Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janusz Korwin-Mikke ATAKUJE Elizę Michalik: "CZY PANI JEST CHORA PSYCHICZNIE?"

189
Podziel się

76-letni partner 33-latki wypowiedział się o edukacji seksualnej.

Janusz Korwin-Mikke ATAKUJE Elizę Michalik: "CZY PANI JEST CHORA PSYCHICZNIE?"
bCPjukYB

Polską debatę publiczną rozgrzewa ostatnio projekt zaostrzenia kar za "publiczne propagowanie, lub pochwalanie podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego". Nowelizacja może skutkować zakazem edukacji seksualnej w szkołach, bo średni wiek inicjacji seksualnej w 2017 roku wynosił 17 lat i 4 miesiące. W konserwatywnych rojeniach "seksualni edukatorzy" są skrzyżowaniem transseksualistów i pedofilów promujących masturbację. Rzeczywistość wygląda natomiast zupełnie inaczej.

bCPjukYD

Eliza Michalik zapytała o tę sprawę brydżowego mistrza i felietonistę - Janusza Korwin-Mikkego. Rzecz w tym, że doskonale wiedziała, co powie, bo ojciec ośmiorga dzieci od lat powtarza dokładnie to samo. Europarlamentarny śpioch dał koncert największych przebojów, broniąc swoich słów o "oddawaniu córki raczej pedofiom niż edukatorom seksualnym". W tym pojedynku konserwatysta i feministka byli zarazem ścianą i grochem.

Ktoś, kto głaszcze moją córkę po pupie, to jest pedofil albo nie pedofil. Ja głaszczę swoją córkę po pupie i nie jestem pedofilem - Korwin tańczył retoryczną salsę asekurancko łagodząc swoje stanowisko. - Pan swoją córkę klepie po pupie? Może mnie pan poklepie po pupie, zademonstruje - prowokowała Michalik ze swadą.

Czy pani naprawdę jest chora psychicznie - pytał doprowadzony do ostateczności dżentelmen z muszką. Dzisiejsi ludzie są chorzy, im się wszystko kojarzy z seksem. To jest wynik tak zwanego "wychowania seksualnego". Jak zdawałem maturę, to nie wiedziałem, co to jest homoseksualizm i żyłem - błyszczał erudycją.

Michalik poza nagminnym przerywaniem wypowiedzi dotknęła też sedna problemu. Dlaczego pan Janusz, sprzeciwiający się wpływowi rządu na edukację, popiera rządowy zakaz?

bCPjukYJ

Ta ustawa jest spieprzona. Jeśli miałbym do wyboru ustawę zakazującą i nakazującą edukacji seksualnej, to będę za zakazem. Bo jestem przeciwko nakazowi edukacji seksualnej - doprecyzował w ideologicznym szpagacie.

Na koniec stwierdził, że to właśnie _**brakowi edukacji seksualnej zawdzięcza ósemkę dzieci**_. Nie dodał, że aresztowanie jednego z nich zupełnie go nie obeszło.Podsumował, że _przez edukację seksualną kobiety nie umieją się "oddać mężczyźnie" i kochać. Nie wiemy jakim cudem jego błyskotliwy umysł połączył te wątki.

Następna okazja, by zobaczyć Korwina tak wyprowadzonego z równowagi nadarzy się na jego roaście 20 października. Na hasło "Pudelek" otrzymacie 10 złotych zniżki na transmisję na żywo. Bądźcie tam razem z nami.

bCPjukYK
bCPjukZe
KOMENTARZE
(189)
gość
10 miesięcy temu
Ma 8 dzieci i zawdzięcza to brakowi edukacji seksualnej- akurat w tym mu wierze XD
Gość
10 miesięcy temu
Nie ma co ukrywać, ze mentalnie jesteśmy w 18 wieku ;D
Kobieta
10 miesięcy temu
Zobaczcie cały wywiad! Jedyną atakującą stroną była w nim dziennikarka!
bCPjukZf
Gość
10 miesięcy temu
Pudel. Ty się skup na merytoryce wywiadu a nie lapaniu za słówka. Pani dziennikarka niestety nie udzwignlea tematu. Tego wywiadu trzeba posłuchać bo Pudel jak zwkle nie umie porządnie analizować. Niestety Korwin w większości przypadków miał rację ale to trzeba samemu osadzic a nie czytać pseudo elokwentnych wypocin redaktorka Pudla.
Gosia
10 miesięcy temu
Mozna sie z jkm nie zgadzac, mozna nie podzielac jego pogladow, ale tak naprawde podczas tej rozmowy to pani eliza sie skompromitowala w najwyzszym stopniu. Jesli nie chce sie sluchac odpowiedzi goscia to po co go zaprasza? Jesli sie goscia nie szanuje, nie pozwala dojsc do slowa, przyrywa wypowiedzi, przekreca powiedziane tezy, to ja pytam, czy ta pani naprawde jest dziennikarka?
Najnowsze komentarze (189)
Gość
10 miesięcy temu
To wasza wina, że ta kreatura znalazła się w sejmie! To wy zaniedbaliście edukację swoich dzieci i te niedojrzałe kuce gremialnie oddały głos na tego chorego degenerata!
Kobieta
10 miesięcy temu
Najpierw proponuje zrozumieć słowo „statystycznie „
gość
10 miesięcy temu
Jestem nawet w stanie zrozumieć wyborców PiSu, są leniwi, liczą na łatwą kasę itd., ale osoby popierające tego pana i jego partię (szczególnie kobiety) chore psychicznie. Nie inaczej.
qwas
10 miesięcy temu
ja nie miałem eduacji a i tak wszystko wiem o sexie i dzieci nie płodzę na prawo i lewo i jak to jest konieczne to? zabieranie godzin młodym tak to widzę
Dziadygi poli...
10 miesięcy temu
Komorowski tak samo zasypial i wyglada brakuje mu procy
Gośćaga
10 miesięcy temu
Gdybyscie zmusili sie i wysluchali calego wywiadu, to nalezy stwierdzic ze JKM Mial niestety racje. Ona nawet nie stala kolo dziennikarza...
gość
10 miesięcy temu
tym razem eliza sie nie popisała, była zbyt napastliwa a nie po to zaprasza się gości
Ola
10 miesięcy temu
Dzieci są niewinne i słodkie. Powinno karać się ludzi, którzy je gorszą.
bCPjukYX
gość
10 miesięcy temu
Facet ma racje a wy nie sluchacie ze zrozumieniem.Poziom dziennikarki zenujacy.
Gość
10 miesięcy temu
Dziadku drogi dziadku idź do łóżka spać
Gość
10 miesięcy temu
Kobieta oszalał A widocznie marzy jej się z panem k***inem duet
gość
10 miesięcy temu
Ja pamiętam że miała szemrany start i problemy z oryginalnością .. dlatego taki z niej pistolet i straszy innych sądami. Typowe u małych ludzi !
gość
10 miesięcy temu
Brukselski śpioszek......
Lhz
10 miesięcy temu
Po co od lat robicie " reklamę " temu facetowi....czemu to ma służyć..? Żałosny czlowiek....żenujące wypowiedzi!!!!
...
Następna strona
bCPjukZz