Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marianna Durczok znowu broni męża: "Pani Tadla jest wolnym rodnikiem!"

174
Podziel się:

Beata wspomina, że odeszła z TVN-u przez Durczoka... To mu się nie spodobało. Dlaczego nie odpowie jej sam?

Marianna Durczok znowu broni męża: "Pani Tadla jest wolnym rodnikiem!"

Beata Tadla po zwolnieniu w TVP przez 3 miesiące milczała na temat "dobrej zmiany" w telewizji publicznej. W końcu ujawniła, że powodem jej zwolnienia z Wiadomości był ubiegłoroczny wywiad z kandydatem na prezydenta Andrzejem Dudą. Dodała też, że nie spotkała wcześniej człowieka, który by się tak trząsł: Tadla o Dudzie: "Nie spotkałam wcześniej człowieka, który byłby tak strasznie zdenerwowany, cały się trząsł!"

Idąc za ciosem, ujawniła też powody swojego odejścia z TVN-u. Jak wyznała, odeszła przez Kamila Durczoka, który niepodzielnie rządził wtedy w Faktach i blokował jej awans.

Kiedyś zdecydowałam się przyjąć propozycję TVP, bo w TVN i TVN24 poczułam nad sobą szklany sufit - wyjaśnia w tygodniku Na żywo. Wiedziałam, że tam nic więcej nie zrobię, że karty są rozdane. Był szefem. Wiadomo było, że nie poprowadzę wydania specjalnego, wieczoru wyborczego, nie zmierzę się z nowymi wyzwaniami. Zeznaję w procesie i nie mogę w ogóle wypowiadać się na ten temat.

Poproszony o komentarz Kamil Durczok, nie udzielił odpowiedzi. W jego imieniu wypowiedziała się wierna żona, Marianna Dufek-Durczok. Jak zwykle imponuje lojalnością wobec męża. Wyjaśnia, że Tadla i jej mąż po prostu "różnią się wrażliwością".

Dziennikarz musi być odporny na różne opinie. Każdy ma swoją własną wrażliwość, różną samoocenę siebie, inne ambicje. Nasze poczucie własnej wartości jest czasem mierzone przez szefa - wyjaśnia w tabloidzie. Pani Beata ma widocznie jakąś wyjątkową wrażliwość.

Podejrzewa ją także o... promowanie się kosztem Kamila.

Zmieniała telewizje, cóż w tym dziwnego. Mój mąż też kiedyś przeszedł z TVP do TVN, bo każdy szuka miejsca, w którym może się bardziej spełniać. Beata Tadla jest w tej chwili wolnym rodnikiem na rynku mediów i walczy o swój PR - tłumaczy Marianna Durczok. Ona zeznaje pod przysięgą i musi mówić prawdę.

Przypomnijmy, jak zaledwie 3 miesiące temu żona Durczoka broniła go przed żartami z romansu z Anną Dereszowską: Żona Durczoka o Dereszowskiej: "To dla mnie nie jest ŻADNA AKTORKA!"

Ciekawe, czy kiedyś skończy jej się cierpliwość.

Myślicie, że Durczok przestanie się wreszcie chować za żoną i zacznie opowiadać osobiście? Na poczatek mógłby skomentować artykuł Newsweeka, za który nadal nie pozwał Tomasza Lisa: Pracownik o Durczoku: "Pycha posunięta do granic absurdu! CZOŁGAŁ LUDZI, UPOKARZAŁ"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(174)
Niemcy
6 lat temu
Jak się grunt pod nogami posypał to przypomniał sobie o byłej żonie. Jakie to prostackie.
Gość
6 lat temu
Mam nadzieje ze niedlugo skonczy sie to kolesiostwo
gość
6 lat temu
To dlatego przerzuciłeś się na pięknych, szczupłych i pachnących Polaków?
gość
6 lat temu
P. Tadla to funkcjonariuszka RP. A wystarczyło być odrobinę obiektywnym i praca by była dalej:)
gość
6 lat temu
Oboje są siebie warci
Najnowsze komentarze (174)
Julia Oleś
11 miesięcy temu
Byłeś moja wielka miłością, nauczycielem, przewodnikiem. Do końca życia będę Ci wdzięczna za to kim jestem teraz. Żegnaj Mistrzu.
Martusia2344
5 lata temu
Cześć :) przemeblowywałam pokoj wiec szukałam czegoś innego i znaalazłam w necie sprawdzoną przez znajomych stronę sufitywarszawa.pl, która zajmuje się produkcją podświetlanych sufitów :) Firma działa profesjonalnie i od razu mamy piękny efekt. Do tego mają niskie ceny, rabaty i najwyższą jakość materiałów i szeroki wybór. Znajomi widzieli i podziwiają moj sufit!
gość
6 lat temu
te Durczoki, to śmiszne takie som
gość
6 lat temu
Tadla jest dla mnie nikim żadna z niej dziennikarka
gość
6 lat temu
Dupczokowa abrzydliwy babu ale tadla niewiele lepsza moralnie
JL
6 lat temu
Kąpie się w szambie dla pieniędzy. Upadła na dno.Po tym jak ją potraktował.
gość
6 lat temu
musi go zona bronic przeciez 500 tysiecy to sporo gotówki, cos jej skapnie
gość
6 lat temu
Pani Marianno niech pani nie broni męża, który notorycznie przyprawiał pani rogi , bo on na to nie zasługuje. Przyjdzie czas kiedy już się otrząśnie i znowu panią wykopie , a wtedy rogi nie pozwolą pani już podnieść głowy.
depo
6 lat temu
Szkoda mi tej Durczok taka naiwna kobieta
freeman K
6 lat temu
Kamilek płaci spore alimenty i od jego sukcesów zależy ich wysokość... Ot i cała prawda.
kika
6 lat temu
Tadla to fałszywa p***a i zła kobieta , jak mówi mój mąż.
gość
6 lat temu
Ta Durczokowa to jeszcze głupsza i bardziej p***a niż ten jej zboczony mężuś. Sama jest kobietą, a może nie jest i dlatego taka ś****a?
Gość
6 lat temu
Przypominam, że mówiła też o molestowaniu, o propozycjach jej składanych i prywatnych telefonach. To był on. Widać, że ma k***iki w oczach. A żona g****a i naiwna myśli, że do niej wróci i będzie jak dawnuej. Żałosna.
gość
6 lat temu
Durczok to burak jakich mało.A ta jego żona to kretynka walił ją w rogi ,a Ona broni takiego durnia. żonka s****i się się dla kasy. Kobieto miej trochę ambicji i poślij tego dupka do diabła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie