Niedziela 08.09.2019 10:15

Meghan Markle kibicuje Serenie Williams podczas przegranego finału US Open. Brytyjskie media: "Przynosi jej PECHA!"

Meghan Markle Serena Williams

Od czasu ślubu z księciem Harrym Meghan Markle jest pod nieustanną obserwacją mediów. Emocje wzbudza każdy krok księżnej, a w szczególności liczne przypadki łamania przez nią dworskiej etykiety. Potknięcia księżnej na ogół spotykają się z mieszanymi reakcjami Brytyjczyków. Jedni mają jej za złe lekceważenie wielu tradycyjnych zwyczajów, inni natomiast chwalą ją za luz i normalność. 

Zobacz: Australijskiej podróży Meghan i Harry'ego ciąg dalszy. Księżna popełniła pierwsze modowe faux pas (ZDJĘCIA)

Niedawno Meghan i Harry ogłosili światu, że będą mieć jedynie dwójkę dzieci. Decyzja pary ma związek z ekologią - ograniczona liczba posiadanych dzieci w państwie rozwiniętym jest bowiem w stanie znacznie zmniejszyć ślad węglowy.

Zobacz: Meghan i Harry nie będą mieli więcej dzieci, żeby CHRONIĆ ŚRODOWISKO: "Widzę świat inaczej. Chcemy maksymalnie dwójkę"

Tym bardziej może dziwić fakt, że proekologiczna Markle bez skrępowania wybrała się na wycieczkę za ocean prywatnym odrzutowcem. Podobno księżna w ostatniej chwili zdecydowała się polecieć do Nowego Jorku, gdzie odbywa się turniej US Open. Wszytko po to, by kibicować swojej bliskiej przyjaciółce Serenie Williams. 

Wczoraj jedna z najlepszych tenisistek świata rozegrała finałowy mecz z 19-letnią Biancą Andreescu. Markle dzielnie dopingowała ją z widowni i wydawała się niezmiernie ekscytować każdą sekundą meczu. Księżna na tę okazję wybrała raczej niezobowiązujący look, miała na sobie dżinsową sukienkę amerykańskiej marki J. Crew, kosztującą 118 dolarów. W tłumie przybyłych na turniej można było również Annę Wintour. Naczelna amerykańskiego Vogue'a siedziała bezpośrednio za Meghan i zamieniła z nią nawet kilka zdań.

Wsparcie żony Harry'ego oraz ikony świata mody nie pomogło jednak tenisistce. Ostatecznie Williams poniosła spektakularną porażkę w walce z młodą zawodniczką. 

Wśród kibiców tenisistki pojawiło się przeświadczenie, że obecność Markle na trybunach przynosi Serenie pecha. Księżna kibicowała przyjaciółce także tegorocznego finału Wimbledonu, w którym przegrała z Simoną Halep. Rok wcześniej w tym samym turnieju została pokonana przez Angelique Kerber. Wówczas na widowni również zasiadała Markle. Brytyjskie media twierdzą za to, że Meghan rzuca na tenisistkę pechowy urok. 

Zobacz: Meghan Markle wywołała skandal na Wimbledonie - złamała dress code i nasyłała ochroniarzy na fotografów

Zobaczcie Meghan Markle podczas finału US Open. Myślicie, że faktycznie przynosi Serenie pecha? 

« Poprzednie 1/9

Meghan Markle kibicuje Serenie Williams podczas przegranego finału US Open. Brytyjskie media: Przynosi jej pecha!

2Meghan Markle kibicuje Serenie Williams podczas przegranego finału US Open. Brytyjskie media: Przynosi jej pecha!

Agencja Forum