Brodzik boi się małżeństwa?

328 reakcji
0
0
328
Podziel się

"Nikt nie dostaje gwarancji, że to związek po grób."

Brodzik boi się małżeństwa?

Dlaczego Joasia Brodzik wciąż zwleka z zalegalizowaniem związku z Pawłem Wilczakiem? Najwyraźniej boi się niepowodzenia. W jednym z wywiadów przyznała, że rodzice nie dali jej najlepszego przykładu: Moja mama machnęła mnie z moim tatą na zbiórce w trzeciej klasie liceum - powiedziała Joanna w jednym z wywiadów, cytowanych przez Na żywo. Potem wychowywała mnie dzielnie z pomocą babci. Rodzice nie przetrwali niestety tego, co się wydarzyło.

Brodzik wychowywana przez dwie kobiety - matkę i babcię, nigdy nie miała męskiego wzorca. Długo nie mogła sobie ułożyć życia uczuciowego. Jej związek z Pawłem Wilczakiem to jednak zupełnie co innego:

Mam poczucie, że jestem z właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i czuję się szczęśliwa - zapewniała niedawno. Chociaż nie ma żadnych przeszkód, żeby para wzięła ślub, Brodzik zwleka z decyzją. I to pomimo, że jej partner w ciągu ostatnich miesięcy ciągle na nowo udowadniał, że nadaje się na męża i ojca. Widocznie trauma z dzieciństwa okazuje się zbyt silna.

Sprawdziliśmy się jako para i jako rodzice - stwierdziła Brodzik. Decydując się na małżeństwo nikt jednak nie dostaje gwarancji, że to związek po grób.

328
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(328)
gość
11 lat temu
Małgosiu ,asz dzieci a one powinny mieć przykład,sama nie miałaś to nie znaczy że swoim pociecha nie dasz:).POWODZENIA
gość
11 lat temu
no wlasnie
gość
11 lat temu
niech siedzi w domu!
gość
11 lat temu
bój sie, bój! xD
gość
11 lat temu
chce byc 1 :(((
Najnowsze komentarze (328)
gość
11 lat temu
no i po co ma się żenić, nie każdy musi
gość
11 lat temu
Bo go nie kocha to widać gołym okiem, współczuję
gość
11 lat temu
Mnie wydaje się ,że Brodzik tak na prawdę nie kocha Wilczaka, jest z nim po prostu z powodu dzieci, związała się z nim z powodu braku innych kandydatów, na zdjęciach nigdy nie widać jakiejkolwiek wzajemnej czułości, nigdy nawet nie trzymali się za ręce
gość e
11 lat temu
ble ble jak sie nie ma co powiedziec to sie tak gada. Moze jako matka samotnie wychowująca dzieci bedzie miala wieksze profity - ulgi itp. Chyba kobita przesadza. Kiedys bardzo ja lubiłam.
gość
11 lat temu
RODZINKA Z NICH FAJNA
gość
11 lat temu
FAJNA PARKA ONA BRZYDKA, A ON P******Y
gość
11 lat temu
staruchy to i Wilczek nie chce, A NIE ONA ZWLEKA
gość
11 lat temu
Bez obrazy, ale wyglądają razem jak ojciec z córką!
gość
11 lat temu
JOASIU NIE SŁUCHAJ GŁUPICH PODPOWIEDZI RÓB TO CO TY BĘDZIESZ UWAŻAŁA ZA SŁUSZNE.
gość
11 lat temu
Można żyć bez papierka i być bardzo szczęśliwymi. Papierek to zabobon dla starych dewotek.
gość
11 lat temu
rany, jak ja lubię tę parę!
gość
11 lat temu
Jesteście dla siebie stworzeni,wyjdź za niego...jesteście dojrzali i mądrzy to nie szczeniacka miłośc na chwilę.. będzie dobrze:)
gość
11 lat temu
daje -Bóg jeśli się go do małżeństwa zaprosi,żyje z nim na codzień i człowiek sam nie rozdzieli tego co Bóg złączył.NIc i nikt inny takich gwarancji nie daje-tym bardziej urzędnik państwowy a niego to szkoda czasu i kasy
gość
11 lat temu
Joasia jest świetna:)
...
Następna strona