Czwartek 12.09.2019 17:30

Fit-youtuber UJAWNIA: "Są takie sytuacje, gdzie influencerzy dogadują się na SZTUCZNE ZWIĄZKI"

Jack Gadovsky Jacek Gadzinowski

Fit-youtuber UJAWNIA: "Są takie sytuacje, gdzie influencerzy dogadują się na SZTUCZNE ZWIĄZKI"Związki celebrytów stworzone na potrzeby promocji to nic nowego w świecie show biznesu. Hollywood zna wiele przypadków, kiedy za "uczuciem" znanych osób stał tak naprawdę obrotny menadżer. Królową ustawianych związków zdaje się być Taylor Swift. Jej "relacje" z Tomem Hiddlestonem czy Harrym Stylesem pozostaną na zawsze w naszej pamięci...

Nie inaczej bywa w świecie youtuberów, instagramerów i wszelkiej maści influencerów. Zazwyczaj chodzi o promocję - przecież nic tak się nie sprzedaje, jak romans. Pary pozujące na tak zwane "power couple" mogą liczyć na lepsze zasięgi i większe zainteresowanie.

Jak ujawnił jeden z popularnych youtuberów, Jack Gadovsky, można już mówić o całym zjawisku. Okazuje się, że agencje reklamowe proponują nawet specjalne kontrakty.

Fake love – "wielka miłość" za pieniądze w social mediach. Zastanawiałem się, czy napisać o zjawisku do momentu, jak sam nie dostałem takiej propozycji (!!!) -Ostatnio jedna z agencji reklamowych zaproponowała mi kontrakt, gdzie częścią moich świadczeń (na rzecz marki) były wspólne zdjęcia na Instagramie w stylizowanych, odważnych zdjęciach, oraz występy w filmach video na moim YT z popularną instagramerką, z niedopowiedzeniem o "związku". Wszystko by "stworzyć" nową fit „power couple” – która by trafiała do 30-40 latków. Połączenie 2 osobowości, miłośników sportu. Oczywiście tzw. "związek" – byłby "non consumatum", to opisane było w kontakcie - napisał.

Nie jest tajemnicą, że są takie sytuacje, gdzie influencerzy dogadują się na "sztuczne związki", by mieć więcej likes, zasięgi i popularność. W ten sposób mają kontrakty reklamowe. Są też umowy w sławnych parach, gdzie związki są nawet sztucznie utrzymywane na pokaz, mimo że ich dawno nie ma -  świadczenia reklamowe obowiązują. Propozycji nie przyjąłem: odrzuciłem ją, obrażała moja godność i była bardzo "słabymi nićmi szyta" - zakończył brutalnie.

Widzicie jakieś znane związki, które wpisują w ten schemat?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (106)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106
Odpowiedz
190 6
zgłoś
gość 12.09.2019 17:32
same bzdety w tym terażniejszym świecie
Odpowiedz
32 9
zgłoś
Gość 12.09.2019 17:33
Majdans ^^
Odpowiedz
152 144
zgłoś
Gość 12.09.2019 17:33
Tata: Kochani wiem że co niektórych irytuję, ale nie mam wyjścia. Proszę o wsparcie. Siepomaga Kajetan Najdzion. Dziękuję
Trzeba się chwytać wszystkiego! Pomóżmy!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 12.09.2019 17:34
Hahah
Odpowiedz
13 4
zgłoś
Gość 12.09.2019 17:35
Mnie to jakos nie dziwi....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106