Piątek 02.08.2019 10:00

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak dostała swój własny REALITY SHOW!

Edyta Górniak

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak dostała swój własny REALITY SHOW!

Edyta Górniak należy do najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show biznesu. Jej starania doceniła nawet sama Miley Cyrus, która niedawno opublikowała na swoim Instagramie relację Edi. 46-latka ma za sobą naprawdę pracowite miesiące, które odbiły się na jej stanie zdrowia. Musiała przełożyć swój występ na festiwalu w Opolu z powodu zasłabnięcia. Po tym, jak trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca, lekarz zalecił jej odpoczynek.

PRZYPOMNIJMY: Edyta Górniak o swoim zasłabnięciu: "Być może za głęboko zanurzyłam się w stresy"

Piosenkarka wzięła sobie do serca słowa specjalistów i wyjechała na urlop. Najpierw zaszyła się w polskich górach, a potem odpoczywała w Singapurze. Wczoraj w nocy wylądowała w Polsce, a dzisiaj od rana kręci spot reklamowy dla telewizji TVN. Jak udało nam się ustalić, Edyta będzie gwiazdą jesiennej ramówki stacji.

Edyta dostała propozycję własnego reality show i uznała, że ten pomysł jest bardzo ciekawy - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki. - Jej udział w programie Agent-Gwiazdy spotkał się z tak ciepłym przyjęciem widzów, że stacja postanowiła wykorzystać jej potencjał. Publiczność miała spory niedosyt po tym, jak Edi zrezygnowała z show już w drugim odcinku - mówi nasze źródło.

Do końca nie było wiadomo, czy Górniak uda się pogodzić obowiązki zawodowe z udziałem w show. Po zaplanowanym na 14 sierpnia występie w Operze Leśnej na festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019, artystka rusza w trasę koncertową do USA, a po powrocie jedzie prosto na plan. Zdjęcia do reality show rozpoczną się we wrześniu, a pierwsze odcinki programu będzie można zobaczyć już w październiku.

PRZYPOMNIJMY: Górniak wspomina koszmarne warunki na planie "Agenta": "Nie było nawet łososia!"

Na razie nie wiadomo, jaki charakter będzie miał program, w którym wystąpi Edyta. Jak udało nam się ustalić, kamery będą jej towarzyszyć podczas przełomowego momentu w jej życiu.

Domyślacie się, jakie szczegóły ze swojego życia ujawni Edyta?

mat. prasowe TVN

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (221)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 221
Odpowiedz
214 43
zgłoś
Gość 02.08.2019 10:01
Nikt nie lubi Mariny!!!
Odpowiedz
118 24
zgłoś
Gość 02.08.2019 10:02
A Wy znowu przegraliście proces sâdowy? Czyli co? Piszecie nieprawdę?
Odpowiedz
133 12
zgłoś
Zaklad? 02.08.2019 10:02
Bedzie zdawac egzamin na prawko!!!!
Odpowiedz
38 47
zgłoś
Gość 02.08.2019 10:03
I co redaktorzyki, chcieliście hejt na klepacka? Coś wam się nie udało, bo ludzie stanęli po jej stronie. Ze złości zablokowaliscie lajki do komentarzy
Odpowiedz
134 38
zgłoś
Gość 02.08.2019 10:03
Mogę się założyć że w każdym odcinku będzie płacząca Edi
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 221