Sobota 19.10.2019 18:15

Bajkowy ślub Anny Bosak z "You Can Dance": koronkowa suknia, patriotyczne konfetti i przytulasy ze znanym bratem (ZDJĘCIA)

Anna Bosak Marcin Bosak

Dla nieco młodszych czytelników Pudelka Anna Bosak może być postacią zupełnie anonimową. Warto więc przypomnieć po krótce karierę tancerki, która rozkręciła się na dobre w 2007 roku, kiedy Ania miała jeszcze 19 lat. To właśnie wtedy dziewczyna podbiła serca widzów pierwszej polskiej edycji programu You Can Dance, podczas gdy jej brat Marcin Bosak brylował jako jeden z głównych bohaterów szalenie popularnego tasiemca - M jak Miłość. Ambitna Anna została jednak w TVN-ie na odrobinę dłużej niż przeciętny uczestnik talent show. Oglądać ją mogliśmy jeszcze w Teraz albo nigdy, Kochaj i Tańcz oraz Tańcu z Gwiazdami, gdzie wystąpiła w roli trenerki.

Zobacz: Bosak przypomina o swoim istnieniu. "Jesienią czeka mnie wesele"

Złote lata popularności Ani co prawda dawno już minęły, jednak choreografka kilkakrotnie podejmowała już próby powrotu na salony. Niestety, bez większego sukcesu. Teraz nareszcie może się udać, ponieważ Bosak wzięła w ostatnią sobotę ślub, a jak dobrze wiemy, nic nie wzbudza zainteresowania tak skutecznie jak biała suknia czy narodziny "bombelka". Piękna tancerka stanęła przed ołtarzem w zjawiskowej koronkowej sukni z głębokim dekoltem i długim welonem. Wraz z najbliższą rodziną celebrytce towarzyszył ukochany brat, który na ceremonię przyprowadził swoją ukochaną, Marię Dębską.

Przypomnijmy: Ania Bosak wraca do show biznesu? (ZDJĘCIA)

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Ani. Robią wrażenie? 

« Poprzednie 1/14

Bajkowy ślub Anny Bosak z "You Can Dance"

2Bajkowy ślub Anny Bosak z "You Can Dance"