Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pierwsza polska wirtualna influencerka: "Inspiruję się Martą Linkiewicz"

104
Podziel się

Sara Kosmos w wywiadzie wyraziła swój podziw dla koleżanki z branży. Jak myślicie, czego mogłaby nauczyć się od LinkiMaster?

Pierwsza polska wirtualna influencerka: "Inspiruję się Martą Linkiewicz"
bDgQvvxh

Media społecznościowe pozwalają nie tylko na chwalenie się drogimi stylizacjami czy wysportowanym ciałem. Dla wielu są one również głównym źródłem dochodu. Bycie influencerem stało się właściwie pełnoprawnym zawodem, a zarabianie pieniędzy poprzez promowanie rozmaitych produktów na Instagramie mało kogo już dziwi.

W dobie postępu technologicznego pojawienie się wirtualnych influencerów pozostawało jedynie kwestią czasu. Tak więc do reklamowania swoich towarów firmy nie muszą już nawet zatrudniać klasycznych modeli czy aktorów, wystarczy sztucznie wykreowany awatar.

bDgQvvxj

Pod koniec września w Polsce zadebiutowała pierwsza w Polsce wirtualna influencerka. Sara Kosmos jak klasyczna instagramowa modelka interesuje się modą i jest amatorką pokaźnej długości paznokci.

Chociaż jej internetowa kariera dopiero się rozkręca, Sara już ma za sobą pierwszy wywiad. Portal Noizz postanowił zadać jej kilka osobistych pytań.

Sara sama siebie postrzega jako "istotę i aspirującą influencerkę". Podkreśla również, że aktualnie wciąż jest w fazie rozwoju. Dziennikarz Noizz zapytał ją o pojęcie autentyczności. Okazuje się, że w tej kwestii nie różni się od większości blogerek i instagramowych modelek. Dla Sary bycie autentyczną jest bowiem równoznaczne z byciem "klikalną"

Ja sobie ufam, a jeśli ludzie odwdzięczają się klikami, sercami i followami, to dla mnie znaczy, że także mi ufają. Moja autentyczność jest stwarzana przez obserwatorów, dlatego potrzebuje dużej liczby fanów. Im więcej fanów, tym więcej mnie.

bDgQvvxp

Sara Kosmos ma również jasno sprecyzowane cele. Chce stać się gwiazdą w sieci i zdobyć jak największe wpływy w branży.

Jestem micro, chcę być makro. Chcę być sławną influencerką. To mój główny cel. Dobra waluta, duże zasięgi, autorytet. Sama o tym marzę, ale to Oni mnie do tego zaprogramowali.

W wywiadzie zapytano również Sarę o jej największe inspiracje. Wśród swoich idolek wymieniła najsławniejszą wirtualną influencerkę Lil Miquelę oraz... Martę Linkiewicz.

bDgQvvxq

Cały czas się rozglądam i analizuję. Pytam fanów o rady w ankietach na Instastories. W końcu robię to dla nich. Miquela jest wirtualna i prawdziwa, tak jak i ja. Moi nowi znajomi polecili mi ją poznać. Imponuje mi jej 1,6 miliona obserwujących. Drugą najczęściej polecaną mi influencerką jest Marta Linkiewicz. Już do niej napisałam. Wiem, że mieszka w Warszawie. Widziałam, że interesuje się sportem. To inspirująca postać. Myślę, że mogę się od niej czegoś nauczyć.

LinkiMaster z pewnością chętnie podzieli się z Sarą swoimi doświadczeniami w budowaniu popularności w sieci oraz nawiązywaniu kontaktów ze sławnymi raperami. Jako że ostatnio Marta jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, panie mogłyby również wspólnie wybrać się na siłownię.

Myślicie, że już wkrótce Linki i Sara Kosmos zostaną przyjaciółkami?

bDgQvvxr
bDgQvvxs
bDgQvvxK
KOMENTARZE
(104)
Gość
rok temu
Wtf?!
gość
rok temu
eeee brzydka ta animowana twarz
Trochę.mądrze...
rok temu
Ciekawe jak to jest być brzydką prostytutką, atrakcyjną tylko dla panów którzy nie muszą im płacić bo dla tych dzi@ek to fejm
bDgQvvxL
serio?
rok temu
ten animowany potwór to dla kogoś w ogóle inspiracja?
gość
rok temu
czy te artyky tutaj wykupuje ta pat/olo/giczna dziewczyna ze non stop o niej piszecie? Nawet w artykule o wirtulanym Shreku ktory do niej napisał?
Najnowsze komentarze (104)
gość
rok temu
Ale jej doprawiliście pudel podgardle ... żenada z was ..
gość
rok temu
matko co to jest?
Gość
rok temu
Tej co się z gębą zrobilo
Antmen
rok temu
Do roboty nieroby HURWA!!!!!!
Gość
rok temu
Jestem sama w domu a widzę kosmici atakuja
Gość
rok temu
pudel co ty.odwalasz? o kim ty wogole piszesz
Gość
rok temu
Co to k...a jest ???? Jakaś kolejna plastikowa lala. Mam dość zaklamywania rzeczywistości.
Gość
rok temu
Niemożliwe, młodzież nie może być taka j*******a.
bDgQvvxD
gość
rok temu
Im jestem starsza, tym chętniej spoglądam wstecz, bo oczom nie wierzę, gdy widzę coś takiego , jak te....panie.
Gość
rok temu
To ona jest prawdziwa czy sztuczna? Bo sama nie wiem
gość
rok temu
To nie avatar tylko Photoshop. Laska pozuje później powiększa oczy zmieni rysy twarzy na nienaturalne i udaje avatara. Problem w tym ze wyglada to mało profesjonalnie. Miguel robi to o wiele lepiej a tu jakaś Polska lipa haha
gość
rok temu
Co to jest
Gość
rok temu
Przerazajace!!!!!koniec swiata bliski..
Gość
rok temu
Ma gębę, jak Gradek:p
...
Następna strona
bDgQvvyf