Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Szpak zachwycił sopocką publiczność. "Fenomenalny występ, KOSMOS"

128
Podziel się

Szpak zachwycił publiczność i internautów swoim występem na Top of the Top Festival.

Michał Szpak zachwycił sopocką publiczność. "Fenomenalny występ, KOSMOS"
bDZVAFhN

Ostatni dzień sopockiego festiwalu Top of the Top 2019 był zatytułowany "Piosenki z winyla". Artyści sięgali po dobrze znane przeboje, bo jak wiadomo, polska publiczność najlepiej bawi się przy piosenkach, które zna.

Michał Szpak pojawił się na scenie w charakterystycznej dla siebie "barwnej" stylizacji. Skryty za rondem gigantycznego kapelusza zaśpiewał przebój z repertuaru Czesława Niemena Dziwny jest ten Świat. Oczywiście było to bezpośrednie nawiązanie do jego pierwszego występu w programie X Factor, bo wtedy wykonaniem tego kultowego utworu zrobił furorę, na przekór śmieszkującej z jego wyglądu publiczności.

Z przeboju Niemena, Szpak gładko przeszedł do drugiego utworu. Wybór padł na Raz dwa, raz dwa Maanamu. Szybki i energetyczny numer zawsze sprawdza się na koncertach. Michał, tym razem ukryty za wenecką maską z piór, miotał się po scenie, a publika Opery Leśnej nieprzyzwyczajona ani do takiego repertuaru, ani do Szpaka w tak energetycznym wydaniu, była mocno zaskoczona.

bDZVAFhP

Zmierzenie się z legendą Kory Jackowskiej, wymagało sporo odwagi, szczególnie że niedawno minął rok od śmierci wokalistki. Szpak zrobił show i zrobił to bardzo dobrze. Ludzie byli zaskoczeni, ale docenili nieco mniej eteryczne wcielenie wokalisty. Jego Facebooka zalały setki komentarz, a fani prześcigają się w pochwałach.

Jestem tak bardzo dumna.💓 🙋Tak oczekiwaliśmy na Twój występ. Po stokroć warto było. Zdobyłeś nowych fanów. Raz dwa raz dwa, to strzał w dziesiątkę. Publiczność mogła Cię zobaczyć na rockowo.. Cieszę się ogromnie.💓 Bardzo udany występ, i stylówki fajne. Myślę, że to był Twój kolejny sukces.💪

Fenomenalny występ! Kosmos, brak mi słów na to, by wyrazić mój zachwyt i podziw. Mija kolejna godzina od Twojego występu, a ja nadal jestem pod wrażeniem, MEGA wrażeniem. Było pięknie !

Oglądaliście?

bDZVAFhV
bDZVAFiq
KOMENTARZE
(128)
gość
2 lata temu
TO SIĘ NAZYWA ARTYSTA I TO SIĘ NAZYWA WYSTĘP!!!
Ewa
2 lata temu
No. Sprzątałam w pokoju obok tak nudny był to festiwal i jak przyszedł Szpak poszłam zobaczyć. Szczególnie dobre wykonanie Kory!
gość
2 lata temu
dobrze ze jest szpak inaczej byłaby sieczka i nudne dziunie oraz wiejskie disco
bDZVAFir
gość
2 lata temu
Stylizacje fantastyczne ! Ma pomysl na siebie i nadaje koloryt stwarza niepowtarzalna atmosfere na swoich koncertach Slowa uznania
Gość
2 lata temu
I to jest artysta, który wykonał wspaniale swoją pracę, a nie np: zapomniał słów
Najnowsze komentarze (128)
mrs dramaaa
2 lata temu
Michał zrobił dobrą robotę ! !
Gość 🍕
2 lata temu
Super śpiewa 👍
Gość
2 lata temu
W drugiej piosence przy zakładaniu maski zasłonił sobie oko włosami ale tak to super 😊
Gość 😃
2 lata temu
Super
Gość
2 lata temu
Super 😊
Gość
2 lata temu
Michał jest super tylko szkoda że w drugim utworze przy zakładaniu maski włosy mu weszły i wyglądał troche dziwnie, ale tak to super! 😊
Gość
2 lata temu
Fantastyczny i mega utalentowany chłopak !! Powinien myśleć o międzynarodowej karierze, tu w naszym kraju nie będzie doceniony...
gość
2 lata temu
Jechałem kiedyś pociągiem i Szpaku stał w przedziale i wisiał na telefonie. Zabawne jak postrzeganie zmienia się jak chwile się posłucha gościa od tej "prywatnej" strony. Od tamtej pory nie przepadam.
bDZVAFij
Gość
2 lata temu
Litości promujecie zboczencow
Gośćopi
2 lata temu
Nie promujcie tego obrzydliwego Transwestyty!!!
gość
2 lata temu
pozytywnie zakręcony
gość
2 lata temu
To nie był ostatni dzień festiwalu
gość
2 lata temu
Więcej show niż muzyki :)
GdzieWesele.p...
2 lata temu
Fenomenalny występ:)
...
Następna strona
bDZVAFiL