Niedziela 11.08.2019 13:45

22. urodziny Kylie Jenner: "suknia ślubna", panterkowa Kris i Scott Disick z Sofią Richie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner Kris Jenner Sofia Richie

Kontrowersje w życiu Kardashianów to codzienność. Siostry - celebrytki musiały przyzwyczaić się już do różnych sytuacji: gdy ich ojciec okazał się być transseksualny, gdy najlepsza przyjaciółka Kylie przespała się z partnerem Khloe, czy kiedy ojciec dzieci Kourtney po rozstaniu z nią zaczął przyprowadzać nową dziewczynę na rodzinne imprezy.

Nowoczesna rodzina stara się cieszyć życiem i nie zważać na konwenanse. Pewnie dlatego na imprezie urodzinowej Kylie pojawił się Scott Disick z Sofią Richie, która zaprzyjaźniła się z siostrą byłej partnerki swojego chłopaka.

Najwidoczniej jednak dla samej Kourtney nie była to aż tak komfortowa sytuacja, jak mogłoby się wydawać, bo zabrakło jej na urodzinach siostry. W tym czasie spędzała czas z dziećmi. Zresztą w instarelacjach uczestników imprezy próżno wypatrywać też Kim i Khloe.

ZOBACZ: Rodzina Kardashianów wypoczywa przed 22. urodzinami Kylie Jenner na luksusowym jachcie we Włoszech (ZDJĘCIA)

Tymczasem jak zwykle dużo się działo. Kylie na wynajętym jachcie zaprezentowała białą suknię z piórami, która wyglądała jak ślubna. Kris z kolei na tę okazję wystroiła się w "panterkę", zaś prym w zabawie wiedli Scott i nowa przyjaciółka Jenner, Stassie Karanikolaou.

Zobaczcie, jak wyglądała zabawa 22-latki. Będzie trwała kilka dni?

« Poprzednie 1/8

22. urodziny Kylie bez Kim, Khloe i Kourtney

222. urodziny Kylie bez Kim, Khloe i Kourtney