Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Love Island. Wyspa miłości". Do najnowszego uczestnika show, Piotra, dołączy jego... BRAT BLIŹNIAK. Poznajcie Pawła Tryburskiego (FOTO)

282
Podziel się

Podobnie jak Piotrek, Paweł również wychował się w domu dziecka i dziś pracuje jako broker finansowy. Będą ze sobą rywalizowali?

"Love Island. Wyspa miłości". Do najnowszego uczestnika show, Piotra, dołączy jego... BRAT BLIŹNIAK. Poznajcie Pawła Tryburskiego (FOTO)
bEgpQdZx

Zgodnie z szacunkami władz Polsatu, randkowe show Love Island. Wyspa miłości okazało się niekwestionowanym hitem stacji, a ich sposobem na zatrzymanie widowni przed telewizorami jest wprowadzanie do hiszpańskiej posiadłości kolejnych "wyspiarzy" poszukujących miłości.

bEgpQdZz

W poniedziałek wieczorem, po pełnym emocji przeparowaniu, w luksusowej willi pojawił się pochodzący z Elbląga Piotr Tyburski. Mieszkający na co dzień w Warszawie pasjonat wszelkiej maści sportów od 6. roku życia wychowywał się w domu dziecka, gdzie - jak sam przyznał - "nauczył się życia".

Żeby wprowadzić do programu jeszcze więcej zamieszania, producenci postanowili ściągnąć na Wyspę miłości brata bliźniaka Piotra, Pawła, który już we wtorek będzie miał szansę zawalczyć o miłość, popularność i zastrzyk pieniędzy. Podobnie jak Piotrek, Paweł również pracuje jako broker finansowy, w wolnym czasie trenując boks, MMA, piłkę nożną oraz ekstremalne sporty wodne. Za swoją mocną stronę Paweł uważa… brak słabych stron. Gdyby 25-latek mógł umówić się z kimś znanym, byłaby to Jennifer Lopez, która w jego oczach uchodzi za kobietę "inteligentną i piękną, z niesamowitą charyzmą oraz fantastycznym ciałem". Jego przyszła partnerka powinna go wspierać, dawać dużo miłości i ciepła, a oprócz tego musi też być dobrym materiałem na matkę jego dzieci.

bEgpQdZF

Chciałbym w życiu dać to, czego mi nie dano - deklaruje Paweł.

Myślicie, że bracia Tryburscy będą ze sobą mocno rywalizowali?

bEgpQdZG
bEgpQeaa
KOMENTARZE
(282)
Gość
2 lata temu
Nie podobają mi się...
gość
2 lata temu
Jeszcze niech dołączy tata i wuja no i może dziadek też!!!
Gość
2 lata temu
Powinni zmienić nazwę programu na " Wyspę Ameb" jedyna miłość jaka mogą zaoferować to tylko do siebie.
bEgpQeab
Gość
2 lata temu
Czy to takie puste czy mi sie wydaje?
Gość
2 lata temu
Jakoś za bardzo wymuskani jak nie faceci, tylko p...zdy. Dla mnie facet powinien o sobie dbać ale bez przesady jak dłużej siedzi w łazience niż babeczka to już śmieszne i te ogolone klaty, dla mnie facet to musi mieć włosy na klacie, a nie goły jak nastolatek... Nie wiem może takie czasy, może nogi też gola hahaha
Najnowsze komentarze (282)
Nik
7 miesięcy temu
Brak podstawowych zasad dobrego wychowania. Cóż się dziwić, bidul zrobił swoje.
gość
2 lata temu
jak araby
Gość
2 lata temu
Oni mają zrobione usta i nosy🤦🤦🤦🤦
Gosc
2 lata temu
Cienko śpiewający nieciekawi itp itd
Możliwe ?
2 lata temu
Wary naszprycowane ?
MK
2 lata temu
Super że udało im się wyjść z domu dziecka i osiągnąć dużo, brawo. Są przystoni, inteligentni i pewni siebie. Trzymam kciuki, niech im się dobrzr życie ułoży. Niekoniecznie na tej,, pustej,, wyspie ☺️
Paulina
2 lata temu
Hmmm nie no przystojniaki z nich!
Gość
2 lata temu
Hehe wyglądają jak dwa pedzie
bEgpQdZT
gość
2 lata temu
Każdy z osobna zakochany w sobie
Lena
2 lata temu
Wygląd zrobiony do przesady, to już ociera się o homo. Jednak dużo gorszy jest ich sposób bycia, zapatrzenie w siebie i swój wygląd. Wystarczy obejrzeć Love Island by i chwilę posłuchać kiedy się odezwę. Boże zmiłuj.
Ewcia
2 lata temu
oj zamieszaja Panowie!! ogladam kazdy odcinek, są super!
Gość
2 lata temu
Oni mają zęby zrobione, usta powiększone i gadają jakby mieli kluski w gębie. Z Radwańską by się dogadali :D
Mmm
2 lata temu
Obleśni obaj !
Gość
2 lata temu
Tluki
...
Następna strona
bEgpQeav