Wtorek 13.08.2019 20:33

Ubrana w LATEKSOWE KOZAKI Edyta Górniak wdycha jod nad polskim morzem (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak

Od lat Edyta Górniak na każdym kroku stara się udowadniać, że jest prawdziwą gwiazdą. Na początku sierpnia informowaliśmy, że artystka zdecydowała się przyjąć propozycję TVN-u i poprowadzi własne reality show. W programie diwy będziemy mogli ponoć oglądać m.in. to, jak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy też ekskluzywne zdjęcia z planu nowego show Edi, na których widzimy ją ubraną w piękną suknię z trenem.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Mamy ZDJĘCIA EDYTY GÓRNIAK zza kulis nowej ramówki TVN-u! "Na planie pojawił się sam Edward Miszczak"

To jednak nie koniec niespodzianek, które zdecydowała się zaserwować nam Górniak. Piosenkarka nagrała nowy singiel z Gromeem, który zaprezentuje już w najbliższą środę na scenie sopockiego festiwalu. W związku z tym, 46-latka już zdecydowała się przybyć nad polskie morze. Paparazzim udało się przyłapać ją podczas wdychania jodu. Ubrana w lateksowe kozaki do połowy uda i czapkę z daszkiem Edyta samotnie przechadzała się po plaży, robiąc sobie selfie i pozując do zdjęć fotoreporterom.

Bała się, że piasek wpadnie jej do butów?

« Poprzednie 1/8

Ubrana w LATEKSOWE KOZAKI Edyta Górniak wdycha jod nad polskim morzem

2Ubrana w LATEKSOWE KOZAKI Edyta Górniak wdycha jod nad polskim morzem