Wtorek 10.09.2019 11:00

Dominika Tajner przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała 10 lat temu? (FOTO)

Dominika Tajner Dominika Tajner-Wiśniewska hotnews

Dominika Tajner przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała 10 lat temu? (FOTO)

Dominika Tajner w ostatnich latach funkcjonowała w mediach głównie jako żona Michała Wiśniewskiego. Niestety, kilka miesięcy temu lider Ich Troje zażądał od niej rozwodu, a dokumenty otrzymała tuż po porażce w Tańcu z Gwiazdami. Od tego czasu Dominika chętnie rozmawia z tabloidami na temat swoich planów na przyszłość, a nawet zdecydowała się na intymną spowiedź w magazynie Viva. Trud się opłacił, bo od tego czasu kariera celebrytki wyraźnie ruszła naprzód.

Zobacz: Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: "Nie udźwignął mojej ciężkiej depresji"

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego ma mieć miejsce już wkrótce. "Managerka gwiazd" wielokrotnie dementowała plotki, jakoby planowała jednak wrócić do czerwonowłosego wokalisty, a ostatnio w końcu usunęła tatuaż z jego imieniem z przedramienia. W międzyczasie pojawiły się nawet pogłoski, że Michał Wiśniewski może spodziewać się kolejnego potomka, jednak nie zdecydował się potwierdzić tych pogłosek.

Choć ostatnie wydarzenia w życiu Dominiki Tajner raczej nie należały do najprzyjemniejszych, to jednak ostatnie 10 lat mimo wszystko odmieniło jej życie. Mowa nie tylko o rozwodzie, lecz także o jej spektakularnej metamorfozie, która może być dla niektórych zaskoczeniem. Trzeba przyznać, że celebrytka nie przypomina już siebie sprzed lat, a związek z liderem Ich Troje pomógł jej odnaleźć własny styl.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poznali się w 2010 roku. W tym czasie piosenkarz był jeszcze mężem Anny Świątczak, z którą rozwiódł się rok później. "Managerka gwiazd" i czerwonowłosy piosenkarz spotkali się po raz pierwszy na przyjęciu, o czym Wiśniewski wspominał w programie Story of my life. Historia naszego życia.

Głupio to zabrzmi, ale ja nie oglądam się za kobietami. Ja byłem bardzo szczęśliwie żonaty. Natomiast zdecydowanie Dominika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i umówiliśmy się na jakieś spotkanie przy okazji turnieju organizowanego w Wiśle - wspominał Michał w programie.

Gdy przyszli małżonkowie się poznali, Dominika wyglądała zupełnie inaczej. Celebrytka nosiła wtedy grzywkę i miała bardzo ciemne włosy, z których wkrótce zrezygnowała. W kolejnych latach stopniowo rozjaśniała włosy, a także nieco schudła. Dekadę później jej zdjęcie z przeszłości faktycznie może robić wrażenie.

Zobaczcie, jak Dominika Tajner zmieniała się w ciągu ostatniej dekady. Piękna?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (46)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 46
Odpowiedz
195 8
zgłoś
gość 10.09.2019 11:03
Pięknie wygląda w blondzie! Powodzenia
Odpowiedz
17 6
zgłoś
gość 10.09.2019 11:04
robi wrazenie ! :)
Odpowiedz
53 20
zgłoś
gość 10.09.2019 11:09
nie mój typ urody taka przaśna mi się wydaje, choć zmiana ogromna
Odpowiedz
41 1
zgłoś
Gość 10.09.2019 11:10
Ale chyba i tak nie spełniała"wisniowych" standardów....W blond bardzo dobrze.
Odpowiedz
143 12
zgłoś
Gość 10.09.2019 11:10
Zawsze była ładną kobietą, tylko widać, że z czasem nauczyła się to podkreślać. W blondzie bardzo na plus!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 46