowane wobec mnie oszczerstwa pogarszają mój stan zdrowia" - czytamy.

Krzysztof Sadowski wydał oświadczenie: "STANOWCZO ZAPRZECZAM stawianym mi zarzutom"

Mariusz Zielke, dziennikarz śledczy, który zapowiedział właśniezbiórkę na film o kulisach świata pedofilii w polskim show biznesie, kilka dni temu wstrząsnął Polską. Mężczyzna dotarł do opowieści kobiet twierdzących, że w dzieciństwie zostały zgwałcone przez "znanego muzyka". Dość szybko okazało się, że podejrzenia padają na Krzysztofa Sadowskiego, którego błyskawicznie zaczęła bronić była żona.

83-latek wystosował właśnie oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza oskarżeniom:

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi moich relacji z uczestniczkami programów telewizyjnych "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane?" oraz podopiecznymi fundacji "Tęcza", stanowczo zaprzeczam stawianym mi zarzutom. Wszystkie pojawiające się na mój temat "rewelacje" oparte są na pomówieniach jednej osoby, której personaliów nie ujawnię, nie chcąc jej zaszkodzić. Jest to osoba znana mi i mojej rodzinie od przeszło 20 lat i przez większość tego czasu pozostająca z nami w bliskich stosunkach. Niestety, w ubiegłym roku osoba ta poprosiła mnie o przekazanie jej dużej kwoty pieniędzy, które miały posłużyć jej ułożeniu sobie życia. Nie będąc w stanie spełnić tej prośby, ale też mając poczucie nadużycia naszej przyjaźni - odmówiłem. Wówczas, było to w czerwcu ubiegłego roku, zerwała kontakty z nami i skierowała przeciwko mnie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Dokładna treść zarzucanych mi czynów nie jest mi znana, gdyż - choć postępowanie toczy się już rok - nie zostałem w nim przesłuchany ani jako świadek, ani tym bardziej jako podejrzany. O toczącym się postępowaniu wiem tylko dlatego, że została w nim przesłuchana w maju br. moja była żona. Chciałbym też wyraźnie podkreślić, że przed publikacją dotyczących mnie materiałów nikt nie podjął próby kontaktu ze mną w celu dowiedzenia się jak wygląda cała historia z mojego punktu widzenia - czytamy.

Jestem osobą w podeszłym wieku i złym stanie zdrowia. Kierowane wobec mnie publicznie oszczerstwa dodatkowo ten stan pogarszają, podważając mój dorobek zawodowy i artystyczny oraz godząc w moje dobre imię. Przede wszystkim jednak sprawa ta odbija się fatalnie na mojej rodzinie, krzywdząc moją żonę i córkę. Staliśmy się obiektem bezpośrednich ataków ze strony obcych nam osób, godzących w naszą prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Zachowanie mediów w tej sprawie oceniam jako skandaliczne i nieodpowiedzialne. W poszukiwaniu sensacji posunęły się one nie tylko do ataku na mnie, ale doprowadziły do ataku na całą moją rodzinę. (...) Nigdy nie uchylałem się przed współpracą z organami ścigania i jestem gotów - w miarę moich możliwości - pomagać w wyjaśnieniu całej sprawy.

Z redakcją Wirtualnej Polski jak dotąd skontaktowało się kilka osób, które są gotowe złożyć zeznania w prokuraturze przeciwko Krzysztofowi Sadowskiemu.

**_

_**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(196)
Gość
3 lata temu
Bill Cosby tez zaprzeczał -miejmy nadzieje ze Pan wyzdrowieje .
gość
3 lata temu
za co płacił tej kobiecie przez 20 lat? i w jakim celu?
gość
3 lata temu
nie wierzę mu
Gość
3 lata temu
Facet, mamy gdzies twoj stan zdrowia...pomysl o ofiarach ktorym zrujnowales zycie...
Gość
3 lata temu
Jasne!! A moze tak lepiej przeprosic niz robic z siebie osla!
Najnowsze komentarze (196)
Gość
3 lata temu
Brzmi niewiarygodnie
Gość
3 lata temu
Wyzdrowiej, dziadu i do więzienia
gość
3 lata temu
Nie wierzę temu człowiekowi
MP
3 lata temu
Nigdy w to nie uwierzę! Dno plotek I hejtu. Bardziej upaść się nie da !!! Panie Krzysztofie dużo zdrowia!!!
gość
3 lata temu
Pedo są wszędzie. Patrz elity USA
gość
3 lata temu
stary zbok
gość
3 lata temu
bidulek schorowany ojooj
gość
3 lata temu
dobry materiał na film dokumentalny dla Vegi
gość
3 lata temu
molestowal obce dziewczynki a swoja corunie beztalencie lansowal
gość
3 lata temu
to jak stary dziadu -molestowales czy nie
gość
3 lata temu
Oj obleśny typ.
gosc
3 lata temu
najlepszy argument ,zle zdrowei. a co z tymi pokrzywdzonymi ,
gość
3 lata temu
Marusia siedziała na kolankach. Zły dotyk
gość
3 lata temu
Stary pedo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie