Czwartek 29.08.2019 09:45

Jessica Mercedes: "Sprzedajemy ubrania, których brakuje na polskim rynku"

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes: "Sprzedajemy ubrania, których brakuje na polskim rynku"

Jessica Mercedes już dawno znudziła się życiem "zwykłej" blogerki modowej i od dłuższego czasu stara się podbić świat vlogerek, pokazując na platformie YouTube swoje nowe osiągnięcia. 26-latka jest równie aktywna w social mediach, gdzie skrupulatnie relacjonuje najważniejsze momenty w swoich życiu. Obserwatorzy Jess byli już świadkami remontowego dramatu celebrytki, operacji żuchwy, czy ostatniego czyszczenia szaf Mercedes. 

Dwa lata temu celebrytka wystartowała z promocją i sprzedażą własnej marki. Jess przygodę z projektowaniem zaczęła od własnej linii strojów kąpielowych. Blogerka przyznała, że marka Moiess Swim to spełnienie marzeń. Niedawno Jess ruszyła z kolejnym projektem - marką Veclaim, która została nominowana do tytułu "Marki roku". Jess z pomocą specjalistów tworzy ubrania, których jej zdaniem brakuje na polskim rynku.

Ma rację?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 30.08.2019 10:14
Byle co, byle sprzedać fatałaszki, kosmetyki, buty. Nic innego w życiu nie robi.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 30.08.2019 10:26
Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulgarnym b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow. Jego nazwisko n.ie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka reklama łącznie z Wrona, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego życia. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym może zabłysnąć ta "para".
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2