Poniedziałek 16.09.2019 08:00

Anna Lewandowska coraz odważniej pokazuje Klarę: "Pozycja chillout"

Anna Lewandowska Klara Lewandowska

Anna Lewandowska coraz odważniej pokazuje Klarę: "Pozycja chillout"

Od lat Anna Lewandowska konsekwentnie udowodnia, że pasję bez problemu można przekuć w prężnie rozwijający się biznes. Ambitna trenerka od jakiegoś czasu pochłonięta jest organizowaniem obozów treningowych cieszących się niezwykłym zainteresowaniem wśród celebrytek. W Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś" towarzyszyła jej córeczka, czym ochoczo chwaliła się w sieci. Pod koniec sierpnia zamieściła na Instagramie nagranie, na którym mogliśmy oglądać Klarę podczas rozmaitych ćwiczeń wykonywanych u boku mamy. Dumna rodzicielka sfilmowała wówczas pociechę od tyłu, czyli tak, jak robi to od momentu pojawieniu się córki na świecie.

Zobacz: Anna Lewandowska chwali się TRENUJĄCĄ Klarą na obozie dla mam z dziećmi: "Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, jak bardzo jestem z niej dumna"

Zdaje się jednak, że odkąd nieroztropna Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała światu skrzętnie skrywaną twarz Klary, Ania robi się w tej kwestii coraz odważniejsza. Na jednej z ostatnich fotografii na instagramowym profilu Lewej możemy oglądać ją podczas akrobacji z pociechą.

Pozycja chillout. Po bardzo intensywnym miesiącu: obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób i kilka innych aktywności, których efekty już niebawem - podsumowuje ostatnie tygodnie Ann.

Na opublikowanym przez 31-latkę zdjęciu dwulatka opiera się na stopach roześmianej mamy. Tym razem trenerka zdecydowała się pokazać dziewczynkę z zupełnie innej perspektywy, bokiem.

Myślicie, że niebawem zobaczymy Klarę w całej okazałości?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

After a very intense month: Camp for mothers with children, Camp by Ann, a new project is almost done, training combined with birthdays for over 1000 people ... and several other activities. You will be able to see the results Soon🤙 _________________________ Pozycja chillout 🤭🤙 Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności 🤭, których efekty już niebawem🤙 Wróciliśmy do naszego drugiego domu🙌 do naszego codziennego rytmu, uwielbiam to.RUTYNA🤙 Za chwile znowu się widzimy w Warszawie ale teraz chwila na nowe pomysły i plany🤭🙊 Trzymajcie kciuki. _____________________________ #annalewandowska #healthyplanbyann #healthyteam #motivation #kids #baby #power #happy #happySunday

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Wrz 14, 2019 o 2:58 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (239)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 239
Odpowiedz
407 18
zgłoś
Gość 16.09.2019 08:06
Ona ma tam na chacie jakiegoś prywatnego fotografa co robi takie fotki?
Odpowiedz
262 38
zgłoś
Gość 16.09.2019 08:06
Anka, bardzo się starasz, ale i tak nie jesteś wiarygodna.
Odpowiedz
361 31
zgłoś
Gość 16.09.2019 08:07
Nogi wydłuża bo???? Widziałem ją na żywo:(((nogi kacze
Odpowiedz
30 9
zgłoś
Gość 16.09.2019 08:07
Gość: Ona ma tam na chacie jakiegoś prywatnego fotografa co robi takie fotki?
Pewnie niańka
Odpowiedz
50 7
zgłoś
Gość 16.09.2019 08:07
Każdy sądzi, że jego dziecko jest najwspanialsze .
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 239