Anna Lewandowska posłała dwuletnią Klarę do niemieckiego przedszkola - Pudelek

Anna Lewandowska posłała dwuletnią Klarę do niemieckiego przedszkola

3
17
0
Podziel się

Lewandowska zdradziła, jak wygląda jej przeciętny dzień. Pobudka już o 7, a potem marsz do przedszkola.

Anna Lewandowska na co dzień ma ręce pełne roboty. Tutaj biznesy, tam kolejny secret project, a w tym wszystkim jeszcze czas dla rodziny, czyli męża Roberta Lewandowskiego i dwuletniej córki Klary. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Lewandowska dokładnie opisała, jak wygląda jej przeciętny dzień. Przy okazji zdradziła, że Klara chodzi już do przedszkola.

Dzień Lewandowskiej zaczyna się już o 7. Potem jest czas na śniadanie z Klarą i marsz do przedszkola.

Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak: Pobudka o 7:00, śniadanko z Klarcią (zdrowo), negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola - zaczęła swój obszerny wpis Lewandowska.

Fakt, że dwuletnia Klara chodzi już do przedszkola bardzo zainteresował fanki trenerki. W szczególności chciały się dowiedzieć, czy córka Lewandowskiej swoje pierwsze kroki na drodze edukacji stawia w Polsce, czy może w Niemczech.

Klara chodzi do niemieckiego przedszkola? - dopytywali.

Lewandowska w odpowiedzi przyznała, że na co dzień jej rodzina mieszka w Monachium. Wygląda więc na to, że Klara uczęszcza do niemieckiego przedszkola. Myślicie, że już niedługo będzie miała opanowane do perfekcji dwa języki?

Klara chodzi do niemieckiego przedszkola"

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-anna-lewandowska-wyjawila-jak-wyglada-jej-dzien-nie-ma-lekko,nId,3258365#utm_source=paste&utm_medium=pa

0
3
17
1
0
6
7
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(0)