Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapłakana Klaudia Halejcio interweniowała w sprawie psów. "Wybiłabym już tę szybę!"

101
Podziel się:

Gwiazda była świadkiem niepokojącej sytuacji. Od razu zadzwoniła na policję.

Zapłakana Klaudia Halejcio interweniowała w sprawie psów. "Wybiłabym już tę szybę!"

Klaudia Halejcio była świadkiem niepokojącej sytuacji, która mocno wytrąciła ją z równowagi. Aktorka wychodząc auta usłyszała, że w zaparkowanym obok samochodzie zawodzą szczeniaki. Okazało się, że właściciel zostawił zwierzęta w pojeździe, zamknął wszystkie okna, a dodatkowo nakrył kocem pudełko, w którym znajdowały się czworonogi. Halejcio szybko zainterweniowała i nagrywała całe zajście na swoim Instasotry.

Zadzwoniłam na policję! Ktoś zostawił zwierzęta w zamkniętym samochodzie bez okien! Te psy płaczą, są przykryte kocami i wszystkim… Wyobrażacie sobie? – niepokoiła się gwiazda. Czekam na policję! Wychodzę z samochodu, a coś tak strasznie, wyje. Nie no, po prostu pozabijać wszystkich ludzi - dodała aktorka.

Wzburzona Klaudia dalej relacjonowała przebieg wydarzeń.

Zwierzęta są zamknięte w samochodzie, przykryte kocami, więc nawet nie mają dostępu tlenu, co za jakiś kurrr... pajac – złościła się. Gdyby nie to, że dzisiaj jest dosyć niska temperatura, i że policja obiecała mi, że będzie jak najszybciej może, wybiłabym już tę szybę – groziła w nerwach.

Niestety, właściciel zwierząt nie widział nic niewłaściwego w swoim zachowaniu.

Pan mi kazał się pierdzielić i sobie pojechał, kumacie? mówiła z niedowierzaniem Hajelcio. - Koniec jest taki, że pan wyjechał, przyjechała policja, spisaliśmy zeznania. Najgorsze jest to, że nie wiem, o co chodzi, ale ten pies miał uszy podklejone jakimiś tasiemkami, żeby mu się trzymały nie wiem w szpic… Robi się tak rasowym psom? –mówiła zapłakanym głosem. Mam zarąbiście zepsuty dzień. Wydaje mi się, że zrobiłam wszystko, co mogłam. Mam nadzieję, że to będzie nauczka dla tego faceta i nigdy więcej czegoś takiego nie zrobi – dodała.

Pudelek też apeluje – reagujcie, gdy widzicie podobne sytuacje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(101)
Gość
5 lata temu
Ludzie są chorzy niektórym potrzebne są tylko rasowe pieski kotki do zdjęć lub pokazania swojej wyższości!! Ktoś kto źle traktuje zwierzęta nigdy nie będzie dobrym czlowiekiem
Gość
5 lata temu
Pani Fotoszop
gość
5 lata temu
I nie zabrano mu psów? Fajny kraj
Gość
5 lata temu
Niektórzy ludzie są beznadziejni. Po co taki bierze psa? Chyba tylko po to, żeby się nad nim znęcać. Pewnie ma małego. Brawo Klaudia i współczuję wydarzenia.
Gość
5 lata temu
Trzeba było spisać numery samochodu. Przycinanie psom uszu, żeby zrosły się i „stały na baczność” jest okrutne i w tych czasach nielegalne i nieetyczne.
Najnowsze komentarze (101)
gość
5 lata temu
Obcinanie uszu i ogona jest zakazane , jesli była klatka przykryta to dlatego ,zeby nie było tego widać. Trzeba podac policji nr rej. pojazdu . Znają i odbiora psa.
ja
5 lata temu
halejcio a co to za aktorka nikt nie słyszał o niej i nagle chce sie promować? Co do piesków nie wypowiadam się bo temat stronniczy i jeżeli faktycznie psy były dłużej niż 15 minut to facet powinien dostać potężnego kopa ale jeśli to był tylko krótki postój do 15 minut to na pewno pieskom nic się nie stało i każdy kto ma zwierzaczki to wie że przez krótki okres czasu zwierzęta dadzą sobie radę
Gość
5 lata temu
Miałam raz „przyjemność” poznać tą Panią która mieszkała wtedy na Ursynowie. Chcieliśmy z Tatą z ciężka kanapa podjechać jak najbliżej klatki żeby ją wnieść. Droga była otwierana tylko w takich przypadkach tylko dla mieszkańców czyli nas. Pani ta szła przed nami z swoimi psami tempem mrówki i pomimo wielu próśb żeby nas puściła autem, chciała nas nauczyć, że tu wjeżdżać nie wolno. Choć sytuacja z psami jak najbardziej jest nie do pomyślenia, tak Pani o której mowa w artykule jest niemożliwie wrednym człowiekiem, wiec tu bym brała poprawkę na jej słowa.
Gość
5 lata temu
Psy są najukochańsze.....
Antmen
5 lata temu
Najpierw relacja, potem pies haha co za rak tych czasów
Gość
5 lata temu
Mogła wybić szybę
Zenon
5 lata temu
Śliczna, już w "Złotopolskich" mi się podobała.
gość
5 lata temu
brawo za reakcję!!
Gość
5 lata temu
Przecież to tylko dla ocieplenia wizerunku, ludzkie ameby
Gość
5 lata temu
Zajmij się swoimi sprawami
Gość
5 lata temu
Kochana jest
Gość
5 lata temu
Brawo dziewczyno, że zrobiłaś wszystko co mogłaś
Gut
5 lata temu
Szalenie podoba mi się Pani postawa. Brawo.
Gość
5 lata temu
Gdyby dziecko ktoś zostawił w aucie to by nawet nie zauważyła
...
Następna strona