Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamil Durczok PODROBIŁ podpis byłej żony? Chodzi o weksel za 2 MILIONY

265
Podziel się:

Za to poważne przestępstwo grozi nawet 25 lat więzienia.

Kamil Durczok PODROBIŁ podpis byłej żony? Chodzi o weksel za 2 MILIONY

Rozwód Kamila Durczoka z Marianną Dufek nie należał do szczególnie burzliwych. Była żona wspierała go mimo separacji podczas medialnej burzy towarzyszącej skandalowi z mobbingiem w tle. Kamil zapewniał również w "Vivie", że żona nie była z nim dla pieniędzy.

Prawdopodobnie ta bezinteresowność działała tylko w jedną stronę. Portal TVP Info dotarł do nowych informacji o finansach Durczoków. Według ustaleń stacji, w 2009 roku Kamil miał podrobić podpis Marianny pod "wekslem własnym" o wartości 2 milionów franków szwajcarskich. Papier miał być poręczeniem kredytu na zakup nieruchomości. Sprawa odżyła, bo po 10 latach bank zwrócił się do byłej już żony dziennikarza o spłatę zobowiązania. Niestety zaprzeczyła ona, jakoby kiedykolwiek składała taki podpis. Na dokumencie wyraźnie go jednak widać, co może wskazywać na fałszerstwo. Marianna twierdzi ponadto, że nie uczestniczyła przy sporządzaniu weksla, ani nigdy go nie widziała.

Prawnicy kobiety złożyli już zawiadomienie do prokuratury. Kamil Durczok nie złożył jeszcze wyjaśnień. Kodeks karny przewiduje w tym przypadku karę od 5 do nawet 25 lat więzienia. Co zrobilibyście na miejscu Kamila?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(265)
Gość
4 lata temu
A taki był ładny Amerykański
gość
4 lata temu
On jest skończony pod każdym względem.
Gość
4 lata temu
na kozaczku można komentować zaginięcie Staraka a na pudelku już nie??
Gość
4 lata temu
Gdzie komentarze
Gość
4 lata temu
Oj Kamil,Kamil....coraz gorzej z Tobą
Najnowsze komentarze (265)
Majka
2 lata temu
Nie mogą się jakoś dogadać?
gość
4 lata temu
Widziałam zdjęcie podpisów na rzekomym wekslu, jeżeli o ten dokument chodzi, to cofam co napisałam. Jeden z podpisów jest łudząco podobny do drugiego czyli podpisała się ta sama osoba. Pierwszy należy do Durczoka czyli drugi podrobił.
Gość
4 lata temu
Była zbrodnia jest kara
Gość
4 lata temu
Nie mogę patrzeć na niego !!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Ten koleś to dno i dwa metry mułu...
Gosia
4 lata temu
Kamil jestem za Tobą, ważne co masz w sercu. A poza tym dali taka kare jakbyś kogoś zabił niech zrobią porządek z innymi !!trzymaj się
Gość niedziel...
4 lata temu
A co mnie tam obchodzi czy młody miliarder walił na motorufce młoda kelnerkę czy nie, czy zdradzał ta kurde Szatan czy nie , czy brał dragi czy nie, czy WOT na rozkaz Błaszczak szuka miliardera czy nie. Dajcie mi spać.
Gość
4 lata temu
Tak kończą cwaniaki "
duszno !
4 lata temu
myślicie że "specjalna kasta " wsadzi go tam gdzie jego miejsce ?? P.S. zawsze moze odwołać się do SN !!! a tam WSZYSTKO MOZLIWE !!!
moralność
4 lata temu
a ty kobieto broniłaś go !!! JAK SIĘ CZUJE on ?? a jak TY ???
gość
4 lata temu
jakaz piekna katastrofa!
gość
4 lata temu
on sobie kpi
gość
4 lata temu
to poblazanie tylko mu szkodzi
gość
4 lata temu
ale zobaczcie on nic sie nie postarzał a ona poliki obwisły juz babbcia z niej a on jedrny pucułowaty nic go czas nie rusza jaka to niesprawiedliwosc
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie